اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبرک بر روی تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بله نصب میشه...فکر نکنم به ورژن گوشی کار داشته باشه...چون udid , imei فرق نمیکنه که!

نظر

• دیگه فروش ندارین؟

نظر

• دوستان بنظر شما نمیشه برنامه هایی رو که از سیدیا میگیریم و نصب میکنیم مثل برنامه های دیگه بکاپ بگیریم و بصورت ipa ذخیره کنیم و برای دوستایی که جیل نیستن آپ کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad-alone نمایش پست ها
          دوستان بنظر شما نمیشه برنامه هایی رو که از سیدیا میگیریم و نصب میکنیم مثل برنامه های دیگه بکاپ بگیریم و بصورت ipa ذخیره کنیم و برای دوستایی که جیل نیستن آپ کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی
          خير دوست عزيز امكان نداره
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام، من برنامه instasign رو به ورژن جدید (3.9.7)آپدیت کردم. الان ارور میده وقتی برنامه رو باز می کنم، اینم ارور:
            This app cannot run without the ar utility present at /usr/bin/ar
            به نظر شما مشکل از چیست؟

نظر

• روی گوشی ۴s و ios7 وقتی پروفایل رو نصب می کنم میزنه not trust و برنامه ها ساینس نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad-alone نمایش پست ها
                دوستان بنظر شما نمیشه برنامه هایی رو که از سیدیا میگیریم و نصب میکنیم مثل برنامه های دیگه بکاپ بگیریم و بصورت ipa ذخیره کنیم و برای دوستایی که جیل نیستن آپ کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی
                برنامه هایی که دسترسی سیستمی دارند نمیشه. ولی بعضی برنامه ها رو ممکنه بشه بدین شکل به ipa تبدیل کرد. در کل نشدنی فرضش کنیم بهتره

نظر

• دوستان شرمنده این برای ما تعمیرکارا به صرفه نیس . راهی هست که ما بتونیم این نرم افزار رو بخریم برای همه گوشی ها استفاده کنیم ؟

نظر

• آقا یک سوال کوچیک ...با vmware ....هم میشه انجام بدیم این کارو..........

نظر

• نوشته اصلی توسط borhan_borii نمایش پست ها
                      آقا یک سوال کوچیک ...با vmware ....هم میشه انجام بدیم این کارو..........
                      بله 100% جواب میده
                      خودم تست کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط kelvan نمایش پست ها
                        آیا با خرید iResign می توان نسخه های بتا ios را هم نصب کرد یا خیر ؟ منظورم اینه که آیا iResign شامل udid مورد نیاز جهت نصب ios 7 بتا هم میشود یا برای نصب نسخه بتا ios باید udid جداگانه ثبت گردد ؟
                        میشه مورد نداره

نظر

• گوشی من خودبخود رو activation error رفته ... با خرید این مشکلمحل میشه یا نه ؟

نظر

• دوستان آیفون ۵ من بعد از آپدیت به ورژن ۷ دیگه برنامه های ریساین شده رو قبول نمیکنه چرا ؟؟؟؟

نظر

• من با ایتونز دو تا گوشی رو سینک می کنم. یکی جیلبریکه و اون یکی جیلبدیک نیست کلی هم برنامه کرک شده از قبل روی ایتونز دارم.
                              حالا اگه بخوام این سرویس رو برای دیوایسی که جیلبریک نیست استفاده کنم باید تک تک برنامه ها رو مجددا با این روش ساین کنم؟
                              تکلیف برنامه های کرک شده ای که از قبل روی اون دستگاه جیلبریک شده نصب هست (و حالا تو ایتونز ساین هستند) زمان سینک با ایتونز چی میشه؟

نظر

• با سلام بنده این سرویس رو خریدم منتها یه مشکلی دارم اونم اینه که فقط فایل اولی که به برنامه instasign میدم اونو ساین میکنه و برای فایل دومی این خطا رو میده:

ومجبورم برای ساین یک برنامه دیگه یه یوزر دیگه توی مک بسازم تا بتونم فایل ها رو ساین کنم برنامه iReSign رو استفاده کردم مشکلم حل نشد.مشکل از کجاست؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X