اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام. آیپاد تاچ 6 من در antutu امتیاز 40000 رو گرفت ولی یه مشکل وجود داره:
    امتیاز cpu integer st آیپاد در قسمت single core عدد 82 هستش.
    این عدد برای تمام دیوایس های اپل بالاتر از 500 و 1000 و بعضا بالاتر از 2000 بود. حتی آیپاد تاچ 5 و آیفون 4 هم با اختلاف بسیار زیادی از آیپاد تاچ 6 من بهتر بودن.
    تو گوگل بین سایت های ایرانی فقط دو نفر این مشکل رو داشتن و دقیقا عدد 82 بودن. در سایت های انگلیسی و زبان های دیگه هم کسانی که این مشکل رو داشتن این عدد براشون 82 بود. ولی در هیچ سایتی کسی پاسخی نداده بود...

لطفا کمک کنید.

نظر

• سلام دوستان
      من تازه ديروز آيپاد تاچ 6 گرفتم. ولي توي App Store كه ميرم چيزي كه مياد اينه كه مي گه بايد Country or Region رو مشخص كنيد ولي از اونجايي كه ايران توي كشورها نيست كانادا رو انتخاب مي كنم ولي هيچ اتفاقي نميافته و همش توي اين صفحه مونده بايد چكار كنم؟

نظر

• براي لپ تاپ با ويندوز ايكس پي 2002 و سرويس پك 3 چه نسخه اي از آيتونز رو بايد نصب كرد؟ ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط sara_raad نمایش پست ها
          براي لپ تاپ با ويندوز ايكس پي 2002 و سرويس پك 3 چه نسخه اي از آيتونز رو بايد نصب كرد؟ ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.
          itunes 12.1.3 32bit
          itunes 12.1.3 64bit

نظر

• سلام
            ممنون هائن جان بابت آيتونزي كه گذاشتي.
            يه سوال داشتم من اپل آيديم رو درست كردم وريفايش هم كردم ولي چون قسمت آدرس رو درست ندادم هر وقت ميخوام ساين اين بشم پيغام Review مي ياد و طبق سرچ هايي كه كردم بايد از طريق فيلترشكن به نت وصل بشم و قسمت آدرس رو تصحيح كنم حالا سوال من اينه كه من چطور فيلتر شكن روي آيپادم نصب كنم؟ اين كار رو از طريق لپ تاپ ميشه انجام داد يا نه؟ الان چند ساعته دارم سعي ميكنم ولي هنوز نتونستم كاري كنم.حتي آهنگ هم نميتونم رو آيپاد بريزم.

نظر

• سلام
              من آیپاد نانو 6 دارم اما جدیدا یه مشکلی به وجود امده براش!وقتی به کامپیوتر وصل می کنم که با ایتونز اهنگ بریزم روی ایپد نوشته کانکتد اما ایپاد قفل می کنه و کامپیوتر هم نمیشناسه ایپاد را و کابل را که جدا می کنم هنوز نوشته کانکتد تا زمانی که ریست کنی درست نمیشه!مشکل از کجاست؟هیچ چیزی نمیتونم بریزم روش!!

نظر

• سلام اگه دستگاه رو با کله شارژر 1.8 میلی lg شارژ کنیم مشکلی نداره ؟

نظر

• سلام دوستان .بین اپیاد نانو نسل 5 و 6 و ایپاد کلاسیک کدوم کیفیت صدا بهتری دارن؟

نظر

صبر کنید ..
                  X