اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آشنایی با filevault و روش کار آن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط enyo نمایش پست ها
    اون اولی رو میگم یعنی من الان کلا یک یوزر رو کامپیوترم داشته باشم با همون پسوردی که می تونم برم تو یوزر می تونم فایل ها رو باز کنم دیگه یعنی چند تا یوزر که نداره؟
    دومی رو اگه سه بار اشتباه بزنیم فقط می گه یا دیگه نمی ذاره پسوورد بزنیم یا مثلا اطلاعاتو پاک می کنه؟
    سوالتون رو خیلی گیج کننده پرسیدید
    اگر پسورد خودتون رو اشتباه بزنید سه بار پیغام میده باید ریکاوری کد رو بزنی
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

روزبه جان گفتی که نیمی از هارد باید خالی باشه ... این فضای خالی فقط در مرحله ی اول و اینکریپت کردن لازمه؟.. منظورم اینه که فرض میکتیم که اطلاهات رو کد کردیم و هارد رفته رفته پر شد.. متلا ۲۲۰ گیگ از ۲۵۰ گیگش پر شد... مشکلی پیش میاد/؟ و این کد گذاری عملیات خوندن اطلاعات رو کند نمیکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط iran4ever نمایش پست ها
        روزبه جان گفتی که نیمی از هارد باید خالی باشه ... این فضای خالی فقط در مرحله ی اول و اینکریپت کردن لازمه؟.. منظورم اینه که فرض میکتیم که اطلاهات رو کد کردیم و هارد رفته رفته پر شد.. متلا ۲۲۰ گیگ از ۲۵۰ گیگش پر شد... مشکلی پیش میاد/؟ و این کد گذاری عملیات خوندن اطلاعات رو کند نمیکنه؟
        اين فضاي اضافي هميشگي است دليلش هم اين هست كه اون بخش اضافي ، بصورت كد گذاري شده استفاده ميشه و يك بخش امنيتي است و همه فايل ها به اونجا فرستاده ميشه
        مطمئننا اگر فضاي هارد رو به پر شدن باشه سرعت كم خواهد شد
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

نظر

شما گفتيد كه در هنگام فعال سازي بايد نصف يا بيشتر از هارد خالي باشه بعدش چي ميشه اونموقه هاردو پر كرد يا نه هميشه بايد نصف يا بيشترش خالي باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط esfanji نمایش پست ها
            شما گفتيد كه در هنگام فعال سازي بايد نصف يا بيشتر از هارد خالي باشه بعدش چي ميشه اونموقه هاردو پر كرد يا نه هميشه بايد نصف يا بيشترش خالي باشه؟
            دوست عزیز در پست قبل از خودتون جواب سوالاتون هست
            اين فضاي اضافي هميشگي است دليلش هم اين هست كه اون بخش اضافي ، بصورت كد گذاري شده استفاده ميشه و يك بخش امنيتي است و همه فايل ها به اونجا فرستاده ميشه
            مطمئننا اگر فضاي هارد رو به پر شدن باشه سرعت كم خواهد شد

نظر

سلام اگه این فعال باشه یعنی چی حتما کد رو داشت تا بشه به اطلاعات دسترسی پیدا کرد؟؟؟
              بعد اصلا به کار میاد؟ خودتون فعالش کردین؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadyazdi نمایش پست ها
                سلام اگه این فعال باشه یعنی چی حتما کد رو داشت تا بشه به اطلاعات دسترسی پیدا کرد؟؟؟
                بعد اصلا به کار میاد؟ خودتون فعالش کردین؟
                در پست اول توضیح داده شده٬ و جدا از اون به این بخشش توجه کنید

FileVault بدرد چه کسانی نمی خورد ؟
                از خصوصیات این سیستم گفتیم ولی بهتر است اشاره کنیم این سرویس بدرد چه کسانی نمی خورد

۱- حتما می دانید که ضریب امنیتی این سیستم بسیار بالا است ولی آیا شما به این اندازه ضریب امنیتی نیاز دارید؟ اگر ندارید خود را درگیر نکنید

۲- در انجمن گاهی به دوستانی بر می خوریم که به علتی پسورد خود را فراموش می کنند . این دوستان حواس پرت پیشنهاد می شود سمت این سیستم نروند که دچار مشکل خواهند شد
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

نظر

سلام

ببخشید من یه سوال داشتم. در حین کدکردن فایل ها نمیشه عملیات رو متوقف کرد؟

چون من بعد از آپدیت حواسم نبود این گزینه رو فعال کردم. حالا مکبوک من درگیر این عملیات شده و بعضی مواقع حدود 5 دقیقه هنگ میکنه و هیچ کاری نمیشه باهاش انجام داد...

میخواستم ببینم راهی هست این عملیات رو متوقف کنم؟ چون اجازه Turn off کردن رو هم بهم نمیده تا پایان یافتن عملیات. یعنی هیچ راهی نیست و باید صبر کنم عملیات کد کردن تموم بشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                    سلام

ببخشید من یه سوال داشتم. در حین کدکردن فایل ها نمیشه عملیات رو متوقف کرد؟

چون من بعد از آپدیت حواسم نبود این گزینه رو فعال کردم. حالا مکبوک من درگیر این عملیات شده و بعضی مواقع حدود 5 دقیقه هنگ میکنه و هیچ کاری نمیشه باهاش انجام داد...

میخواستم ببینم راهی هست این عملیات رو متوقف کنم؟ چون اجازه Turn off کردن رو هم بهم نمیده تا پایان یافتن عملیات. یعنی هیچ راهی نیست و باید صبر کنم عملیات کد کردن تموم بشه؟
                    قاعدتا منطقی نیست که عملیات رو وسط کارش متوقف کنید. حتی اگر هم بشه, پیشنهاد می کنم برای جلوگیری از مشکل بزارید کار رو تمام کنه و بعد غیر فعالش کنید
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                      قاعدتا منطقی نیست که عملیات رو وسط کارش متوقف کنید. حتی اگر هم بشه, پیشنهاد می کنم برای جلوگیری از مشکل بزارید کار رو تمام کنه و بعد غیر فعالش کنید
                      به خاطر جلوگیری از عدم کارکرد مک میخواستم متوقفش کنم. چون همونطور که گفتم، یه دفعه مک حدود 5 دقیقه از دسترس خارج میشه و هیچ کاری باهاش نمیشه کرد.

پس مجبورم به صبر کردن

متشکرم از پاسخت

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                        به خاطر جلوگیری از عدم کارکرد مک میخواستم متوقفش کنم. چون همونطور که گفتم، یه دفعه مک حدود 5 دقیقه از دسترس خارج میشه و هیچ کاری باهاش نمیشه کرد.

پس مجبورم به صبر کردن

متشکرم از پاسخت
                        بله بهترین راه صبر کردنه
                        خواهش می کنم [emoji4]

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

دوستان من مکم رو که خریدم این filevalut روشن بود حالا هیچ کدوم از کدهای ضروری که بهش وارد کردن رو نمیدونم میشه یه خاموش روشن کرد و از اول راه اندازیش کرد؟ مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

یعنی منظورتون این هست که هارد شما کد گذاری شده ؟
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

نظر

این رو نمیدونم باید از کجا بفهمم؟

نظر

میشه یک اسکرین شات از صفحه FileVault اینجا برارید؟
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

نظر

صبر کنید ..
                                X