اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فعال کردن دلیوری sms در آیپد ۳جی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فعال کردن دلیوری sms در آیپد ۳جی

سلام،
    راه حلی برای برای داشتن دلیوری برای اس ام اس هایی که با آیپد میفرستم ندارین؟
    SwirlySMS غیر مجانی این امکان رو میده اما راهی ندارم که بشه بخرمش! شرکتی هست که پرداخت های paypal رو انجام بده ؟

شما یا باید این این برنامه رو بخرین یا برنامه phoneit ipad و بعد برنامه iphoneDelivery رو ، رو ایپد نصب کن ، برای خرید هم با edris جان هماهنگ کن

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
      شما یا باید این این برنامه رو بخرین یا برنامه phoneit ipad و بعد برنامه iphoneDelivery رو ، رو ایپد نصب کن ، برای خرید هم با edris جان هماهنگ کن
      مرسی از راهنمایی تون، البته phoneit pad هنوز برای آیپد ۲ ریلیز نشده، احتمالا بخرم برنامه رو...

نظر

اگر shsh دارید نسخه کرک شده ی پولیش موجود هست نصب کنید که اگه خدایی نکرده روی لوگوی اپل گیر کرد مشکلی براتون پیش نیاد
        من اومدم نسخه ی فول کرک شدش رو نصب کنم روی لوگوی اپل گیر کرد مجبور به ریستور به 4.3.5 شدم

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
          اگر shsh دارید نسخه کرک شده ی پولیش موجود هست نصب کنید که اگه خدایی نکرده روی لوگوی اپل گیر کرد مشکلی براتون پیش نیاد
          من اومدم نسخه ی فول کرک شدش رو نصب کنم روی لوگوی اپل گیر کرد مجبور به ریستور به 4.3.5 شدم
          من shsh دارم، اما نتونستم نسخه کرک شده برنامه رو پیدا کنم، میشه راهنمایی کنید لطفا!

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
            دوست عزیز به کرک شده یا پولی ربطی نداره من خودم از اولین نفرایی هستم که این برنامه رو رو آیپد ۲ تست کردم وقتی میخوایی نصب کنی دانلود میشه بعدش که unpack میکنه بر نصب اونجا ها یه ارور نصبت به دستگاه میده بعد مینیویسه Restoring Changed Files (این ریستور فرق میکنه ها سیدیا اون فایل هایی رو که تغییر پیدا کرده رو بر می گردونه سره جاش)

نظر

در مورد phoneit ipad این برنامه کرکش نیومده و بعید هم هست بیاد چون شما بعد از نصب سریال دستگاه رو تو سایت وارد میکنید و بعد از پرداخت برنامه اکتیو میشه

نظر

میشه همچین سخت هم نیست خود برنامه نویس ها نمیکنن دلیل نا معلوم اگه نشه فوقش دستورات برنامه رو برمیدارن تو یه برنامه که خودشون ساختن کپی میکنن کار سختی نیست.

نظر

من میخواستم swirlySMS for ipad3G رو بخرم، نه phoneit pad!

نظر

صبر کنید ..
                  X