اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا lcdآیفون ضد خشه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ماله من هم يه خط ريز افتاده

نظر

سلام! من فقط مي خواستم بگم گوشيم وقتي مي خواستم در حركت از ماشين دوستم عكس بگيرم افتاد بيرون. يه ٢٠ متري روي زمين دنبال ماشين ليز مي خورد و ميومد راستش داشتم سكته مي كردم ولي وقتي برشداشتم فقط اين قاب مشكي دور شيشه جلو خراشيده شده بود روي خود صفحه كوچكترين خشي نيفتاده بود! فكر كنم اگه خودم از ماشين مي افتادم بيرون دردش كمتر بود! راستي مال من ٤.

نظر

مال منو كه به شرط زد گلوله خرديم مشكلي داشت ميرم دم ريش مغازه داره ميشينم

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

من گوشیم از دستم افتاد دوستم لگدش کرد صفحه ی گوشی روی زمین بود و یه خورده کشیده شد رو زمین و خط افتاد الانم نمی دونم چی کار کنم ولی رو خودش نیفتاده گوشش افتاده ولی تابلو

نظر

هيچ چيزي تو دنيا زد خش نيست من با كليد و تيزبر تست كردم خط و خش روي ايفون ٤ نيفتاد اما ايفونايي رو ديدم كه ضفحشون خط و خش داشته

نظر

صفحه هیچکدوم از iDevice ها ضد خش نیست...همین!!

نظر

من ایفون 4 دارم خیلی هم مراقبش هستم ولی بازم پشتش خش برداشته 3gsکه عین پلنگ خط وخال افتاده نمیشه گفت ضد خشه

نظر

ضد خشه ، ضد خط نیست . بین این دو مورد کمی تفاوت قائل بشید
                  نگران فردایت نباش ...
                  خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                  ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                  اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

khash

salam man iphone 4 daramamom az englis baram ovord ,vali bavareton mishe man to safhash khat andakhtam,aslan malom niist faghad to aftab malome ,ba ye chaghoye khili tiz andakhtamke agar ro daste khodam faghad mizashtamesh miborid che berese ke mikeshidam,vali aslan ba chizaye alaki khash nemiyofte mesle kilid ya ya chiz haye dg

نظر

نوشته اصلی توسط asdfasdfsd نمایش پست ها
                      salam man iphone 4 daramamom az englis baram ovord ,vali bavareton mishe man to safhash khat andakhtam,aslan malom niist faghad to aftab malome ,ba ye chaghoye khili tiz andakhtamke agar ro daste khodam faghad mizashtamesh miborid che berese ke mikeshidam,vali aslan ba chizaye alaki khash nemiyofte mesle kilid ya ya chiz haye dg
                      دوست عزیز لطفا قوانین رو مطالعه کنید و فارسی تایپ کنید

نظر

واقعا خودتون چه فکری می*کنید؟؟؟اصلا منظورتون از ضده خاش چیه؟مگه یه ال*سی*دی میتون از کربن یا دیلیت باشه ؟نه عزیزم اصلا هم چین چیزی نه هست نه امکان داره تو دههٔ فعلی* .شاید بعدها اما الان نه.من همهٔ مدلای آیفون رو داشتم،۲برام تا بحال آیفون ۴ عوض کردم رو همشون حتا خشای شلوار لی* هم بعد یه مدت که پاکشون میکنی* میفته.مگه آیفون چنده که بخواد صفحه ضده خش هم واسش تعبیه بشه اصلا.

نظر

نوشته اصلی توسط sevranc نمایش پست ها
                          واقعا خودتون چه فکری می*کنید؟؟؟اصلا منظورتون از ضده خاش چیه؟مگه یه ال*سی*دی میتون از کربن یا دیلیت باشه ؟نه عزیزم اصلا هم چین چیزی نه هست نه امکان داره تو دههٔ فعلی* .شاید بعدها اما الان نه.من همهٔ مدلای آیفون رو داشتم،۲برام تا بحال آیفون ۴ عوض کردم رو همشون حتا خشای شلوار لی* هم بعد یه مدت که پاکشون میکنی* میفته.مگه آیفون چنده که بخواد صفحه ضده خش هم واسش تعبیه بشه اصلا.
                          دوست عزیز الان خیلی گوشی ها ضد خش هستن مثل گالکسی که امتحان شده وسونی اریکسون یکی از مدل های اکس پریاش گوشی ضد خش هست تو بازار آیفون با این قیمت حیفه ضد خش نباشه> همش تو فکر این باشی خش بهش نیفته چه برسه به خط

نظر

نوشته اصلی توسط R-E-Z-A 66 نمایش پست ها
                            دوست عزیز الان خیلی گوشی ها ضد خش هستن مثل گالکسی که امتحان شده وسونی اریکسون یکی از مدل های اکس پریاش گوشی ضد خش هست تو بازار آیفون با این قیمت حیفه ضد خش نباشه> همش تو فکر این باشی خش بهش نیفته چه برسه به خط
                            حق باشماست ، این خیلی* خوب که آیفون ضده خش باشه ، اما واقع امر اینه که اینطور نیست.این گالاکسی یا سونی اریکسون که میگین کجا درج شده که ضد خشن من رو boxesh خوندم از عکسای گوگل اما هیچ چیز بابت اینا که شما فرمودید نوشته نشده؟

نظر

نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
                              من ایفون 4 دارم خیلی هم مراقبش هستم ولی بازم پشتش خش برداشته 3gsکه عین پلنگ خط وخال افتاده نمیشه گفت ضد خشه
                              دوست عزیز فکر کنم صحبت راجع به lcd شه نه پشتش !!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط sevranc نمایش پست ها
                                حق باشماست ، این خیلی* خوب که آیفون ضده خش باشه ، اما واقع امر اینه که اینطور نیست.این گالاکسی یا سونی اریکسون که میگین کجا درج شده که ضد خشن من رو boxesh خوندم از عکسای گوگل اما هیچ چیز بابت اینا که شما فرمودید نوشته نشده؟
                                من خودم چون شریک هستم تو موبایل فروشی رو گالگسی یکی از بچه های اهواز امتحان کردیم خط نیفتاد یک مدل سونی اریکسون هم اوردیم که توتوضیحاتش زده ضد خش اما واقعا جرات نداشتیم رو اون امتحان کنیم گوشیه خوشکلیه ممه چی کامل به خاطر تبلیغ مدل گوشی ذکر نمیشه اما هروقت امتحان کردیم ضد خش بودنش رو بهتون خبر میدم

نظر

صبر کنید ..
                                X