اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبرک بر روی تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام، من اکانت رو خریدم اما الان که میخوام فایل ipersian.mobileprovision رو روی گوشیم بریزم وقتی روی لینک میزنم وارد profile میشه اما چیزی اینستال نمیشه و تو profile پیغام no profile are currently installed دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    iOS 8 b3
    iphone 5s

نظر

• اینجا کسی پاسخگو نیست؟!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• من ساعت 9:30 صبح اکانت رو تهیه کردم پول رو هم واریز کردم، الان که دارم این تاپیک رو می زنم ساعت 12:10 هست! و هنوز ایمیل پیوفایل رو برام ارسال نکردین! نه پشتیبانی وایبر پاسخگو هست نه آی مسیج! در تبلیغی که قرار دادین نوشتین بین 15 تا 60 دقیقه اکانت تحویل داده می شه! لطفا رسیدگی فرمایید..

نظر

• یه سوال کوچیک ، این برنامه به این صورت هست که هر بار بخوام برنامه جدیدی نصب بکنم احتیاج به مک دارم ؟ درست متوجه شدم ؟

نظر

• خیر. فقط یکبار برای ساین کردن فایل به مک نیاز دارید. بعد نصبش با هر سیستمی امکان پذیره. به شکل مجازی رو ویندوز هم نصب باشه کافیه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
            .There is no knowledge that is not power

نظر

• یعنی مثلا برنامه fileexplorer رو من ساین کردم و نصب کردم خوب مثلا الان می خوام یه برنامه جدید که پولی هست رو نصب بکنم مثلا یه بازی یا چیزی ، دوباره باید ابتدا از یه سایت دانلود بکن و توی مک ساین کنم و بعد توی ویندوز نصبش بکنم ؟
              یعنی منظورم اینه که هر برنامه رو باید این کار رو براش انجام بدم ، لطفا یکم توضیح بدین

نظر

• هر برنامه کرک شده رو باید حتما یکبار توسط مک ساین کنید. دفعات بعد برای نصب دیگه نیازی نیست.
                .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام، من اکانت رو خریدم اما الان که میخوام فایل ipersian.mobileprovision رو روی گوشیم بریزم وقتی روی لینک میزنم وارد profile میشه اما چیزی اینستال نمیشه و تو profile پیغام no profile are currently installed دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• کسی نیست راهنمایی کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط apple4 نمایش پست ها
                      سلام، من اکانت رو خریدم اما الان که میخوام فایل ipersian.mobileprovision رو روی گوشیم بریزم وقتی روی لینک میزنم وارد profile میشه اما چیزی اینستال نمیشه و تو profile پیغام no profile are currently installed دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
                      تست شد با ios 8 مشکل دارد

نظر

• نوشته اصلی توسط apple4 نمایش پست ها
                        سلام، من اکانت رو خریدم اما الان که میخوام فایل ipersian.mobileprovision رو روی گوشیم بریزم وقتی روی لینک میزنم وارد profile میشه اما چیزی اینستال نمیشه و تو profile پیغام no profile are currently installed دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
                        منم دقیقا همین مشکلو دارم

نظر

• سلام
                          من حدود 4 ماه پیش این سرویس رو خریداری کردم و در حال استفاده بودم
                          به دلایلی osx رو از ابتدا ریختم.
                          حالا دوباره فایل cer رو از آدرس myud.ir/files/cert.zip دانلود کردم
                          اما یک مشکلی هست الان ... زمانی که من خریدم دولوپر soha milani بوده اما در این فایل نام دیگری said pooneli هست
                          و من نمی تونم ساین رو انجام بدم
                          برای این مورد چه کار باید کرد ؟
                          ویرایش توسط rezaradmehr : https://i-phone.ir/forums/member/43966-rezaradmehr در ساعت 02-10-2014, 06:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaradmehr نمایش پست ها
                            سلام
                            من حدود 4 ماه پیش این سرویس رو خریداری کردم و در حال استفاده بودم
                            به دلایلی osx رو از ابتدا ریختم.
                            حالا دوباره فایل cer رو از آدرس myud.ir/files/cert.zip دانلود کردم
                            اما یک مشکلی هست الان ... زمانی که من خریدم دولوپر soha milani بوده اما در این فایل نام دیگری said pooneli هست
                            و من نمی تونم ساین رو انجام بدم
                            برای این مورد چه کار باید کرد ؟
                            در اون ادرس همیشه جدیدترین اکانت قرار میگیره. شما تشریف ببرید ایمیلی که همون روز ارسال کردیم واستون رو باز کنید و دوباره فایلها رو داونلود کنید.

نظر

• با سلام دوستان بنده سوالاتی داشتم قبل خرید که ممنون میشم جواب بدید تا من خریدمو انجام بدم
                              من مک رو مجازی روی ویندوز 8.1 میخوام بزنم مشکلی که نیست ؟؟؟ و اینکه این روش هنوز کار میکنه من خرید کنم دیگه ؟؟؟؟؟ 5s ios 8.1 هستم
                              یه تایید بکنید من خرید کنم لطفا
                              و اینکه برنامه ها مثل tangbu و 25pp دم به دیقه کرش اینا که نخواهد کرد ؟؟؟ کاملا اصولی هستش و عین ارجینال نصب میشه دیگه ؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X