اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    بله پاک میشه، قبل از آپگرید Backup بگیرید.

نظر

بله همه چی پاک میشه

نظر

سلام ، آیپاد نانو 5t generation ام روشن نمی شه یه چند ماهی روشنش نکرده بودم، وقتی زدمش به مک اصلا نمی شناسدش ،در معرض هیچ آسیب خاصی هم نبوده، ۶ ساعتی هم به شارژ بوده ، دکمه روشن و خاموش و هم ۱۰ ثانیه نگه داشتم ، قفل هم نیست ، چیکار باید بکنم؟

نظر

من ipod touch دارم
          وقتی میخوام آهنگ یافیلم بریزم میگه که قبلا با یک itunes دیگه برنامه ریختی شاید بترکه برنامه هات!
          چی کار کنم؟!؟!؟!

نظر

سلام دوستان اگر من به ورژن جديدي كه ژنجشنبه مياد 5 برم
            اطلاعات و برنامه هام پاك ميشه؟!

نظر

نوشته اصلی توسط Forrest Gump نمایش پست ها
              سلام دوستان اگر من به ورژن جديدي كه ژنجشنبه مياد 5 برم
              اطلاعات و برنامه هام پاك ميشه؟!
              بله تمما اطلاعات پاک میشه
              نوشته اصلی توسط arash4933 نمایش پست ها
              من ipod touch دارم
              وقتی میخوام آهنگ یافیلم بریزم میگه که قبلا با یک itunes دیگه برنامه ریختی شاید بترکه برنامه هات!
              چی کار کنم؟!؟!؟!
              بله ٬ ایتونز اینطوری هست ٬ دستگاه رو وصل کنید از منو سمت چپ ایتونز روی دستگاه کلیک راست و tranfer pouches رو بزنید
              نوشته اصلی توسط sara65 نمایش پست ها
              سلام ، آیپاد نانو 5t generation ام روشن نمی شه یه چند ماهی روشنش نکرده بودم، وقتی زدمش به مک اصلا نمی شناسدش ،در معرض هیچ آسیب خاصی هم نبوده، ۶ ساعتی هم به شارژ بوده ، دکمه روشن و خاموش و هم ۱۰ ثانیه نگه داشتم ، قفل هم نیست ، چیکار باید بکنم؟
              با دفتر سایت تماس بگیرید

نظر

دوستان من بخوام آيپادمو بفروشم بنظرتون چند بفروشم؟ آيپاد 4gهمراه با دوتا قاب محافظ شار**ژر و هندزفري و يواس بي وكيف gola
                پشتش يه چند نا خش كوچولو افتاده بقيه چيزاش سالمه همراه با جيل برك 4.3.3 و 2 ماه هس خريدم
                ممنون

نظر

آقا سلام ببخشید اگه اینجا جای سولم نیست ایپد من به برنامه iphone explorer و ifunbox وصل نمیشه همه کاریم کردم وصل نشد ممنون میشم خیلی واجبه کمکم کنین

نظر

سلام.

توی سافاری گزنیه Add to Home Screen نداره.

چطور میشه برش گردوند؟

نظر

نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
                      آقا سلام ببخشید اگه اینجا جای سولم نیست ایپد من به برنامه iphone explorer و ifunbox وصل نمیشه همه کاریم کردم وصل نشد ممنون میشم خیلی واجبه کمکم کنین
                      سلام
                      شما در صورت جلیبریک بودن دیوایستون میتونید از این برنامه ها استفاده کنید، اگه دیوایستون جلیبریک نیست میتونید از iSpirite استفاده کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Idle نمایش پست ها
                        سلام.

توی سافاری گزنیه Add to Home Screen نداره.

چطور میشه برش گردوند؟
                        کسی برای این راه حلی نداره؟

از آیفونم گزینه Add to Home Screen حذف شده (سافاری)!

چطور برش گردونم؟

نظر

ببخشید من سوالم در مورده وایرلس آیپاد هست.من یه جای دور که از مودم وایرلسم میرم 3 تا خط آنتن میشه دو تا و دیگه هر کاری میکنم به وایرلس وصل نمیشه.پیداش میکنه ولی وصل نمیشه.در صورتی که با گوشی n82 دقیقا از همونجا به راحتی وصل میشه.

مشکل از چیه ؟؟؟

راه حلی داره ؟؟؟

ممنون.

نظر

با سلام خدمت دوستان یه آیپاد تاچ برای یکی از دوستام آوردن فکر کنم نسل اول باشه پشتش کاملاً صافه و 8 گیگه سریالش با 9c شروع میشه و ورژن 1.1.5 روش نصبه میخواستم بدونم آیپاد 1g یا 2g هست وآخرین فریموری که باهاش سازگاری داره و جیلبریک آنترتد میشه چی هست پیشاپیش ممنون از راهنمایتون

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad h نمایش پست ها
                              دوستان من بخوام آيپادمو بفروشم بنظرتون چند بفروشم؟ آيپاد 4gهمراه با دوتا قاب محافظ شار**ژر و هندزفري و يواس بي وكيف gola
                              پشتش يه چند نا خش كوچولو افتاده بقيه چيزاش سالمه همراه با جيل برك 4.3.3 و 2 ماه هس خريدم
                              ممنون
                              دوستان ممنون ميشم زود تر جوابمو بدين مي خوام بفروشم يه وقت سرم كلاه نره

نظر

نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                                سلام
                                شما در صورت جلیبریک بودن دیوایستون میتونید از این برنامه ها استفاده کنید، اگه دیوایستون جلیبریک نیست میتونید از iSpirite استفاده کنید.
                                ولی دستگاه جیلبریکه

نظر

صبر کنید ..
                                X