اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل وصل نشدن به ایتونس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل وصل نشدن به ایتونس

سلام دوستان عزیز من مشکل وصل نشدن به ایتونس رو دارم گوشیم 3gs هست ورژن 4.1 انلاک فاکتوری هم هست مشکل دیگری نداره با همه ایتونس ها هم آزمایش کردم همه ورشن ها مشکل داره اصلا وصل نمیشه ولی با برنامه pc suite و i fun box وصل میشه و برنامه میخوره فقط بعضی از برنامه ها که نصب می کنم مشکل دارن و از برنامه میاد بیرون و نمی تونم موزیک و ویذیو کبیپ نصب کنم میشه رهنمایم کنید چطوری مشلک رو حل کنم

بخاطر اینکه به PC SUITE وصل کردین اینطوری شده. مشکل pc suite همینه که میگن استفاده نیکنین.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

خوب حالا چکار کنم دادش ممنون میشم رهنمایم کنید

نظر

یک بار از اول iTunes را نصب کن یا به آخرین ورژن update کن. ببین درست نمیشه ؟

نظر

اگه shsh داری ریستور کن

نظر

سلام، نیازی به ریستور نیست
            نوشته اصلی توسط aboy نمایش پست ها
            اگه shsh داری ریستور کن

کارایو که E H S A N جان گفتن انجام بدین، و از برنامه های مثل iFunbox استفاده کنید.
            نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
            بخاطر اینکه به PC SUITE وصل کردین اینطوری شده. مشکل pc suite همینه که میگن استفاده نیکنین.
            نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
            یک بار از اول iTunes را نصب کن یا به آخرین ورژن update کن. ببین درست نمیشه ؟

نظر

سلام دوستان باور کنید همه ایتونس ها رو آزمایش کردم حتی 10.4 رو هم دان کردم ولی کار نکرد رفتم پیش یکی دونفر که از ایفون واردن گفت این ورژن 4.1 هست اگه آپدیتش کنیم نمیدونم آنتنش میپره گفت نباید بزاری آپدیت بشه حالا نمیدونم چکار کنم رهنمایم کنید ممنون میشم کار نمونده بکنم

نظر

گوشیت مگه LOCK هست ؟ که با update بپره آنتنش ؟

نظر

صبر کنید ..
                X