اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نياز به معلم برنامه نويس با قيمت خوب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منم نیاز دارم ، ولی به نظرم قیمتش زیاده!!!راستی اگه ما مثلا زبان c++ یاد بگیریم،میشه راحت تر object c یاد گرفت؟(من شنیدم object c زبون خوبی برا شروع نیست!)

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
      منم نیاز دارم ، ولی به نظرم قیمتش زیاده!!!راستی اگه ما مثلا زبان c++ یاد بگیریم،میشه راحت تر object c یاد گرفت؟(من شنیدم object c زبون خوبی برا شروع نیست!)
      خیلی عالی هست اگر C++ یاد بگیرید و بعد Objective-c .
      اما به دلیل اینکه C++ محیط کاملا متنی داره و چیزی ویژال نداره(البته Visual C++ و OpenGL که با C++ ترکیب بشه دیگه این قضیه نیست ) باعث میشه که دانش آموز کمی از برنامه نویسی زده بشه! چون محیط کاملا خشک هست.

اما پیشنهاد من این هست که اول C# را یادبگیرد و بعد Objective-c

پیشنهاد بهتر من اول C++ و بعد C# و بعد Objective-c

پشنهاد بهتر از بهتر(بهتر بالایی منظورم هست )

Visual Basic و بعد C# و بعد Objective-c

عالیترین پیشنهاد

Visual Basic و بعد C++ و بعد C# و بعد Objective-c

البته به جز زبان مقصد که Objective-c هست سایر زبانها را قرار نیست تا حد پیشرفته کار کنید(البته هرچه بیشتر بهتر).

هرچی روی C++ بیشتر وقت بذارید هم اصلا ضرر نکردید ،*شما میتونید توی Xcode از ترکیب دو زبان C++ و Objective-c بهره بگیرید. و خیلی از دستوران C هم درونش هست ، برای همین اسمش هست Objective-C . کلمه C همچنان داخلش هست و این بیانگر این موضوع هست.

قیمت یادگیری زبان زیاد نیست! شما ۱۰ میلیون هم بدین اما بتونید خوب یاد بگیرید ارزش داره! اما مهم این هست که کی به شما چی درس میده! این خیلی مهم هست.
      ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 08-08-2012, 12:35 AM
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

صبر کنید ..
      X