اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظر يا تجربتون در مورد MacBook Air 965 ?

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نظر يا تجربتون در مورد MacBook Air 965 ?

سلام
    من ميخوام MacBook Air MC965 بخرم .

1.7GHz dual-core Intel Core i5
    processor
    4GB memory
    128GB flash storage
    Intel HD Graphics 3000

لطفا نظرتون رو در موردش بگين .
    اگه تجربه اي از استفادش دارين حتما بفرمائين .

من قبلا مك بوك پرو داشتم . اينو به خاطر SSD بودنش ميخرم . البته نازك بودنش ، كيفيت مونيتورش ، سبك بودن و چند مورد ديگه هم از دلايل انتخابم هست.

- توي يوتيوب ديدم كه در مقايسه با بيشتر iMac ها و MacBookPro ها سرعتش واقعا عاليه.

- فقط نگرانم 13" بودنش به نظرم خيلي كوچيك بياد . آخه قبلا 15" داشته ام.
    البته قبل از اون هم سوني 13" داشته ام.
    - كارائي و سرعت بوت شدن و اجراي برنامه هاي اين مك بوك ايرهاي جديد واقعا عاليه .
    منم كه سرعت ، اولويت اولم هست .

- ضمنا رنگ دور مونيتورش نقره ايه . بد كه ديده نميشه ؟ مك بوك پروي قبليم مشكي بود و واقعا شيك ديده ميشد.

- در مقايسه با iMac 309 : آيا مك بوك اير 965 رو ميخريدين يا آي مك 309 رو ؟

- چرا MC965LL/A از مثلا MC965ZP/A يكم گرونتره ؟ مگه كيفيت ساختشون يكي نيست؟ ميدونم كه LL مال آمريكاس و ZP مال سنگاپور . ولي همه توي چين اسمبل ميشن و كيفيتشون هم نباتيد فرقي داشته باشه.

قيمتشم الان استعلام كردم با گارانتي شاب سان 2،060،000 تومن گفتن !!

خيلي ممنون كه مشاركت ميكنين.
    22
    حتما ، شك نميكردم
    59.09%
    13
    ميخريدم .
    13.64%
    3
    نه ، نميخريدم . بهتر از اين هم هست در اين رنج قيمت
    27.27%
    6
    ویرایش توسط siamack : https://i-phone.ir/forums/member/15615-siamack در ساعت 12-09-2011, 03:43 PM دلیل: درج قيمت

از همه دوستان خواهش ميكنم علاوه بر شركت در نظرسنجي به صورت نوشتاري هم نظرات و توضيحاتشون رو بگن .

به عنوان مثال ، دوستاني كه توصيه ميكنن نخرم ، چه مدل جايگزيني پيشنهاد دارند ؟
    ویرایش توسط siamack : https://i-phone.ir/forums/member/15615-siamack در ساعت 12-09-2011, 01:47 PM

نظر

من یکی از دلایلی شخصی که باعث شده مک بوک ایر نگیرم همین رنگ دور مونيتورش که نقره ای هست
      در مک بوک پرو این ایده ی رنگ مشکی دور ال ای دی اش واقعن بی نظیر است
      فکر کنم جزو پتنت اپل هم هست

مک بوک ایر مزیت های زیادی دارد
      درست است خیلی ها دنبال دی وی دی رام هستند
      ولی همان طور که در سایت اپل مشاهده می کنید اپل دیگر مک بوک را کشته
      به جایش مک بوک ایر جایگزین کرده

سبکی و راحتی در حمل و نقل وقتی اصلن حس نکنی مک بوکی باهات هست
      ولی باهات هست خیلی لذت بخش است

مک بوک ایر پیشنهادی است که نمی توانی رد کنی : دی

نظر

توي انجمن بعضي جاها ديدم كه دوستان كارت گرافيك اينها كه Intel HD Graphics 3000 هست رو ضعيف ميدونن.
        منظورشون از ضعيف بودن چيه ؟

مثلا آيا FinalCutProX رو خوب اجرا ميكنه و در رندرينگ مشكلي نداره ؟ در تبديل فيلمها چطور ؟

كلا براي چه كارهايي جواب ميده و براي چه كارهايي جواب نميده .

آخه من الان توي سايت اپل دارم ميبينم كه اكثر مدلها همين كارت گرافيك روش نصب هست .

نظر

نوشته اصلی توسط siamack نمایش پست ها
          توي انجمن بعضي جاها ديدم كه دوستان كارت گرافيك اينها كه Intel HD Graphics 3000 هست رو ضعيف ميدونن.
          منظورشون از ضعيف بودن چيه ؟

مثلا آيا FinalCutProX رو خوب اجرا ميكنه و در رندرينگ مشكلي نداره ؟ در تبديل فيلمها چطور ؟

كلا براي چه كارهايي جواب ميده و براي چه كارهايي جواب نميده .

آخه من الان توي سايت اپل دارم ميبينم كه اكثر مدلها همين كارت گرافيك روش نصب هست .
          منم همین سوال رو دارم

نظر

من md226ll/a دارم. مدل سفارشيه. i7/256SSD/4GB/Intel HD 3000
            به جرعت مى گم توى هيچى كم نياورده. اتوكد ٢٠١٢ عينه بنز

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
              من md226ll/a دارم. مدل سفارشيه. I7/256ssd/4gb/intel hd 3000
              به جرعت مى گم توى هيچى كم نياورده. اتوكد ٢٠١٢ عينه بنز
              دوست عزيز ، تا حالا با ليون داخل مك بوك ايرتون به مشكلي برخورد كردي ؟ مثلا قاطي شدن آيكونها يا روان نبودن حركت بين دسكتاپها يا فريز شدن فيلم هنگام تماشا . آخه ليون در بعضي مك بوك ها باگ هايي داره.
              ضمنا اگه توي اتوكد كم نمياره واقعا گرافيكش خيلي خوبه پس.

نظر

اصلا این حرف ها را نزنید. لایونی که روی ایر ها و مک مینی های جدید هست بیلد جداگانه ای دارند که یعنی برای خودشان ساخته شده اند و هیج گونه هنگی در لایون ایر ۱۰.۷.۱ ندیدم. ولی در لایون ۱۰.۷.۱ پرو MC724 گیر زیاد می کنه.
                این هم کانفیگ من:

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                  اصلا این حرف ها را نزنید. لایونی که روی ایر ها و مک مینی های جدید هست بیلد جداگانه ای دارند که یعنی برای خودشان ساخته شده اند و هیج گونه هنگی در لایون ایر ۱۰.۷.۱ ندیدم. ولی در لایون ۱۰.۷.۱ پرو mc724 گیر زیاد می کنه.
                  ممنون . اطلاعات خوبي دادين .

نظر

یکی از مزیت های سری جدیدهای مک بوک ایر این است که نور پشت زمینه صفحه کلید دارد
                    که در سری قبلی این امکان که قبلن روی مک بوک ایرها بود برداشته شده بود
                    این یکی از همان فیورتهای مک بوک پرو است که خوشبختانه روی مک بوک ایرهای سری جدید هم هست.

نظر

دوستاني كه مك بوك اير 13 اينچ جديد 2011 با سيستم عامل ليون دارن لطفا از تجربياتشون در كار با اون بگن :

1 - در كار با iMovie يا FinalCutProX ، صفحه خيلي كوچيك به نظر نمياد كه*؟
                      2 - در زمان كار با Aperture رم كم نمياريد ؟
                      3 - Wifi براي اينترنت درست كار ميكنه ؟ بعضي وقتها قطع و وصل نميشه ؟
                      و ساير تجربيات ...

نظر

ضمنا دوستان اينكه توي سايت اپل رزولوشن مك بوك اير 965 رو زده Native منظورش چيه ؟

اينو ميگم :

Supported resolutions : 1440 by 900 (native), 1280 by 800, 1152 by 720, and 1024 by 640 pixels at 16:10 aspect ratio; 1024 by 768 and 800 by 600 pixels at 4:3 aspect ratio
                        ویرایش توسط siamack : https://i-phone.ir/forums/member/15615-siamack در ساعت 13-09-2011, 02:06 PM

نظر

Native همون default ه
                          توى aperture كم نياورده البته من md226 دارم نه ٩٦٥ ، ٢٢٦ قوى تره

نظر

نوشته اصلی توسط siamack نمایش پست ها
                            ضمنا دوستان اينكه توي سايت اپل رزولوشن مك بوك اير 965 رو زده native منظورش چيه ؟

اينو ميگم :

supported resolutions : 1440 by 900 (native), 1280 by 800, 1152 by 720, and 1024 by 640 pixels at 16:10 aspect ratio; 1024 by 768 and 800 by 600 pixels at 4:3 aspect ratio
                            مانیتور ایر خوبیش اینه که بسیار کم نور رو منعکس میکنه که البته این نوع مانیتور برای پرو هم با پرداخت مبلغ بیشتر قابل سفارش هست

نظر

نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
                              مانیتور ایر خوبیش اینه که بسیار کم نور رو منعکس میکنه که البته این نوع مانیتور برای پرو هم با پرداخت مبلغ بیشتر قابل سفارش هست
                              بله آفرين اينم هست.

ببخشيد يادم رفت : وحشتناك باهات موفقم
                              ویرایش توسط siamack : https://i-phone.ir/forums/member/15615-siamack در ساعت 14-09-2011, 09:01 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X