اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبرک بر روی تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام این روش هنوز کار میکنه؟؟ محدودیت زمانی نداره؟؟ یا هر محدودیت دیگه ای؟؟

لطفآ جواب بدید!

نظر

• هيچ محدوديتى نداره و به طور كامل كار ميكنه فقط مراحل رو يك به يك دقيق انجام بيد!

نظر

• سلام،
        من همه کارهارو درست انجام دادم ولی failed to install میده زمان ریختن یک اپلیکیشن!!!
        برنامه instasign هم وقتی اولش باز کردم اجازه استفاده از keychain نخواست!

نظر

• آقا من هر چی میزنم failed to sign میده با هر دو تا برنامه ی ساینرام امتحان کردن نشد از مک مجازی بهره می گیرم
          چیکارش کنم؟

نظر

• يكي نيست پاسخ بد يعني الكي پول داديم!؟
            ویرایش توسط iahoo : https://i-phone.ir/forums/member/119812-iahoo در ساعت 22-05-2013, 10:36 AM

نظر

• سلام من قبلا زیاد از این سرویس استفاده کردم و مشکلی نداشت اما الان دقیقا طبق آموزش شما انجام میدم اما برنامه ها نصب نمیشه؟و هم با ایتونز هم با ایفوباکس با ارور
              Error# e8008001.
              مواجه میشم
              لطفا راهنمایی کنید؟
              من حتی مک کامل فرمت کردم باز نصب کردم بازم نشد...

نظر

• نوشته اصلی توسط a56hossein نمایش پست ها
                سلام،
                من همه کارهارو درست انجام دادم ولی failed to install میده زمان ریختن یک اپلیکیشن!!!
                برنامه instasign هم وقتی اولش باز کردم اجازه استفاده از keychain نخواست!
                منم همین مشکل دارم اما متاسفانه هیچکس جوابگو نیست من قبلا از جای دیگه می گرفتم اصلا مشکلی نداشت اما این سری از اینجا گرفتم این مشکلات هست حالا جالبی اینه این سوال ۱۰ نفر دیگه هم پرسیدن اما یه بازم جواب ندادن!!!!!!!!!!!!!!!!حالا چیکار کنیم؟
                ویرایش توسط lionellsss : https://i-phone.ir/forums/member/125237-lionellsss در ساعت 23-05-2013, 06:03 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط morteza_k نمایش پست ها
                  سلام
                  دوست عزیز من ایفون 5 دارم ورژنمم 6.1.3 هست با این اکانت می تونم هر چی برنامه برای ایفون هست رو روش نصب کنم بدون محدودیت و جیل کردن ؟؟؟
                  برنامه هایی که تو سیدیا هست یا تو installus ????
                  راستي اين تاريخ انقضا هم داره ؟
                  من مك در دسترس ندارم فقط ويندوز هست راهي داره رو ويندوز ؟؟؟
                  خير هيچ راهي نيست كه تو ويندوز ساين كنيد مگر اينكه پكيج ساين شده بگيريد!

نظر

• واسه من موقع ساین کردن erore profile میده لطفا راهنمایی کنید
                    .

نظر

• نوشته اصلی توسط dok نمایش پست ها
                      واسه من موقع ساین کردن erore profile میده لطفا راهنمایی کنید
                      .
                      برنامه ریساین رو از لینک زیر بگیر امتحان کن:
                      http://ir-iphone.org/iResign.zip
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                        برنامه ریساین رو از لینک زیر بگیر امتحان کن:
                        http://ir-iphone.org/iResign.zip
                        این لینک خرابه

نظر

• سلام
                          این روش هنوز جواب میده یا از کار افتاده؟

نظر

• دوستان من اکانت گرفتم فقط نمیدونم فایلهای بازی و برنامه رو از کجا بگیرم که رساین کنم؟؟؟؟

نظر

• آیا با خرید iResign می توان نسخه های بتا ios را هم نصب کرد یا خیر ؟ منظورم اینه که آیا iResign شامل udid مورد نیاز جهت نصب ios 7 بتا هم میشود یا برای نصب نسخه بتا ios باید udid جداگانه ثبت گردد ؟

نظر

• سلام ایا بعد از خرید و نصب بر روی 6.1.3 در ios7 هم نصب میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X