اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه اي براي بالا بردن كيفيت دوربين iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوربین پشتی آیپد 3 مگا پیکسل و دوربین جلویی آن 1.3 مگاپیکسل است .
    واقعا زشته که کاربر ارشد میگه 0.7 مگا پیکسله !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

ولی ما که شنیدیم میگن دوربین پشت ایپد 0.7 ه

نظر

نوشته اصلی توسط mo-ipad نمایش پست ها
        دوربین پشتی آیپد 3 مگا پیکسل و دوربین جلویی آن 1.3 مگاپیکسل است .
        واقعا زشته که کاربر ارشد میگه 0.7 مگا پیکسله !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        نه عزیز جان اطلاع شما درست نیست.
        دوربین پشتی آیپد ۲ زیر یک مگاپیکسله (همون هفت دهم درسته) و دوربین جلویی با کیفیت وی جی اِی هست. یه نگاهی به سایت اپل بخش مشخصات فنی آیپد ۲ بندازید بعد دیگران رو تخطئه کنید.

نظر

این هم مشخصات دوربین آیپد ۲:
          Front: Video recording, VGA up to 30 frame/s with audio, VGA-quality still camera, 0.3 MP
          Back: Video recording, 1280x720 up to 30 frame/s with audio, 960×720 still camera with 5× digital zoom, 0.7 MP
          منبع:
          http://en.m.wikipedia.org/wiki/IPad_2

نظر

دور بين ايپد زير vga است و حدود 0.75 مگا پيكسله و در دوربين جلو هم به همين ترتيب ولي با ٣٠ فريم در ثانيه و ١٠٧٠ bp كه از اون خارج ميشه تصوير قابل قبولي رو بهتون ميديده البته نرم افزارهايي هستند كه بعد از تصوير برداري با اسكن كردن كيفيت عكس رو تا سه مگا پيكسل هم بالا ميبرند ولي مسلما حجم عكس هم بالا ميره اين هم به اين خاطر هست كه شركت اپل به طور پيش فرض دوربين ايپد دو براي facetime و skype و مكالمه تصويري طراحي شده .....

يه بار facetime رو امتحان كنيد بعدا ميفهميد چرا دوربين ايپد ٢ در نوع خودش براي استفاده مخصوص خودش بهترينه

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
              سلام دوستان
              من آيپد ٢ دارم از كيفيت دوربينش راضي نيستم مي خواستم ببينم دوستي هست كه منو راهنمايي كنه يا نرم افزاري بهم معرفي كنه ؟
              ممنون
              16 mega pixels camera من امتحان نكردم اما از ratings ش معلومه برنامه خوبيه

نظر

صبر کنید ..
              X