اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اینبار iQuran HD و iQuran III به صورت کاملا فارسی و پک شده

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اینبار iQuran HD و iQuran III به صورت کاملا فارسی و پک شده

سلام به همه دوستان و عزیزان انجمن
    طبق قولی که داده بودم تونستم نسخه جدید این نرم افزار بسیار با کیفیت و زیبا رو به صورت کاملا فارسی آماده کنم.همون طور که میدونید به جرات میشه گفت که اپلیکیشن آی قرآن بهترین نرم افزار قرآن برای پلتفرم iOS که در دو نسخه iQuran v3.2 برای دستگاه های آیفون و آیپاد تاچ و iQuran HD v1.3 برای آیپد تولید شده است .این اپلیکیشن در نسخه های قبل هم دارای قابلیت های منحصر به فرد و زیبایی بود که البته در نسخه جدید با دریافت یک به روز رسانی عظیم امکانات بیشتر و بسیار کاربردی را به همراه دارد.از امکانات جدید اضافه شده در این نسخه می توان به موارد زیر اشاره کرد :
    • با تجدید نظری که در کد اصلی این اپلیکیشن از طرف شرکت سازنده صورت گرفته و اعمال تغییراتی در جهت بهبود آن حجم این نرم افزار از حدود 200 مگابایت به حدود 60 مگابایت کاهش یافته است.و این امر باعث سهولت در دریافت و استفاده از این اپلیکیشن شده است.
    • بخش جدیدی با عنوان تجوید اضافه شده است که با مثال هایی هم به صورت نوشتاری و هم به صورت صوت سعی در آموزش تجوید قرآن و درست خوانی آن را دارد.همچنین این قابلیت را دارد که علایم تجویدی را با رنگ های مجزا نمایش دهد تا در طول قرائت به سادگی قابل تشخیص باشند.
    • قرائت استاد منشاوی اضافه شده است و هم اکنون این اپلیکیشن دارای گنجینه ای غنی از قرائت های اساتید بزرگ شامل هشت استاد میباشد.
    • صوت تمام قاریان به حالت بدون وقفه به روز رسانی شده است و این باعث می شود که در هنگام گوش دادن به سوره ها یکنواختی و روانی خاصی را احساس کنیم و مکث های کوتاه مدت بین آیات از بین رفته و مانع برهم خوردن تمرکز شنونده شود.
    • تنظیمات جدیدی برای تغییر در اندازه نوشتار هم در متن خود قرآن و هم در ترجمه آن اضافه شده است و این امکان را فراهم میکند که کاربر بنا به شرایط اندازه مناسبی برای فونت ها انتخاب کند.
    • برای نسخه آیپدی قابلیت نمایش تمام صفحه اضافه شده است که به نوبت خود بسیار مفید خواهد بود .در نمایش تمام صفحه ،متن قرآن در کل صفحه نمایش داده میشود و موارد اضافی اعم از نوار ترجمه و نوار تنضیمات مخفی می شوند.
    • و چند مورد دیگر......

تصاویری از محیط iQuran HD v1.3 مخصوص آیپد :

تصاویری از محیط iQuran v3.2 مخصوص آیفون و آیپاد تاچ :

دریافت iQuran HD v1.3 مخصوص آیپد :

دریافت iQuran v3.2 مخصوص آیفون و آیپاد تاچ :

لینک دریافت تمام قرائت ها به صورت کامل ، دقت کنید که در نهایت این فایل در حدود 8 گیگابایت حجم خواهد داشت و برای هر دو نسخه قابل استفاده است:
    قسمت 01 قسمت 02 قسمت 03 قسمت 04 قسمت 05 قسمت 06 قسمت 07 قسمت 08 قسمت 09 قسمت 10 قسمت11 قسمت 12 قسمت 13 قسمت 14 قسمت 15 قسمت 16 قسمت 17 قسمت 18 قسمت 19 قسمت 20 قسمت 21 قسمت 22 قسمت 23 قسمت 24 قسمت 25 قسمت 26 قسمت 27 قسمت 28 قسمت 29 قسمت 30 قسمت 31 قسمت 32 قسمت 33 قسمت 34 قسمت 35 قسمت 36 قسمت 37 قسمت 38 قسمت 39 قسمت 40 قسمت 41 قسمت 42 قسمت 43 قسمت 44 قسمت 45 قسمت 46 قسمت 47 قسمت 48 قسمت 49 قسمت 50 قسمت 51 قسمت 52 قسمت 53 قسمت 54 قسمت 55
    در این قسمت باید از مدیران و مسئولین ارشد انجمن و حمایت های اونها تشکر کنم که امکان قرار گیری فایل ها و قرائت ها که حجم بالایی داشتند رو بر روی سرور قدرتمند انجمن فراهم کردند و فایلها به سهولت و با لینک مستقیم و پرسرعت قابل دریافت می باشند.تمام فایلها بر روی سرور انجمن هستند وبه صورت دستی آپلود شده اند و گذاشتن لینک ها در انجمن ها و وبسایت های دیگر بدون ذکر منبع ممنوعه.

فقط دو نکته باقی میمونه که یکی نحوه استفاده از قرائت ها است .بعد از اینکه تمام 55 قسمت رو دانلود کردید اونها رو از حالت فشرده خارج کنید تا نهایتا یک فایل با نام iqurandyn.db داشته باشید . این فایل حجمی در حدو 7.5 گیگابایت خواهد داشت. حالا با استفاده از خود آیتونز این فایل رو به داخل پوشه مربوط به آی قرآن در لسیت پایینی قسمت App کپی کنید و اگر از آیتونز استفاده نمیکنید این فایل رو با استفاده از iFunBox یا نرم افزار های مشابه در آدرس زیر درون دستگاه خود قرار دهید :
    var/mobile/Applications/iQuran/Documents
    ویا
    var/mobile/Applications/iQuran HD/Documents

و نکته دیگر مربوط به عزیزانی است که جیلبریک نکرده اند و یا قبلا این اپلیکیشن را خریداری کرده اند و قصد دارند نسخه اصلی را به صورت فارسی استفاده کنند. برای این منظور فایل فارسی سازی آماده کرده ام که در ادامه می توانید دریافت کنید :
    دریافت فایل فارسی ساز برای iQuran HD v1.3 مخصوص آیپد :

دریافت فایل فارسی ساز برای iQuran v3.2 مخصوص آیفون و آیپاد تاچ :

نحوه استفاده از این فارسی ساز به اینگونه است که پس از دریافت فایل اون رو از حالت فشرده خارج کنید.حالا با استفاده از iFunBox یا نرم افزار های مشابه به مسیر زیر رفته و تمام اطلاعات داخل پوشه فارسی ساز رو در این مسیر کپی کنید.
    var/mobile/Applications/iQuran/iQuran.app
    ویا
    var/mobile/Applications/iQuran HD/iQuran.app
    ویرایش توسط hamed.ghafari : https://i-phone.ir/forums/member/47774-hamed-ghafari در ساعت 09-06-2012, 05:26 PM دلیل: اصلاح لینک

کار خیلی ارزشمندی انجام دادید
    دستون درد نکنه
    فقط لینک ها شیللتره

نظر

نوشته اصلی توسط shadow.7733 نمایش پست ها
      کار خیلی ارزشمندی انجام دادید
      دستون درد نکنه
      فقط لینک ها شیللتره
      ممنون.بله متاسفانه شیلتره. اگه از دوستان کسی میتونه لطف کنه روی سایت آپلودش کنه.

نظر

ای کاش اين ترجمه در نسخه اصلی برنامه بر روی اپ استور قرار داشت...

نظر

نوشته اصلی توسط parhaam نمایش پست ها
          ای کاش اين ترجمه در نسخه اصلی برنامه بر روی اپ استور قرار داشت...
          دوست عزیز هماهنگی های لازم برای قرار گیری این ترجمه در نسخه اصلی در حال انجامه اگه مذاکرات به جایی برسه انشاالله ترجمه رو تو آپدیت های بعدی خواهیم داشت.

نظر

متاسفانه iquran hd رو نمی تونم دانلود کنم اگر کسی یه محبتی بکنه و این فایل رو جای دیگری آپلود کنه ممنون میشم

نظر

دوستان ثواب داره میشه یه جا دیگه مثل mediafire اپلود کنید تا ماهم اسفاده کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط parysyma نمایش پست ها
                متاسفانه iquran hd رو نمی تونم دانلود کنم اگر کسی یه محبتی بکنه و این فایل رو جای دیگری آپلود کنه ممنون میشم
                نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
                دوستان ثواب داره میشه یه جا دیگه مثل mediafire اپلود کنید تا ماهم اسفاده کنیم
                به دلیل در خواست های مکرر برخی دوستان هر دو اپ رو بر روی فضای شخصیه خودم آپلود کردم تا بتونید به صورت مستقیم و به سهولت دانلود کنید.لینکها در پست اول قرار گرفت.

نظر

حتما باید جیلبرک کرده باشیم تا بتونیم از این لینک ها استفاده کنیم دوستِ محترم ؟

نظر

بله اما الان نسخه فارسيش در اپ استور قرار گرفته(اپديت شده و فارسي اين دوستمون درونش قانوني شد)

نظر

به دلیل در خواست های مکرر برخی دوستان هر دو اپ رو بر روی فضای شخصیه خودم آپلود کردم تا بتونید به صورت مستقیم و به سهولت دانلود کنید.لینکها در پست اول قرار گرفت.
                      دوست عزیز بی نهایت ممنونم
                      خیلی خوب و عالی بود

نظر

دادا واقعا ممنون از زحمتت. من که جیل نکردم میتونم با iphone explorer اینارو کپی کنم ؟

نظر

خيلي ممنون از زحماتت
                          فقط لطف نماييد براي اونهايي كه برنامه را نصب دارند، فايل هاي تغييرات را هم بصورت مستقيم آپلود كنيد...

نظر

سلام دوست عزیز,لینک i quran III در مولتی آپلود ظاهرا مشکل داره حتی با چیز هم باز نمیشه.

نظر

نوشته اصلی توسط raha6372 نمایش پست ها
                              دادا واقعا ممنون از زحمتت. من که جیل نکردم میتونم با iphone explorer اینارو کپی کنم ؟
                              بله شما باید فقط فایل داده شده رو دانلود و در جای خودش بر روی آی دیوایستون قرار بدید.

نظر

صبر کنید ..
                              X