اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افزایش واقعی صدا در ایفون - آیپاد تاچ - آیپد ۱ و ۲

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• افزایش واقعی صدا در ایفون - آیپاد تاچ - آیپد ۱ و ۲

آموزش تصویری افزایش واقعی صدا در ایفون - آیپاد تاچ - آیپد ۱ و ۲ در همه نسخه ها !

سلام دوستان
    امروز قصد دارم بهتون آموزش برداشتن حد صدا که اپل برای دستگاه های دارای iOs رو گذاشته بهتون یاد بدهم.

برای این که بتونید از این آموزش استفاده کنید نیاز دارید که :
    - دستگاهتون جیلبریک شده باشه.
    - برنامه iFile رو از Cydia نصب کنید. (ترجیحا از سورس Cydia.mobile4persian.net )

خب میریم سراغ آموزش:
    ۱. برنامه iFile رو اجرا کنید:

۲. به مسیر System/Library/PrivateFrameworks برید:

۳. حالا به پوشه Celestial.framework برید و فایل RegionalVolumeLimits.plist رو پیدا کنید و روی فلش آبی روبه روش تب کنید تا مشخصاتش دیده بشه:

۴.حالا باید برای هر ۳ بخش User - Group و World ما permisson های لازم رو بدیم : (تیک همه گزینه های read , write , execute رو بزنید)

۵.خب حالا فایل RegionalVolumeLimits.plist رو با property list viewer باز کنید:

۶.همان طور که مشاهده می کنید جلوی همه قسمت ها عدد 0.83 نوشته شده:

۷. همه این مقادیر رو به 25 تغییر بدید:

در آخر روی Done کلیک کنید و دستگاه خود را یک بار ریستارت کنید.

نکته مهم: بعد از تست مقادیر مختلف عدد ۲۵ به دست آمد که نشان دهنده حالت بهینه برای انواع دستگاه ها هست و در صورتی که عددی بیشتر قرار دهید صدا برایتان کمتر خواهد شد ؛ در ضمن این آموزش روی دستگاه های 3GS/4 - آیپاد تاچ 4G و آیپد های ۱ و ۲ کاملا تست شده.

نکته مهم: در صورتی که همیشه از هدفون استفاده می کنید به جای عدد ۲۵ از عدد ۹۹ یعنی ۱۹۹ درصد استفاده کنید.

امیدوارم از این آموزش لذت ببرید٬ لطفا کپی برداری با ذکر منبع.

موفق باشید.

آموزش افزایش واقعی صدا در iOS 5

سلام دوستان
    من سعی کردم مطابق آموزش بالا پیش برم ولی دیدم که فایل RegionalVolumeLimits.plist در فولدر Celestial.framework نبود بنابر این فروم های خارجی رو گشتم و فهمیدم که این فایل تغییر مکان داده در iOS 5 به فولدر Mediatoolbox.framework بنابر این شما در iOS 5 باید به جای رفتن به فولدر اول به فولدر جدید برید و ادامه ی آموزش را دنبال کنید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 22-11-2012, 01:56 PM دلیل: تصحیح متن

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من سعی کردم مطابق آموزش بالا پیش برم ولی دیدم که فایل RegionalVolumeLimits.plist در فولدر Celestial.framework نبود بنابر این فروم های خارجی رو گشتم و فهمیدم که این فایل تغییر مکان داده در iOS 5 به فولدر Mediatoolbox.framework بنابر این شما در iOS 5 باید به جای رفتن به فولدر اول به فولدر جدید برید و ادامه ی آموزش را دنبال کنید.
      موفق باشید
      فکر کنم بازم توی ios6 جاش تغییر کرده،بیزحمت اگه دوستان تغییرات رو میدونن اعلام کنن.

نظر

در iOS 6 باید طبق مراحل System - Library - Framework - MediaToolBox و در آنجا مشاهده خواهید کرد

نظر

من تغییری حس نکردم

نظر

هیچ تغییری نکرد

نظر

صبر کنید ..
            X