اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل سیستم عامل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل سیستم عامل

سلام دوستان من برای یک مشکل که دیشب برام پیش اومده به کمک نیاز دارم من یک نرم افزار به نام frash روش ریختم ابتدا هر کار کردن نیومد بعد با خودم گفتم شاید نیاز به ریبوت داشته باشد بنابراین من یک خاموش و روشن کردم و بعد از اینکه آرم اپل رو صفحه موقعی که روشن میشه اومد روی آن گیر کرد و دیگه بالا نیامد بعد به یکی از دوستان زنگ زدم و گفتم که این جوری شده گفت دکمه home botton رو on/off با هم بگیرم من هر چه نگه داشتم نیامد تا این که به کامپیوتر وصلش کردم و به طورتصادفی آن دو را دوباره با هم گرفتم بعد آرم آیتیونز و usb آمد و دوستم گفت که باید 4.3.5 بریزم.حالا امروز به کامپیوتر وصلش کردم و دیدم اطلاعاتم سر جاش باقیمونده. می خواستم بدونم که آیا راهی هست که نخواسته باشم 4.3.5 بریزم.
    بر فزض اگر هم مجبور شدم 4.3.5 بریزم آیا آیتیونز خودکار backup می گیرد یا نه.
    خیلی ممنونم اگر جوابم رو بدین

اگر دستگاه شما روی لوگو اپل گیر می کنه و بالا نمیاد تا ۹۰ درصد موارد باید ریستور کنید
    گاهی هم می تونید با برنامه های جانبی اگر بتون اجازه داده بشه برید و از فایل های سیستمی برنامه خراب کننده رو پاک کنی
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

با برنامه هايي مثل ifunbox وiphone pc suit ميشه اون برنامه اي رو كه از سيديا نصب كرديد رو حذف كرد

اساتيد بهتر ميتونند راهنمايي تون كنن

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
        اگر دستگاه شما روی لوگو اپل گیر می کنه و بالا نمیاد تا ۹۰ درصد موارد باید ریستور کنید
        گاهی هم می تونید با برنامه های جانبی اگر بتون اجازه داده بشه برید و از فایل های سیستمی برنامه خراب کننده رو پاک کنی
        نوشته اصلی توسط amazadfar نمایش پست ها
        سلام دوستان من برای یک مشکل که دیشب برام پیش اومده به کمک نیاز دارم من یک نرم افزار به نام frash روش ریختم ابتدا هر کار کردن نیومد بعد با خودم گفتم شاید نیاز به ریبوت داشته باشد بنابراین من یک خاموش و روشن کردم و بعد از اینکه آرم اپل رو صفحه موقعی که روشن میشه اومد روی آن گیر کرد و دیگه بالا نیامد بعد به یکی از دوستان زنگ زدم و گفتم که این جوری شده گفت دکمه home botton رو on/off با هم بگیرم من هر چه نگه داشتم نیامد تا این که به کامپیوتر وصلش کردم و به طورتصادفی آن دو را دوباره با هم گرفتم بعد آرم آیتیونز و usb آمد و دوستم گفت که باید 4.3.5 بریزم.حالا امروز به کامپیوتر وصلش کردم و دیدم اطلاعاتم سر جاش باقیمونده. می خواستم بدونم که آیا راهی هست که نخواسته باشم 4.3.5 بریزم.
        بر فزض اگر هم مجبور شدم 4.3.5 بریزم آیا آیتیونز خودکار backup می گیرد یا نه.
        خیلی ممنونم اگر جوابم رو بدین
        خيلي ممنون من خودم نرم افزار هامو با ifunbox ميريزم و با ifunbox اين كارو كردم اما اينگار اصلا برنامه نصب نشده يا پاك شده چون همه ي اين راه ها رو امتحان كردم اما نشد احتمالا بايد ios 4.3.5 بريزم . بازهم از راهنمايي هاتون ممنون

نظر

صبر کنید ..
        X