اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبرک بر روی تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام اگه امکانش هست آموزش پست اول رو به روز بکنید و کمی جامع تر و واضح تر که شک های همه بر طرف شده و اقدام ب خرید بکنیم

نظر

• سلام
      ایمان جان من حدود 10.5 سفارش دادم الان 1.5 هست هنوز فایلها برام ارسال نشده ممنون می شم ژیگیری کنی
      udid=0d69df61fe27ed47314a150454a3affc7ebdd33b
      اینم شماره سفارش
      ۹۳۱۱۲۶

نظر

• بزای کسی که قبلا خرید کده تخفیف برای نصب سرتیفیکشن هسست؟لطفا پ خ بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
          بزای کسی که قبلا خرید کده تخفیف برای نصب سرتیفیکشن هسست؟لطفا پ خ بدید
          به دلیل قیمت پایینی که در نظر گرفتیم متاسفانه تخفیفی نمیتونیم بدیم.

نظر

• سلام. من بالاخره پس از چند ماه تونستم اپ ساین کنم ! اما یه مشکل هست اونم اینه که نمیتونم اپ هایی که از ایکس کد خروجی گرفتم رو ساین کنم . چون من توی اپ قسمت بیلد ستینگ رو میزارم روی dont code signin میخواستم بدونم چطور میتونم اپهامو ساین کنم ؟ خیلی ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.mzm نمایش پست ها
              سلام. من بالاخره پس از چند ماه تونستم اپ ساین کنم ! اما یه مشکل هست اونم اینه که نمیتونم اپ هایی که از ایکس کد خروجی گرفتم رو ساین کنم . چون من توی اپ قسمت بیلد ستینگ رو میزارم روی dont code signin میخواستم بدونم چطور میتونم اپهامو ساین کنم ؟ خیلی ممنون.
              منظورتون اپ هایی هست که خودتون ساختید؟

نظر

• بله. برای اینکه بنونم بدون اکانت دولوپر خروجی بگیرم ، قسمت کد ساین این رو میبندم ( میزارم روی Don't code signin ) به خاطر همین instasign نمیتونه اپ رو ساین کنه.

نظر

• آقا چي شد ؟ من چيكار ميتونم بكنم .

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.mzm نمایش پست ها
                    آقا چي شد ؟ من چيكار ميتونم بكنم .
                    خب مسلمه اونهارو نمیتونید ریساین کنید. چون اصلا ساین نشده که بخواین ریساین کنید!

نظر

• دوستان الان راحت میشه استفاده کرد!البته خودم میدونم اما چون برای شخصی سوال میکنم لطفا ج شو شما بدید
                      الان این پرپفایلی که نصب میشه تو مصرف باتری مثل تانگبو تاثیری نداره؟
                      میشه برنامه ها رو از هر جایی داپلنود کرد و ساین کرد؟
                      با ایتیونر و اپ استور مشکلی نداره که برنامه ها از کار بیفتن مثل تانگبو؟که وصل میشه به پی و پروفایل دوباره مصب میشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                        دوستان الان راحت میشه استفاده کرد!البته خودم میدونم اما چون برای شخصی سوال میکنم لطفا ج شو شما بدید
                        الان این پرپفایلی که نصب میشه تو مصرف باتری مثل تانگبو تاثیری نداره؟
                        میشه برنامه ها رو از هر جایی داپلنود کرد و ساین کرد؟
                        با ایتیونر و اپ استور مشکلی نداره که برنامه ها از کار بیفتن مثل تانگبو؟که وصل میشه به پی و پروفایل دوباره مصب میشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        هیچ کدوم از اون مشکلات رو نداره. شما فکر کن اوریجینال داری میریزی با این تفاوت که اپدیت نمیشه.
                        به مصرف باتری هم کاری نداره. از همه جا کرک شده مستونید دانلود ساین سپس سینک کنید. هیچ تداخلی هم با اپ استور نداره و در کنار هم پولی و مجانی ها رو میتونید داشه باشید. روی همه ورژنها نصب میشه.

نظر

• سلام
                          من از امروز متوجه شدم که هر برنامه ای رو که ساین می کنم دیگه نمی تونم رو آیپد نصب کنم. ارور میده که نمی تونه Verify کنه. با itools و ifunbox امتحان کردم نشد. دو هفته پیش هیچ مشکلی نداشتم. بار اول هم نیست که از این روش استفاده می کنم. محض اطمینان دوباره پروفایل رو نصب کردم و سرتیفیکت ها رو هم همینطور. پروسه instasign هم درست پیش میره و برنامه ساین میشه. برنامه های ساین شده قبلی اگه رو دستگاه باشن کار می کنن ولی همون برنامه ها رو دیگه نمیشه رو دستگاه نصب کرد. تو این مدت تنها تغییری که دادم آپدیت به ios 8.1.3 بوده. دستگاه من آیپد ایر هست. در ضمن وقتی تو iphone configuration utility خواستم پروفایل رو پاک کنم ارور میده که نمیشه پاک کرد و فقط می تونم دوباره فایل پروفایل رو ، رو خودش کپی کنم. خواهش می کنم راهنمایی کنید و می خوام بدونم این مشکل مربوط به آپدیت هست یا اکانت توسط اپل بلاک شده؟
                          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط smartbuy63 نمایش پست ها
                            سلام
                            من از امروز متوجه شدم که هر برنامه ای رو که ساین می کنم دیگه نمی تونم رو آیپد نصب کنم. ارور میده که نمی تونه Verify کنه. با itools و ifunbox امتحان کردم نشد. دو هفته پیش هیچ مشکلی نداشتم. بار اول هم نیست که از این روش استفاده می کنم. محض اطمینان دوباره پروفایل رو نصب کردم و سرتیفیکت ها رو هم همینطور. پروسه instasign هم درست پیش میره و برنامه ساین میشه. برنامه های ساین شده قبلی اگه رو دستگاه باشن کار می کنن ولی همون برنامه ها رو دیگه نمیشه رو دستگاه نصب کرد. تو این مدت تنها تغییری که دادم آپدیت به ios 8.1.3 بوده. دستگاه من آیپد ایر هست. در ضمن وقتی تو iphone configuration utility خواستم پروفایل رو پاک کنم ارور میده که نمیشه پاک کرد و فقط می تونم دوباره فایل پروفایل رو ، رو خودش کپی کنم. خواهش می کنم راهنمایی کنید و می خوام بدونم این مشکل مربوط به آپدیت هست یا اکانت توسط اپل بلاک شده؟
                            ممنون
                            سلام دوست عزیز. منم دقیقا همین مشکل رو دارم. تو تاپیک دیگه ای که مربوط به این قضیه هست مطرح کردم. هنوز جوابی نگرفتم. این طور که ازظواهر پیداست، مشکل قطعا با iOS 8.1.3 هست. چون من با آپدیت به 8.1.3 به این مشکل خوردم. منم نمیتونم برنامه ای رو نصب کنم روی گوشی. اما میتونم با لپتاپ ساین کنم برنامه ها رو. مشکلی که با iPhone Configuration Utility هم گفتین، دقیقا برای من هم همینطوره. آقا ایمان همیشه ساپورتش عالی بوده. امدیدوارم بتونن راهی پیدا کنن.

نظر

• دوستان عزیز توجه داشته باشن فعلا سیستم ریساین با ورژن 8.1.3 مشکل داره و ما هم منتظر خبر جدید هستیم. به محض پیدا کردن راه مطمئن شما عزیزان رو در جریان قرار میدیم

نظر

• مدیرای عزیز هنوز خبر جدید واسه 8.1.3 نیومده؟!!

منتظریم درست بشه ما هم خریداری کنیم

نظر

صبر کنید ..
                                X