اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اینبار iQuran HD و iQuran III به صورت کاملا فارسی و پک شده

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamiiiiiii نمایش پست ها
    سلام عزیز . من از سایت پی 30 فایل های صوتی رو دانلود کردم . اما وقتی انتقال دادم ، هستن ولی اجرا نمیکنه و میگه باز باید دانلود شه

در قسمتي كه نام قاري ها را زده احتمالا شما يك قاري ديگه اي غير از ايني كه دانلود كردي تيك خورده. نام قاري اي كه دانلود شده پر رنگ تر از ديگر قاري ها مي باشد كه اون را بايد تيك بزني...
    موفق باشي

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehran047 نمایش پست ها
      مرسی از پاسخگویی سریع شما دوست عزیز. من گیفت کارت 10 دلاری تهیه کردم و این برنامه iQuran HD v1.3 مخصوص آیپد رو خریدم و نصب کردم . حالا که می خوام فایل های فراسی ساز رو تو مسیر مربوطه نصب کنم ارور می ده با چندین برنامه ویندوزی و برنامه ios روی ایپاد مربوط به این کار امتحان کردم همگی وقتی وارد بخش برنامه های میشن برای import کردن فایل ها ارور می دن و نمی تونم فایل های فارسی ساز رو در مسیر مربوطه کپی کنم! برای این کار باید گوشیم جلبریک بشه تا اجازه این کار رو داشته باشم ؟!!! اگر نه ممنونم میشم نحوه کار رو با چزئیات بهم بفرمایید ممنونم.

کسی جواب سوال ما رو نمی دونه ؟

نظر

برای نصب فارسی ساز حتما باید جیلبریک باشید

نظر

• مرسی عزیز بابت جوابت ، آره مثل اینکه بدون جیلبریک نمیشه فارسی ساز رو نصب کرد

نظر

• سلام دوستان.
            کسی ورژن 3.3 کرک شدشو نداره؟

نظر

دوست عزیز من اورجینال برنامه رو خریدم . هم برای گوشیم و هم برای آیپد و رو هر دو تاش ترجمه فارسی دارم. البته چیزی اضافه نکردم و خودش دوتا ترجمه فارسی داره و من فقط فایلهای صوتی رو اضافه کردم

نظر

• سلام خسته نباشید خدمت مدیریت.میخواستم بدونم برنامه قرآن و مفاتیح با ترجمه فارسی داخل app stor هست یا نه؟؟؟اگه نیست پیشنهاد شما چیه واسه دانلود یکی از برنامه هاش؟؟

نظر

• وااااااایییییی این برنامه محششششر بودددددد دمت گرممممم همه فامیلمون این رو دارن من همیشه فک میکردم چرا فارسیه این ! الان فهمیدم )

نظر

• سلام و تشکر از برنامه ی بسیار خوب
                    میشه بفرمایید توی آخرین آپدیت ، حجم این برنامه چقدره؟ ممنونم

نظر

• من گوشیم آیفون ۶ ورژن ۸.۳ هست ولی نمیشه فایلهای صدا رو از طریق ifunbox یا itools انتقال داد،. کسی میتونه کمک کنه؟

نظر

صبر کنید ..
                      X