اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبرک بر روی تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hector_k2 نمایش پست ها
    جناب professional یه نگاهی به این لینک بندازید
    من فکر میکنم قدرت مانور بالایی رو داره و میشه باهش کار کرد!!
    نظر شما چیه میشه با این ریساین کرد ؟؟

resign an iphone app, insert new bundle id and send to xcode organizer for upload | webfraggle
    توي كامنتاش كه همه نوشتن نتونستن ازش استفاده كنن

نظر

• شدن که میشه ولی این برنامه خیلی آسون تره.

نظر

• درخواست لینک آخرین ورژن iResing

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
        iresing 3.1 دیگه قدیمی شد .

و خیلی از کسانی که مساله داشتن و من آخرین ورژن رو بهشون پیشنهاد کرده بودم الان هیچ مساله ای ندارن

میشه لینک آخرین ورژن رو اینجا قرار بدبن ممنون

نظر

• لینک فایل فیل ی تر هست

نظر

• من برنامه ها رو از ایمان خریدم و نصب کردم و همه چی مرتبه، فقط توی لاگین (login) برنامه تپاتاک (tapatalk) مشکل دارم. عملا نمی تونم در آیفون ۴ اس با تپاتاک وارد فروم بشم. در حالی که با برنامه ی کرک شده روی آیفون ۴ مشکلی نداشتم. دوستان کسی مشکل مشابهی داشته؟

نظر

• آقا مزيت ها و معايب اين کار رو نسبت به جيلبرک ميشه بگين ... من موندم الان اين کار رو بکنم يا منتظر جيل بمونم

نظر

• با این کار تنها میتونید برنماه و بازی های موجود در app store رو البته کرک شده و بدو ننیاز به جیلبریک نصب کنید
                با جیلبریک شما cydia + tweak + root رو دارید !
                شما میتونید از این روش استفاده کنید و بعد از اومدن جیلبریک هم جیلبریک کنید و از قابلیت هایش استفاده کنید !

نظر

• نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                  با این کار تنها میتونید برنماه و بازی های موجود در app store رو البته کرک شده و بدو ننیاز به جیلبریک نصب کنید
                  با جیلبریک شما cydia + tweak + root رو دارید !
                  شما میتونید از این روش استفاده کنید و بعد از اومدن جیلبریک هم جیلبریک کنید و از قابلیت هایش استفاده کنید !
                  خوب معمولا برنامه ها کرک شدش هست؟....يعنی منظورم اين هست که برنامه های جديد يا مهم کرک شدش هست؟
                  بعد اينک من دقيقاً روش کار رو متوجه نميشم...ميشه در اين مورد هم يه توضيح بدين
                  مشکل بعد اينکه من مک ندارم (اما دوستم داره و ميتونم واسه مدت محدودی قرض بگيرم)....اين بودن مک هميشه لازم هست يا فقط واسه اول راه اندازی لازم هست؟

نظر

• ببینید
                    شما یا برنامه رو از اپ استور میگیرید ٬ حالا رایگان یا پولی که میخرید
                    یا کرک شده و به صورت رایگان استفاده میکیند
                    اونهایی که از اپ استور گرفتید رو راحت و بدون جیلبریک و... میتونید رو دستگاه نصب کنید
                    اما کرک شده ها رو باید حتما جیلبریک باشید
                    که حال با این روش شما برنامه های کرک شده رو رساین میکنید و میتونید رو دستگاه هایی که جیلبریک نشده نصب کنید !

نظر

• InstaSignv3.3

با این برنامه که کاملا شبیه iReSign هستش ، میتونید برنامه ها رو سیگن کنید با این تفاوت که این برنامه InstaSignv3.3 قابلیت اجرا بر روی مک 10.5 به بالا رو دارا میباشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط rmshandi نمایش پست ها
                        من برنامه ها رو از ایمان خریدم و نصب کردم و همه چی مرتبه، فقط توی لاگین (login) برنامه تپاتاک (tapatalk) مشکل دارم. عملا نمی تونم در آیفون ۴ اس با تپاتاک وارد فروم بشم. در حالی که با برنامه ی کرک شده روی آیفون ۴ مشکلی نداشتم. دوستان کسی مشکل مشابهی داشته؟
                        شاید با برنامه forum Runner مشکلی نداشته باشید. امتحان کنید...

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadreza.ara نمایش پست ها
                          خوب معمولا برنامه ها کرک شدش هست؟....يعنی منظورم اين هست که برنامه های جديد يا مهم کرک شدش هست؟
                          بعد اينک من دقيقاً روش کار رو متوجه نميشم...ميشه در اين مورد هم يه توضيح بدين
                          مشکل بعد اينکه من مک ندارم (اما دوستم داره و ميتونم واسه مدت محدودی قرض بگيرم)....اين بودن مک هميشه لازم هست يا فقط واسه اول راه اندازی لازم هست؟
                          نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                          ببینید
                          شما یا برنامه رو از اپ استور میگیرید ٬ حالا رایگان یا پولی که میخرید
                          یا کرک شده و به صورت رایگان استفاده میکیند
                          اونهایی که از اپ استور گرفتید رو راحت و بدون جیلبریک و... میتونید رو دستگاه نصب کنید
                          اما کرک شده ها رو باید حتما جیلبریک باشید
                          که حال با این روش شما برنامه های کرک شده رو رساین میکنید و میتونید رو دستگاه هایی که جیلبریک نشده نصب کنید !
                          ممنون از توضيحتون اما ميشه اين تيکه آخر سؤال هام هم جواب بدين

يعنی هيچ راهی نداره که بدون مک استفاده کرد؟

نظر

• درسته فعلا راهی نداره !

نظر

• نوشته اصلی توسط nejatian

شاید با برنامه forum runner مشکلی نداشته باشید. امتحان کنید...
                              ظاهر فورم رانر رو دوست ندارم، ولی انگار چاره ای نیست!

نظر

• دوستان من نمیتونم یه اپ رو ریساین کنم، راهی نداره؟ میگه این اپ ساپورت نمیشه
                                اسمش Day One هستش
                                راهی هست یا نه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X