اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش استفاده از PDF های مجوز دار بر روی iOS!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط sami1375 نمایش پست ها
    رو ٧ هم جواب ميده؟
    بله کاملا
    من رو7 اینا رو درست کردم.
    اینم عکسش:

نظر

من امتحان کردم شد
      حتما فایله eBookDarsi.pfx رو دانلود کنید تا کار کنه

نظر

ممنون
        عالیه خیلی دنبالش بودم
        یه سوال: میشه عکس ها رو ازش بیرون کشید با ios?

نظر

سلام دوستان من این چند تا کتاب رو لازم دارم از اموزش نتونستم موفق بشم میشه یکی یه لینک از این کتابها به من بده ؟؟؟

زبان خارجه 2

زیست1

زبان فارسی 3
          فیزیک 3
          زمین شناسی

ادبیات 3

عربی 3

شیمی 3

زیست 2

ممنون میشم خدایی خیلی واجبه
          ویرایش توسط IRTCI : https://i-phone.ir/forums/member/833-irtci در ساعت 24-12-2011, 08:04 PM

نظر

یک سؤال کلی

با عرض پوزش از سوال بی ربطی که می پرسم
            الان من صدها فایل پی دی اف دارم که خودم آنها را رمز گذاری کرده ام و قصد دارم برای دانلود آنها را قرار دهم ولی الان متوجه شده ام که براحتی پسورد پی دی اف با برنامه های حذف پسورد پی دی اف، حذف می شود.

پی دی اف های مجوز دار هم مشکل دارند اول اینکه باید حتماً مجوز فایل جداگانه دانلود شود و نصب شود که کاربر معمولی یا تازه کار ممکن است از عهده آن برنیاید و دوم آنکه بهرحال الان با دیدن پست شما متوجه شدم این فایل ها هم قابل شکستن هستند.

سه سوال دارم:
            سوال اول: آیا ممکن است نسخه های جدید آکروبات پی دی اف یعنی آخرین نسخه های پی دی اف ساز به گونه ای پیشرفت کنند که امکان شکستن رمز آنها وجود نداشته باشد؟

سوال دوم: با این ترتیب آیا بهتر است که از خیر پسورد گذاری بر روی فایلهای پی دی اف بگذرم؟

سوال سوم: آیا فایل های مجوز دار یا پسورد دار بر روی سایر موبایل ها غیر اپل هم اجرا نمی شوند؟

نظر

نوشته اصلی توسط MYCITY نمایش پست ها
              با عرض پوزش از سوال بی ربطی که می پرسم
              الان من صدها فایل پی دی اف دارم که خودم آنها را رمز گذاری کرده ام و قصد دارم برای دانلود آنها را قرار دهم ولی الان متوجه شده ام که براحتی پسورد پی دی اف با برنامه های حذف پسورد پی دی اف، حذف می شود.

پی دی اف های مجوز دار هم مشکل دارند اول اینکه باید حتماً مجوز فایل جداگانه دانلود شود و نصب شود که کاربر معمولی یا تازه کار ممکن است از عهده آن برنیاید و دوم آنکه بهرحال الان با دیدن پست شما متوجه شدم این فایل ها هم قابل شکستن هستند.

سه سوال دارم:
              سوال اول: آیا ممکن است نسخه های جدید آکروبات پی دی اف یعنی آخرین نسخه های پی دی اف ساز به گونه ای پیشرفت کنند که امکان شکستن رمز آنها وجود نداشته باشد؟

سوال دوم: با این ترتیب آیا بهتر است که از خیر پسورد گذاری بر روی فایلهای پی دی اف بگذرم؟

سوال سوم: آیا فایل های مجوز دار یا پسورد دار بر روی سایر موبایل ها غیر اپل هم اجرا نمی شوند؟
              ببینید، در حقیقت ما هیچ قفلی رو نشکستیم! فقط فایل PDF رو با مجوزی که در اختیار داشتیم، بازسازی یا Regenerate کردیم. دقت داشته باشید که اگر مجوز در دسترس نباشه، این کار نمیتونه صورت بگیره.
              در مورد رمز گذاشتن هم باید بگم که امروزه رمز گذاشتن فرایند خیلی پیچیده ای برای حفاظت از اطلاعات نیست، بلکه با رمزنگاری کردن یا Encryption، باید جلوی دزدیده شدن اطلاعات رو گرفت. (و حتی نه هر رمزنگاری ای!)

پاسخ اول: بنده نویسنده نسخه های برنامه های Acrobat نیستم که بتونم به سوال شما پاسخ بدم!

پاسخ دوم: بله، پسورد گذاشتن کار خیلی پیچیده ای نیست و بیشتر یک پازل هست. بهتره از روش های رمزنگاری که بالاتر ذکر کردم و همچنین مجوز یا امضای دیجیتال استفاده کنید.

پاسخ سوم: اگر امکان import مجوز برای اون دستگاه یا سیستم وجود داشته باشه، مشکلی پیش نخواهد آمد. اما در مورد اپل به خاطر سیستم امنیتی اپل و اجازه ندادن برای ورود مجوز های متفرقه به داخل سیستم، نمیشه استفاده کرد.
              در کل اپل فقط اجازه نصب و استفاده از مجوز های اینترنتی (منظور SSL های خاص هست که نیاز به مجوز دارند) رو میده.
              (مثل فایل cer برای استفاده از سرور سیری پورت شده)

نظر

دمت گرم. روشت عالی بود. خیلی وقت بود که داشتم دنبال چنین برنامه ای می گشتم:d

نظر

صبر کنید ..
                X