اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم نمایش صحیح خط آنتن در 4.3.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم نمایش صحیح خط آنتن در 4.3.3

سلام به همه دوستان. من یه مدتی هست که iOS 4.3.3 رو نصب کردم. از وقتی نصبش کردم همش آنتن رو روی 1 خط نشون میده و هیچ تغییری نمیکنه. چند بار Airplane mode رو فعال و غیرفعال کردم، رسپرینگ و ریست هم کردم، درست نمیشه. در ضمن بخش Carrier رو هم به جای اینکه بزنه 10.0 یا ورژن دیگه نوشته Not Available!!!!

اینطوریه :

ویرایش توسط Terminator44 : https://i-phone.ir/forums/member/37011-terminator44 در ساعت 19-09-2011, 03:19 AM

یه بار reset network settings کنید بعد اپراتورتون رو بطور دستی پیدا کنید نه اتوماتیک

نظر

ریست کرده بودم قبلا درست نشد. اپراتور رو هم که انتخاب میکنم تغییری نمیکنه...

نظر

با سيم کارت ديگری تست کرديد؟

نظر

شما وقتی که به 4.3.3 ریستور کردید برای خروج از Recovery mode از redsnow استفاده کردید؟

نظر

درست يادم نمياد. اره، فك كنم با redsn0w زدم...

نظر

باید از Fix Recovery استفاده میکردید تا انتن داشته باشید.

نظر

شما سيمكارتتو در بيار و يه سيم ديگه رو رو گوشيت بذار . بعد كه ١٠٠٪ انتن مياد و بعد از اومدن انتن سيمكارت خودتو رو گوشيت بذار

نظر

نوشته اصلی توسط pouria_63 نمایش پست ها
                  شما سيمكارتتو در بيار و يه سيم ديگه رو رو گوشيت بذار . بعد كه ١٠٠٪ انتن مياد و بعد از اومدن انتن سيمكارت خودتو رو گوشيت بذار
                  فعلا سيم كارت ديگه اي كه ميكرو باشه ندارم. حالا بعدا تست ميكنم ببينم چي ميشه...
                  ممنون

نظر

من سیم خودم رو در آوردم و یه سیم دیگه گذاشتم (از یه اپراتور دیگه)، خط آنتن اون رو هم فقط یکی نشون میده!!!!چی کار کنم؟؟؟؟

نظر

دوست عزیز یه بار دیگه ریستور کن و با Fix Recovery بالا بیار و قبل از جیلبریک هم تست کن باید حل بشه مشکلت

نظر

دوست عزیز میتونم با ریستور درستش کنم؛ من میخواستم بدون اینکه به ریستور نیاز باشه درست بشه!!

نظر

نوشته اصلی توسط terminator44 نمایش پست ها
                          دوست عزیز میتونم با ریستور درستش کنم؛ من میخواستم بدون اینکه به ریستور نیاز باشه درست بشه!!
                          من هم این مشکل برام پیش امد با ریستور درست شد البته باFix Recovery

نظر

يعني به هيچ شكلي نميشه اين مشكل رو بدون ريستور حل كرد؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط terminator44 نمایش پست ها
                              يعني به هيچ شكلي نميشه اين مشكل رو بدون ريستور حل كرد؟؟؟؟
                              ساده ترین، راحتترین و امن ترین راه ریستور هست.
                              از برنامه ها+ پکیجهای سایدیا و اطلاعات آیفون بکاپ بگیرین و بعد با خیال راحت ریستور کنید و اطلاعات قبلی رو برگردونید.
                              یه چیزی هم بگم، اگه از اول که جیل کردین اینجور نبوده شاید بخاطر برنامه ای باشه که نصب کردین.مثلا من هم یه بار چندتا برنامه که مربوط به تغییرات در کریر و آنتن و اینها بود ریخته بودم که اذیت میکردن.
                              مطمئن نیستم ولی میتونید اون برنامه ها رو حذف کنید شاید درست شه.

نظر

صبر کنید ..
                              X