اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبرک بر روی تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

الان شما خودتون اکانت دولوپر دارید دیگه درسته؟ می تونید مثلا کار من رو هم راه بندازید؟ چه اطلاعاتی لازم هست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
      الان شما خودتون اکانت دولوپر دارید دیگه درسته؟ می تونید مثلا کار من رو هم راه بندازید؟ چه اطلاعاتی لازم هست ؟
      من خودم ندارم ، از اکانت دولوپره کسی دیگه استفاده میکنم

نظر

فقط باید udid رو به اون طرف بدیم ؟ کار خاص دیگه ای هم باید بکنه ؟

نظر

منواکانت دولوپر ساختم ولی ۹۹$ رو ندادم منم میتونم ازش استفاده کنم یا نه خدایی این ایفون رو ورژن ۵ جیلبریک نشده هیچ لطفی نداره راهی هم برای ویندوز نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            منواکانت دولوپر ساختم ولی ۹۹$ رو ندادم منم میتونم ازش استفاده کنم یا نه خدایی این ایفون رو ورژن ۵ جیلبریک نشده هیچ لطفی نداره راهی هم برای ویندوز نیست؟
            نه ، وقتی پول ندید فقط دولوپر Safari هستید ولی اگه پول بدید برای iOS ، دولوپر iOS هستید و دسرسی های مثل نصب برنامه هایی که توی AppStore نیست و توسط شما نوشته شده داده میشه

نمیشه

نظر

فقط باید udid رو به اون طرف بدیم ؟ کار خاص دیگه ای هم باید بکنه ؟
              دوست عزیز ، چند بار گفتم UDID اصلا ربطی نداره !!!!!

باید Provisioning Profile & Certificate رو بگیرید

توی خوده سایت اپل ، قسمتی داره براش که میتونید دانلود کنید ( برای اکانت دولوپر ها )

نظر

من اکانت دولوپر دارم. کار می کنه و تقریبا ۵۰٪ اپ های ۴اس ام resign شدست
                نکات: ۱- حتما باید ۹۹ دلار را داده باشید
                ۲- certificate distribute و developer هر دو باید نصب باشه
                ۳- توی xcode حتما یه برنامه با provisingی که می خوای باهاش resign کنی نوشته باشی
                ۴- appleMD12XD باید نصب باشه که مخصوص دولوپر هاست

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

نظر

حالا یه سوال دیگه: این Provisioning Profile & Certificate برای یک اکانت دولوپر، یه دونه هست؟ یا مثلا اگه قرار باشه 5 نفر از این طریق از یه اکانت دولوپر استفاده کنن، باید 5 تا Provisioning Profile & Certificate داشته باشن؟
                  سوال دوم هم اینه که برای کسی که صاحب اکانت دولوپر هست ضرری نداره این کار که مثلا به چندین نفر بده ؟

نظر

حالا یه سوال دیگه: این Provisioning Profile & Certificate برای یک اکانت دولوپر، یه دونه هست؟ یا مثلا اگه قرار باشه 5 نفر از این طریق از یه اکانت دولوپر استفاده کنن، باید 5 تا Provisioning Profile & Certificate داشته باشن؟
                    سوال دوم هم اینه که برای کسی که صاحب اکانت دولوپر هست ضرری نداره این کار که مثلا به چندین نفر بده ؟

نه ، 100 تا دیواس روی میشه با یه Provisioning Profile پوشش داد ( جندید Provisioning Profile هم میشه ساخت )

نظر

کلا یک دونه هست certificate ولی provising بی نهایته
                      بله اپل اکانت رو بن می کنه

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

نظر

کسی هست که بهش پول بدیم این چیزایی رو که لازمه بهمون بده؟

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                          کسی هست که بهش پول بدیم این چیزایی رو که لازمه بهمون بده؟
                          بله سایت های خراجی هستن ولی اون ها هم پول از کردیت یا Paypal میخواد که نمیتونید از ایران پرداخت کنید

فقط میتونید از بچه های سایت ، اگه حاظر باشن این کار رو بکنید

نظر

من اکانت پی پال دارم میشه ادرس وب سایت رو بدین من بخرم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Terminal نمایش پست ها
                              من اکانت پی پال دارم میشه ادرس وب سایت رو بدین من بخرم؟
                              ادرس وبسایت اپل یا برای Certificate ?

مال اپل

Developer.apple.com

مال Certificate بدونه اکانت اپل :

iMZDL: iOS 5.0.1 & Mac OS X 10.7.2

نظر

خریدم دست گل ت درد نکنه فقط یه سوال من با داشتن امانت دولوپر چقدر میتوتن Certificate درست کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X