اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبرک بر روی تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
    اکانت دولوپر رو بن میکنه
    امكان ثبت دوباره با يه اكانت ديگه هست؟؟

نظر

• وقت بخیر
      دوستان من مشکل من با ساخت برنامه توسطiReSign هستش،من هر دو ورژن iReSign رو امتحان کردم ولی هر دو این ارور رو نمایش میدن:

ممنون میشم راهنمایی کنید.
      با تشکر
      iReSign
      iReSign-Beranoosh

نظر

• iReSign V2

نوشته اصلی توسط MasouDShirazI نمایش پست ها
        وقت بخیر
        دوستان من مشکل من با ساخت برنامه توسطiReSign هستش،من هر دو ورژن iReSign رو امتحان کردم ولی هر دو این ارور رو نمایش میدن:

ممنون میشم راهنمایی کنید.
        با تشکر
        iReSign
        iReSign-Beranoosh
        مشکل من حل شد با دانلود این ورژن :

نظر

• برای من بیشتر نرم افزار ها رو ارور certificate میده فقط تونستم 2 تا سافت رو نصب کنم بقیش sign نمیشه

من هم با هر دو ورژن امتحان کردم

نظر

• من مکبوک پرو دارم اما نمیدونم ساین کرد برنامه به چه صورت هست ایا میتونم این کار رو انجام بدم ؟
            ایفون ۴ و ۴s ورژن ۵.۰.۱

نظر

• certificate not valid

مال من certificate not valid میده بعدش این اررور هارو میده ، علت چی می تونه باشه ؟

درست شد ممنون از ایمان عزیز
              ویرایش توسط i-morteza : https://i-phone.ir/forums/member/22860-i-morteza در ساعت 19-12-2011, 11:14 AM

نظر

• با توجه به این که خیلی دوستان هنوز مشکل دارند من از اول آموزش رو تهیه کردم:
                http://www.i-phone.ir/forums/thread55356.html

نظر

• من تست کردم کاملا و بدون مشکل جواب میده

نظر

• وقت بخیر
                    دوستان این برنامه iRESIGN ، با اکثر برنامه هایی که از ماه دسامبر ریلیز یا آپدیت شدن مشکل داره.آیا واسه شما دوستان هم به این صورت هستش؟آخه من الان نزدیک به 22 برنامه با کرک های مختلف و ورژن های مختلف تست کردم فقط با اون هایی که از ماه دسمبر ارائه یا آپدیت شدن مشکل سینگ شدن داره(منظورم همون ارورهایی که در پست107 همین تاپیک اعلام کردم).
                    بطور مشال این برنامه ی eWeather HD که من آخرین ورژن برنامه که 2.4 هست ، برنامه iResign ارور میده ولی با ورژن 1.90 براحتی برنامه کار خودشو انجام میده و روی آی دیواس هم اجرا میشه.
                    ممنون میشم دوستان ی پیگیری کنن آیا واسه شما هم این چور هستش یا خیر؟
                    با تشکر

eWeather HD v2.4

eWeather HD v1.90
                    ویرایش توسط MasouDShirazI : https://i-phone.ir/forums/member/31924-masoudshirazi در ساعت 20-12-2011, 02:29 AM

نظر

• دوستان من هکینتاش رو با VMware روی سیستمم دارم.
                      میخواستم بدونم روی این هم جواب میده؟

نظر

• سلام
                        اگه با این روش برنامه ها را نصب کنم وقتی با کامپیوتر سینک کنم برنامه ها پاک نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Mobile Ashkan نمایش پست ها
                          سلام
                          اگه با این روش برنامه ها را نصب کنم وقتی با کامپیوتر سینک کنم برنامه ها پاک نمیشه
                          برنامه هایی که در حال حاظر روی دستگاهتون نصب هستند باید در library ایتونز کامپیوتر تون موجود باشه تا پاک نشه

نظر

• نوشته اصلی توسط MasouDShirazI نمایش پست ها
                            وقت بخیر
                            دوستان این برنامه iRESIGN ، با اکثر برنامه هایی که از ماه دسامبر ریلیز یا آپدیت شدن مشکل داره.آیا واسه شما دوستان هم به این صورت هستش؟آخه من الان نزدیک به 22 برنامه با کرک های مختلف و ورژن های مختلف تست کردم فقط با اون هایی که از ماه دسمبر ارائه یا آپدیت شدن مشکل سینگ شدن داره(منظورم همون ارورهایی که در پست107 همین تاپیک اعلام کردم).
                            بطور مشال این برنامه ی eWeather HD که من آخرین ورژن برنامه که 2.4 هست ، برنامه iResign ارور میده ولی با ورژن 1.90 براحتی برنامه کار خودشو انجام میده و روی آی دیواس هم اجرا میشه.
                            ممنون میشم دوستان ی پیگیری کنن آیا واسه شما هم این چور هستش یا خیر؟
                            با تشکر

eWeather HD v2.4

eWeather HD v1.90
                            من همه برنامه ها به جز ویس اکشن کاملا راحت نصب شدن اما واسه voice ation ارور میده

نظر

• نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
                              قابل توجه دوستانی که iphone 4s دارن از اونجایی که برای پورت کردن سیری روی سایر iDevices نیاز به iPhone 4s UDID هست حدالامکان UDID گوشی در اختیار افراد غریبه قرار ندهید
                              اگر apple متوجه سو استفاده از UDID بشه ban میکنه
                              نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                              چي رو بن ميكنه؟
                              كار كه غير قانوني هست ولي چيرو بن ميكنه اخه؟
                              نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                              اکانت دولوپر رو بن میکنه
                              نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                              امكان ثبت دوباره با يه اكانت ديگه هست؟؟
                              حیر اکانت دولوپر رو بن نمیکنه iphone 4S که از UDID اون استفاده شده رو بن میکنه و اون iPhone دیگه قابلیت استفاده از Siri رو نخواهد داشت

نظر

• یکی لطف کنه وهمین تاپاتالکو برام یه جوری که امکانش هست کمک کنه نصب کنم جیل نکردم ورزن 5.0.1 ممنونخیلی واجبه برام سپاسگزارتونم .

نظر

صبر کنید ..
                                X