اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبرک بر روی تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sotwitb نمایش پست ها
    درست فرمودین آقا امیر.
    من الان با این برنامه تست کردم و جواب داد.
    با این حساب خودم 30 هزار تومان ضرر کردم. که به خاطر وجود نداشتن نرم افزار و آموزش درست بود اینجا. اما الان آموزش اون سایت رو اینجا مینویسم که دوستان استفاده کنن. هر آپدیت یا تغییری هم صورت بگیره اینجا خبر میدم تا دوستان استفاده کنند.

1. برنامه iModSign رو از لینک زیر دریافت کنید.
    http://imodsign.com/

2. در مک روی فایل با پسوند p12 دابل کلیک کنید تا به Keychain Access اضافه بشه. در این مرحله یکبار پسوورد مک و یکبار پسوورد فایل ازتون پرسیده میشه. که اگر پکیج رو از اینجا خریداری کردین پسوورد فایل رو "www.myud.ir" (بدون ") وارد کنین.

3. آیتونزی که گوشیتون رو باهاش سینک میکنین باز کنین. از منوی File گزینه ی Add to Library رو انتخاب کنین. حالا فایل با پسوند mobileprovision که براتون فرستاده شده رو انتخاب کنین. بعد دستگاهتون رو با آیتونز سینک کنین تا پروفایل به گوشیتون اضافه بشه. به خاطر محدودیت های iOS 8 قادر به مشاهده ی پروفایل های نصب شده در گوشی نیستین. اما با این روش پروفایل به گوشیتون اضافه شده.

4. قبل از استفاده از iModSign باید تنظیمات برنامه رو انجام بدین. در برنامه Setting رو انتخاب و سپس روی Certificate Chooser کلیک کنین. Certificate ای که مربوط به فایل فرستاده شده براتون هست رو انتخاب کنین. حالا از بخش Setting گزینه ی Provisioning Profile Chooser رو انتخاب کنین و روی Choose Provisioning Profile کلیک کنین و فایل با پسوند mobileprovision که براتون فرستاده شده رو انتخاب کنین. حالا میتونین بخش Setting رو ببندین.

5. حالا میتونین اپلیکیشن های کرک شده رو داخل برنامه Drag & Drop کنین و Start Job رو بزنین. برای ساین کردن هر برنامه ازتون Username و Password تون رو میپرسه. اگر Username تون رو فراموش کردین، وارد درایوی که OS X رو توش نصب کردین بشین. داخل فولدر Users فولدری به اسم Username تون میبینین.

6. نرم افزار ساین شده رو به آیتونز اضافه کنین و دستگاهتون رو سینک کنین تا روی گوشیتون نصب بشه

امیدوارم از این طریق دوستانی که این سرویس رو خریداری کردن بتونن روی آخرین ورژن موجود iOS هم اپلیکیشن هاشون رو ساین کنن.

چون اینجا تاپیک آقا ایمان هست و با این روش فکر میکنم مشکل دوستان حل بشه، من آدرس سایتی که سرویس خودم رو ازش خریدم قرار نمیدم. تو پیغام خصوصی به هر کدوم از دوستان که خواستن جواب میدم.
    اما یه گروه دیگه هستند که یک نرم افزار "موبایل" برای ساین کردن اپلیکیشن ها دولوپ کردن. این نرم افزار برای ساین اپلیکیشن ها نیازی به مک و ویندوز نداره و همه می تونن ازش استفاده کنن. با آخرین آپدیتش هم قابلیت ساین پکیج های اصلی سیدیا (یعنی توییک، تم و اینجور پکیج ها نباشن.) رو اضافه کرده. پیشنیاز استفاده از اون سرویس هم خرید سرویس Certificate & Provisioning هست که آقا ایمان ارائه میکنن. علاوه بر اون سرویس باید سرویس اضافه ای با هزینه ی 5$ خریداری کنین.
    Zeusmos

من خودم هنوز این سرویس رو خریداری و تست نکردم. هر کدوم از دوستان که خواستن میتونم توی خرید کمکشون کنم.
    سلام
    دوست عزيز من تمام راهي كه شما فرمودين رو رفتم ولي متاسفانه هم روي 8.2 و هم 8.3 مشكل دارم . اول اينكه با instasign برنامه ها رو sign مي كنم ولي با هيچ برنامه اي نميتونم سينك كنم و ارور ميده . برنامه imodesign هم اصلا نميدونم چرا اجرا نميشه
    از نصب certificate ها هم مطمئن هستم . من قبلا براي آيپد خودم انجام ميدادم توي ios 7 و مشكلي نبود به نظر شما مشكل من ميتونه تداخل certificate ها توي مك باشه البته اون expire شده
    من حتي برنامه هاي مجاني رو هم كه ميخوام با ifunbox يا itools سينك كنم پيغام invalid verifiction دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenp910 نمایش پست ها
      سلام
      دوست عزيز من تمام راهي كه شما فرمودين رو رفتم ولي متاسفانه هم روي 8.2 و هم 8.3 مشكل دارم . اول اينكه با instasign برنامه ها رو sign مي كنم ولي با هيچ برنامه اي نميتونم سينك كنم و ارور ميده . برنامه imodesign هم اصلا نميدونم چرا اجرا نميشه
      از نصب certificate ها هم مطمئن هستم . من قبلا براي آيپد خودم انجام ميدادم توي ios 7 و مشكلي نبود به نظر شما مشكل من ميتونه تداخل certificate ها توي مك باشه البته اون expire شده
      من حتي برنامه هاي مجاني رو هم كه ميخوام با ifunbox يا itools سينك كنم پيغام invalid verifiction دارم
      برنامه ی InstaSign توسط دولوپرش بعد از (فکر کنم) 8.1.2 آپدیت نشد. برای همین اگر تمام تنظیماتتون هم درست باشه، توی iOS 8.2 یا 8.3 برنامه هاتون نصب نمیشن روی iDevice تون. دولوپر InstaSign برای iOS 8.1.3 به بالا برنامه ی iModSign رو آپدیت کرده.
      شما توی هر برنامه ای مثل InstaSign و iModSign قبل از ساین کردن برنامه ها باید توی بخش تنظیمها Provisioning و Certificate تون رو انتخاب کنین. توی این بخش اگر Certificate و Provisioning جدیدتون رو انتخاب کنید اون Certificate قدیمتون تاثیری نداره روی روند ساین برنامه هاتون. Certificate قدیمیتون رو میتونین کلا حذف هک بکنین. فرقی نداره.
      پیشنیاز برای اجرا شدن iModSign فکر میکنم OS X Yosemite باشه. اگر مکتون آپدیت نیست، مشکل اجرا شدن برای اون میتونه باشه.

نظر

درست فرمودین آقا امیر.
        من الان با این برنامه تست کردم و جواب داد.
        با این حساب خودم 30 هزار تومان ضرر کردم. که به خاطر وجود نداشتن نرم افزار و آموزش درست بود اینجا. اما الان آموزش اون سایت رو اینجا مینویسم که دوستان استفاده کنن. هر آپدیت یا تغییری هم صورت بگیره اینجا خبر میدم تا دوستان استفاده کنند.

1. برنامه iModSign رو از لینک زیر دریافت کنید.
        http://imodsign.com/

2. در مک روی فایل با پسوند p12 دابل کلیک کنید تا به Keychain Access اضافه بشه. در این مرحله یکبار پسوورد مک و یکبار پسوورد فایل ازتون پرسیده میشه. که اگر پکیج رو از اینجا خریداری کردین پسوورد فایل رو "www.myud.ir" (بدون ") وارد کنین.

3. آیتونزی که گوشیتون رو باهاش سینک میکنین باز کنین. از منوی File گزینه ی Add to Library رو انتخاب کنین. حالا فایل با پسوند mobileprovision که براتون فرستاده شده رو انتخاب کنین. بعد دستگاهتون رو با آیتونز سینک کنین تا پروفایل به گوشیتون اضافه بشه. به خاطر محدودیت های iOS 8 قادر به مشاهده ی پروفایل های نصب شده در گوشی نیستین. اما با این روش پروفایل به گوشیتون اضافه شده.

4. قبل از استفاده از iModSign باید تنظیمات برنامه رو انجام بدین. در برنامه Setting رو انتخاب و سپس روی Certificate Chooser کلیک کنین. Certificate ای که مربوط به فایل فرستاده شده براتون هست رو انتخاب کنین. حالا از بخش Setting گزینه ی Provisioning Profile Chooser رو انتخاب کنین و روی Choose Provisioning Profile کلیک کنین و فایل با پسوند mobileprovision که براتون فرستاده شده رو انتخاب کنین. حالا میتونین بخش Setting رو ببندین.

5. حالا میتونین اپلیکیشن های کرک شده رو داخل برنامه Drag & Drop کنین و Start Job رو بزنین. برای ساین کردن هر برنامه ازتون Username و Password تون رو میپرسه. اگر Username تون رو فراموش کردین، وارد درایوی که OS X رو توش نصب کردین بشین. داخل فولدر Users فولدری به اسم Username تون میبینین.

6. نرم افزار ساین شده رو به آیتونز اضافه کنین و دستگاهتون رو سینک کنین تا روی گوشیتون نصب بشه

امیدوارم از این طریق دوستانی که این سرویس رو خریداری کردن بتونن روی آخرین ورژن موجود iOS هم اپلیکیشن هاشون رو ساین کنن.

چون اینجا تاپیک آقا ایمان هست و با این روش فکر میکنم مشکل دوستان حل بشه، من آدرس سایتی که سرویس خودم رو ازش خریدم قرار نمیدم. تو پیغام خصوصی به هر کدوم از دوستان که خواستن جواب میدم.
        اما یه گروه دیگه هستند که یک نرم افزار "موبایل" برای ساین کردن اپلیکیشن ها دولوپ کردن. این نرم افزار برای ساین اپلیکیشن ها نیازی به مک و ویندوز نداره و همه می تونن ازش استفاده کنن. با آخرین آپدیتش هم قابلیت ساین پکیج های اصلی سیدیا (یعنی توییک، تم و اینجور پکیج ها نباشن.) رو اضافه کرده. پیشنیاز استفاده از اون سرویس هم خرید سرویس Certificate & Provisioning هست که آقا ایمان ارائه میکنن. علاوه بر اون سرویس باید سرویس اضافه ای با هزینه ی 5$ خریداری کنین.
        Zeusmos

من خودم هنوز این سرویس رو خریداری و تست نکردم. هر کدوم از دوستان که خواستن میتونم توی خرید کمکشون کنم.
        من از همین zeismos استفاده میکنم خیلی راحته روی خود گوشی نصب میشه و احتیاجی هم به مراحل اضافه کردن سرتیفیکات نداره خودش موقع نصب همه کارها رو انجام میده . البته باید حتما udud ریجستر شده باشه . من 4€ خریدم .یه چیزی مثل appcake هست.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط enkaret1 نمایش پست ها
          من از همین zeismos استفاده میکنم خیلی راحته روی خود گوشی نصب میشه و احتیاجی هم به مراحل اضافه کردن سرتیفیکات نداره خودش موقع نصب همه کارها رو انجام میده . البته باید حتما udud ریجستر شده باشه . من 4€ خریدم .یه چیزی مثل appcake هست.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
          کاملا درسته. تنها مشکلی که Zeusmos داره اینه که فکر میکنم برای ساین برنامه هایی که توی لیستشون نیست باید برنامه رو یکبار دانلود، بعد ساین و بعد از اون آپلود کنین که فکر نمیکنم با توجه به اینترنت ایران کار راحتی باشه.
          پس من یه سوال از شما بپرسم که استفاده میکنین. از برنامه های ساین شده ی موجود روی Source هایی که اد میکنین میتونین برای خودتون استفاده کنین یا باید حتما خودتون ساین و آپلود کنین؟ و اینکه دیتابیس برنامه هاشون در چه حد کامل هست؟ برنامه های مورد نیازتون آخرین آپدیتش موجود هست؟
          ممنون از اینکه با ما به اشتراک میذارین تجربتون رو.

نظر

کاملا درسته. تنها مشکلی که Zeusmos داره اینه که فکر میکنم برای ساین برنامه هایی که توی لیستشون نیست باید برنامه رو یکبار دانلود، بعد ساین و بعد از اون آپلود کنین که فکر نمیکنم با توجه به اینترنت ایران کار راحتی باشه.
            پس من یه سوال از شما بپرسم که استفاده میکنین. از برنامه های ساین شده ی موجود روی Source هایی که اد میکنین میتونین برای خودتون استفاده کنین یا باید حتما خودتون ساین و آپلود کنین؟ و اینکه دیتابیس برنامه هاشون در چه حد کامل هست؟ برنامه های مورد نیازتون آخرین آپدیتش موجود هست؟
            ممنون از اینکه با ما به اشتراک میذارین تجربتون رو.
            از نظر کامل بودن برنامه ها اگه سورس apppcake رو نصب کنید تمام برنامه هایی که appcake داره رو میتونید داشته باشید. بعضی برنامه ها مستقیم ساینس میشن بعضی ها رو باید اپلود کنید . در ضمن اگه برنامه کرک شده روی کامپیوتر هم داشته باشید میتونید با ifunbox برید روی zeusmos و به بخش apps اضافه کنید بعد با گوشی اپ کنید و نصب. الیته اگه 8.2 باشید چون در 8.3 ifunbox کار نمیکنه . سورسهای که میتونید به zeusmos اضافه کنید رو لینکش رو میزارم کافیه یا خود گوشی برید توی لینک و سورس رو لمس کنید . خودش به zeusmos اضافه میشه.

Zeusdex - Home
            ویرایش توسط enkaret1 : https://i-phone.ir/forums/member/78835-enkaret1 در ساعت 16-04-2015, 12:11 PM

نظر

• دوستان هیچ تغییر یا مشکلی در روند سیستمی که از چندسال پیش تابحال ارائه می‌کنیم بوجود نیومده. تنها مشکلی که اخیرا برخی از دوستان از ورژن 8.1.2 به بالا باهاش مواجه بودند ساین کردن اپلیکیشنها بود که دلیلشم تغییر میسر قرارگرفتشون در iOS بود و باید نرم افزار ساین واسش تعریف می‌شد به کدوم مسیر بره.
              از اونجایی که هنوز Instasign بروز نشده, کاربران می‌بایست بجای Instasign از iModsign استفاده کنن. اگر برنامه رو هم دارند باید با گرفتن کلیدهای Command+U برنامه رو به آخرین ورژنش آپدیت کنند.

نرم افزار iModeSign برای ساین کردن برنامه ها در ورژن 8.1.3 به بالا https://www.dropbox.com/s/hhc1rhoo65...dsign.zip?dl=0

در مورد اون وبسایتی هم که دوستان فرمودند باید عرض کنم که تفاوتش اینه که کارهای ساین روی سرور انجام میشه در حالی که توسط سرویس ما همه پروسه تحت نظارت کاربر هستش.
              ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 18-04-2015, 06:33 AM

نظر

• سلام.طبق مراحلی که گفته بودین پیش رفتم با برنامه imodsign
                با برنامه itools برنامه های ساین شده رو میریزم متاسفانه پیغامAutherication Failed میده
                لطفا راهنمایی کنین ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jaydi نمایش پست ها
                  سلام.طبق مراحلی که گفته بودین پیش رفتم با برنامه imodsign
                  با برنامه itools برنامه های ساین شده رو میریزم متاسفانه پیغامAutherication Failed میده
                  لطفا راهنمایی کنین ؟
                  چرا با خود آیتیونز نمیریزین؟
                  ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 10-05-2015, 01:58 AM

نظر

• چون همش گیر میده Authorize this computer بعد وقتی که اپل آیدی ست میکنم بعد دوباره گیر میده Authorize.... موندم چیکار کنم
                    شدیدا نیاز به راهنمایی دارم

- - - - - - - - - -

چون همش گیر میده Authorize this computer بعد وقتی که اپل آیدی ست میکنم بعد دوباره گیر میده Authorize.... موندم چیکار کنم

نظر

چون همش گیر میده Authorize this computer بعد وقتی که اپل آیدی ست میکنم بعد دوباره گیر میده Authorize.... موندم چیکار کنم

- - - - - - - - - -

دوست عزیز دقت کنید شما باید برنامه های کرک شده رو ساین کنید نه اوریجینال رو. اگه اوریجینال بریزی همین پیام رو میده.
                      در ثانی برنامه ساین شده رو نمیشه دوباره ساین کرد.

نظر

• دوست عزیز اونقدا رو میدونم
                        من برنامه های کرک شده رو ساین میکنم ولی وقتی میریزم Autherication Fail میده
                        این پیغام دقیقا یعنی چی؟
                        چیکار بکنم تا بتونم app ساین شده رو روی آیپدم بریزم
                        حسابی منو کلافه کرده
                        ios 8.3

نظر

دوست عزیز اونقدا رو میدونم
                          من برنامه های کرک شده رو ساین میکنم ولی وقتی میریزم Autherication Fail میده
                          این پیغام دقیقا یعنی چی؟
                          چیکار بکنم تا بتونم app ساین شده رو روی آیپدم بریزم
                          حسابی منو کلافه کرده
                          ios 8.3
                          والا ما که میریزیم و بدون هیچ مشکلی جواب میده. هم با آیتیونز هم با ifun box و هم iPhone configuration utility
                          اون پیامی که میده مال موقعی هست که شما اپلیکیشن که با یه اپل ایدی دیگه گرفته شده رو روی ایفونی میخوای بریزی که با اون ایدی مچ نشده.

نظر

• سلام.حق با شماست همینه که منو کلافه کرده.سال گذشته که من اکانت گرفتم بدون هیچ مشکی برنامه ساین میکردم و روی آیپدم نصب میکردم بدون هیچ مشکلی.
                            من 2تا سوال دارم
                            1- مشکلات من به ios 8.3 مربوط نیست؟؟؟شما خودتون روی 8.3 ریختین؟؟؟
                            2- چجوری میتونم مطمئن بشم که فایلهای پروفایلم دقیقا منطبق با udid همین دیوایسه؟؟

نظر

• بنده ۸.۳ نیستم ولی روزانه حداقل ۳-۴ نفر خریداری می کنن و تابحال حتی یک نفر هم نبوده که مشکلی داشته باشه یا مشکلش رفع نشده باشه. شما مطمئن باش مشکل از طرف شماست. بهترین راه ریختن با آیتیونز هستش.

با xcode یا Phone configuration utility بهتون نشون میده که پروفایل نصبه. اگر همخوانی نداشته باشه اصلا نصب نمیشه

نظر

• سلام. دوستان الان ساده ترین راه برای نصب برنامه های کرک چی هست؟ من آیتولز نصب کردم ولی گوشیو نمیشناسه هر کار میکنم. ios8.3 هست و هر دوبرنامه آیتونز و آیتولز روی آخرین نسخه هست...
                                ویرایش توسط error.2012 : https://i-phone.ir/forums/member/127048-error-2012 در ساعت 16-05-2015, 04:10 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X