اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارسال flash sms در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

عالی کار کرد
    4.3.3
    iphone 4

نظر

با فونت فارسی هم کار میکنه
      فقط اول اس ام اس باید ! رو تایپ کرد

نظر

برنامش همون iphone delivery خودمون مگه نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
          برنامش همون iphone delivery خودمون مگه نیست؟
          برنامه که همونه. اما اینکه مثلا جایی script ش فرق کنه یا نه نمیدونم. من خودم رو این گوشیم delivery قبلیه رو نصب نکرده بودم. همینو نصب کردم. عملکردش یکیه.ولی اینکه مال خودمون هم flash بفرسته یا نه نمیدونم.

نظر

باسلام,روی 4.3.1 آیفون 4 به درستی هم با فونت فارسی و هم انگلیسی کار کرد.
            ممنون.

نظر

به خوبی روی 4.3.3 جواب داد.یه چیزم بگم که روی ورژن 5 بخاطر برنامه iphone delivery جواب نمیده.

نظر

دوستان این راه ارسال sms فلش برای تمام گوشی ها است و نه مختص آیفون
                و اینکه هیچ ربطی هم به دلیوری رپورت نداره (که گوشی بخواد جیل شده باشه یا نه)
                یادش بخیر زمانی که سیمبیان داشتم از برنامش استفاده میکردیم تا اینکه همون موقع گذاشتن ! در اول sms لاتین مطرح شد
                ولی خوب بازم خوبه که استاتر تایپیک این رو مطرح کرد چون شاید خیلی ها بیخبر بودن
                ولی اگه کسی برای شما که آیفون داری اینجوری sms بده شما دیگه نمیتونی مثل (گوشی نوکیا یا ...)اون رو سیو کنی چون فقط یه گزینه پیش روی شماست
                که اونم dismiss هستش و با زدن اون دیگه هیچی نیست
                ویرایش توسط reza524152 : https://i-phone.ir/forums/member/57906-reza524152 در ساعت 24-09-2011, 02:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط reza524152 نمایش پست ها
                  دوستان این راه ارسال sms فلش برای تمام گوشی ها است و نه مختص آیفون
                  و اینکه هیچ ربطی هم به دلیوری رپورت نداره (که گوشی بخواد جیل شده باشه یا نه)
                  یادش بخیر زمانی که سیمبیان داشتم از برنامش استفاده میکردیم تا اینکه همون موقع گذاشتن ! در اول sms لاتین مطرح شد
                  ولی خوب بازم خوبه که استاتر تایپیک این رو مطرح کرد چون شاید خیلی ها بیخبر بودن
                  ولی اگه کسی برای شما که آیفون داری اینجوری sms بده شما دیگه نمیتونی مثل (گوشی نوکیا یا ...)اون رو سیو کنی چون فقط یه گزینه پیش روی شماست
                  که اونم dismiss هستش و با زدن اون دیگه هیچی نیست
                  بله درسته این برای همه گوشی ها هست.هر کدوم هم یک طرفند خاص دارند.
                  اما در حالت عادی با گذاشتن یک علامت تعجب در ابتدای sms نمیتونین flash sms بفرستید. باور نمیکنین؟ اگه delivery report رو آیفونتون نصب نیست امتحان کنین. برای خیلی دیگه از گوشی ها هم اینجوریه. برای آیفون حتما نیاز به این برنامه هست و چون این برنامه فقط روی دستگاه های JB شده نصب میشه بنا بر این به اون هم مربوط میشه.
                  ممنون

نظر

عالی و جالب بود روی ios5.0.1 هم جواب داد

نظر

ممنون ... خیلی خیلی جالب بود ... روی 5.0.1 تست شد .

نظر

مرسی عزیزم حرف نداشت حرکتت.روی 5.0.1 عالی جواب میده

نظر

حتی لازم به ذکر هست که زبان فارسی رو هم جواب میده

نظر

سلام خدمت اساتدید محترم
                            هنگام تایپ کردن توگوشیم واژهای مختلفی ایجاد میشه . چطور درستش کنم . ممنون
                            ویرایش توسط MAJID2011 : https://i-phone.ir/forums/member/83123-majid2011 در ساعت 14-03-2012, 11:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط معین نمایش پست ها
                              سلام خدمت اساتدید محترم
                              هنگام تایپ کردن توگوشیم واژهای مختلفی ایجاد میشه . چطور درستش کنم . ممنون
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post632092
                              اقا معین هرجامیرسی یک پست میزنی و سوال میکنی

نظر

تست شد مرسي عالي بود

نظر

صبر کنید ..
                                X