اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نياز به معلم برنامه نويس با قيمت خوب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نياز به معلم برنامه نويس با قيمت خوب

اقا من دنبال يكي مي گردم كه به صورت حضوري يا انلاين به من برنامه نويسي ياد بده.من برا جلسه ي حضوري حاضرم جلسه اي ٣٠ تومن بدم .اگه كمه جداي كاربراي اين سايت مي تونم ٢ نفر ديگه رو هم با همين قيمت بيارم؟كسي مي تونه ياد بده؟ترو از برنامه نويساي اين سايت خواهش مي كنم اگه وقتشو دارن به ما ياد بدن.چون به دلايلي خيلي لازم دارم كه اگه كسي بتونه بهش مي گم.كسي هست؟
    I Am What I Am

منظورم برنامه نویسی برای آیفون هست...کسی نیست؟اگه کسی وقت داره قیمت بده لطفا...ممنون
    I Am What I Am

نظر

منم مي خوام اگه كسي بود بم پ.خ بده .

نظر

منم پایم ، خودم دارم میخونم ولی گیر کردم

نظر

من برای دوستمون پ خ کردم اما انگار به کارشون نیومد. اینجا آموزش میده، هزینه رو هم پرسیدم گفتن که دوره برنامه نویسی اپل ۵۵۰ تومنه.

اینم سایتشون : استودیوهای آموزشی روباکو: برنامه نویسی آیفون و آیپد

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
            منم پایم ، خودم دارم میخونم ولی گیر کردم
            خوب مشکلتو توی این انجمن یا x-code.ir مطرح کن اکه کمکی از کسی بر بیاد دریغ نمیکنه کسی.
            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

از چند وقت دیگه، فکر کنم اواسط مهر ماه . یکی از معروف ترین و پرسابقه ترین موسسه های آموزشی کامپیوتر که فکر کنم همه میشناسن قراره دوره های برنامه نویسی iOS رو بگذاره .

اما اگر دوست دارین خصوصی بگیرین . من هم خودم تقریبا از اواسط مهر میتونم در خدمت دوستان تهرانی باشم. اگر خواستین پیغام بدین تا مورد قیمت اش صحبت کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
                من برای دوستمون پ خ کردم اما انگار به کارشون نیومد. اینجا آموزش میده، هزینه رو هم پرسیدم گفتن که دوره برنامه نویسی اپل ۵۵۰ تومنه.

اینم سایتشون : استودیوهای آموزشی روباکو: برنامه نویسی آیفون و آیپد
                يكم زيادي گرون نيست؟
                I Am What I Am

نظر

از نظر قیمت خیر گرون نیست ... اما ۳ روز تعجب میکنم میخواد چی یاد بده . یکی گفته بود که به صورت ساخت اپلیکیشن میرن جلو .
                  اگه این چیزهارو روشن کنن خوب هست ، استادش کیه ، چه برنامه هایی ساخته و ،...

نظر

من تماس گرفتم گفتن ۵۵۰ برای ۳ روز از ۸ تا ۵ با ناهار و پذیرایی . مخه ادم جواب میده ؟؟؟؟
                    momeks جان میبینی کارمون کجا ها کشیده اگر یه کوچولو وقت داشتی هممون از خدامون بود پیشت بیایم یاد بگیریم و هزینه رو هم با جون و دل میدادیم چون همه میشناسیمت و کارتو دیدیم .
                    من خودم تو سایت شما عضو هستم ولی آموزشی که گذاشتین برای iphone یه مقدار برای کسی که تا حالا برنامه نویسی نکرده سنگینه

نظر

یه پروژه کتاب آموزشی هست در حال تکمیله نمیدونم کی تموم شه**(از من نیست فقط تاپیکشو دیدم ) ... خودم بدجور درگیر ساخت گیم هستم

نظر

سلام به همگي دوستان

اينايي كه نوشتيد 550 تومن 3 روزه !!! و ... به نظر من پول ريختن دوره. چون من خودم نزديك 15 ماه با تلاش مداوم دارم كار ميكنم و چندين و چند برنامه هم آپ كردم ولي نميتونم ادعا كنم برنامه نويس حرفه اي هستم حالا چطور ميخواد تو 3 روز ياد بده خدا ميدونه.

ولي كلاس خصوصي خوبه اگه گير بياريد. اگه شيراز بودين سراغ داشتم براتون.

موفق باشيد.

نظر

شما از کجا شروع کردین ؟ چی خوندین اول.؟

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                            شما از کجا شروع کردین ؟ چی خوندین اول.؟
                            اگه بخواييد كلاس خصوصي نريد
                            بهترين روش خوندن كتاب هست و بهترين كتاب Begining iphone development 4 و پرسيدن سوال ها در فروم هاي فارسي و البته سايت فوق العاده Stack Overflow
                            هست.

توصيه : اين راه به اين اندازه هم كه به نظر ميرسه ساده و نون و آبدار نيستا ! بيشتر تحقيق كنيد.

نظر

میشه اپ هایی که گذاشتین را معرفی کنید.

نظر

صبر کنید ..
                              X