اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبرک بر روی تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
    این روش که 30 تومن میدی بهتره
    حساب کن که 100 دلار میشه چقدر با دلار روز

ولی 30 تومن برای 1 سال هست و 100 دلار برای همیشه!

روش های دیگه هم توی فروم هست سرچ کنی میبینی ولی یه سری ایراد دارن!
    مرسی دوسته عزیز . فقط یه سوال دیگه . توی بعضی سایتای دیگه میگفتن که کرش میکنه و برای اپل ایدی مشکل پیش میاد . توی این روش همچین اتفاقی میافته ؟

نظر

• آموزش نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبرک بر روی تمام iDevice ها

نوشته اصلی توسط mopiras نمایش پست ها
      مرسی دوسته عزیز . فقط یه سوال دیگه . توی بعضی سایتای دیگه میگفتن که کرش میکنه و برای اپل ایدی مشکل پیش میاد . توی این روش همچین اتفاقی میافته ؟
      براي تشكر فقط از دكمه ي تشكر استفاده كنيد...

دوسته گرامي اين روش ثبت يوديد كاملا قانوني هست ولي بچه هاي ايران به اين صورت استفاده ميكنن كه مشكلي پيش نمياد!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط mihanclub نمایش پست ها
        UDID Registrations & Provisioning Profiles and CertificatesUDID Registrations
        دوستان این سایت معتبره؟
        من میخوام اکانت premium بگیرم برای ۲تا دستگاه.
        یکی جواب سوال منم بده

نظر

• اقا من تا صفحه ی ۱۲ خوندم هنوز کیجم به جای این که تو۱۰۰تا پست به سوالا جواب بدین از اول مرحله به مرحله توضیح بدین
          پست اول رو که میخونی میفهمی که باید اول udid ثبت کنین بعد نمیدونم certificate میخواد و ........ بعد کاری که تو پست اول گفته شده رو انجام بدیم

نظر

اقا من تا صفحه ی ۱۲ خوندم هنوز کیجم به جای این که تو۱۰۰تا پست به سوالا جواب بدین از اول مرحله به مرحله توضیح بدین
            پست اول رو که میخونی میفهمی که باید اول udid ثبت کنین بعد نمیدونم certificate میخواد و ........ بعد کاری که تو پست اول گفته شده رو انجام بدیم
            اخ قربونت حرف دل من رو زدی . بزار اونی که من فهمیدم رو بهت بگه راحتت کنم. نگاه کن خیلی شیک و مجلسی میری اینجا فروشگاه اینترنتی سیدیا استور بعد از قسمت بالا دولوپر رو انتخاب میکنی و خرید میکنی بعد از چند ساعت ... ( بقیشم که خودت میدونی ) اینا هم که خوندی و گیج شدی واسه یه سایته خارجیه که 100 دلار پول میگیره و تا آخر عمر جواب میده ( که البته من بعید میدونم چون بالاخره اپل یه روزی جلوش رو میگیره ) پس همین 30 هزار رو خرجش کن برای یک سال تا ببینی ساله بعد چی میشه .

نظر

• لازمه یه مقدار شفاف سازی کنم.
              اکانت دولپری ۱۰۰ دلاری واسه کسی هست که میخواد اپلیکیشن روی آیتیونز بزاره. کسی که میخواد برنامه کرک شده نصب کنه همین پروفایل که ما توی فروشگاه میفروشیم کافیه.
              اونی هم که $۱۵ میفروشن دقیقا همینه که ما ارائه میکنیم. حالا اگه کسی مایله ۵۰ هزار تومن بده بجای ۳۰ تومن که ما میدیم، دیگه انتخاب با خودشه.
              اونی هم که میگه کرش میکنه این پروفایلهای ما نیست. اون برنامه چینی اه هست که داغونه.
              برای بهتر متوجه شدن پست اول این تاپیک رو مطالعه کنید
              http://www.i-phone.ir/forums/thread53630.html

در ضمن ما اولین فروشگاهی بودیم در ایران که این سیستم رو ارائه دادیم
              ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 15-01-2013, 06:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mopiras نمایش پست ها
                اخ قربونت حرف دل من رو زدی . بزار اونی که من فهمیدم رو بهت بگه راحتت کنم. نگاه کن خیلی شیک و مجلسی میری اینجا فروشگاه اینترنتی سیدیا استور بعد از قسمت بالا دولوپر رو انتخاب میکنی و خرید میکنی بعد از چند ساعت ... ( بقیشم که خودت میدونی ) اینا هم که خوندی و گیج شدی واسه یه سایته خارجیه که 100 دلار پول میگیره و تا آخر عمر جواب میده ( که البته من بعید میدونم چون بالاخره اپل یه روزی جلوش رو میگیره ) پس همین 30 هزار رو خرجش کن برای یک سال تا ببینی ساله بعد چی میشه .
                دوست عزیز من ایران نیستم حساب هم ندارم تو ایران ۱۰۰$ هم نمیخوام بدم این سایت همین کار رو میکنه یا نه؟ UDID Registrations & Provisioning Profiles and CertificatesUDID Registrations
                معتبر هست؟ اگه نه یه سایت خارجی معرفی کنین.
                ممنون

نظر

• یه سوال دیگه همه ی برنامه های apple strore نصب میشه یا یه سری؟

نظر

• آموزش نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبرک بر روی تمام iDevice ها

نوشته اصلی توسط mihanclub نمایش پست ها
                    یه سوال دیگه همه ی برنامه های apple strore نصب میشه یا یه سری؟
                    همشون يعني شمابايد كركش رو تبديل كني

———————————————
                    ساعت هارابگذاريد بخوابند!
                    بيهوده زيستن را نيازبه شمردن نيست

ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 16-01-2013, 06:42 PM

نظر

یه سوال دیگه همه ی برنامه های apple strore نصب میشه یا یه سری؟
                      باید برنامه های کرک رو ساین یا همون تبدیل کنید

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

دوست عزیز من ایران نیستم حساب هم ندارم تو ایران ۱۰۰$ هم نمیخوام بدم این سایت همین کار رو میکنه یا نه؟ UDID Registrations & Provisioning Profiles and CertificatesUDID Registrations
                        ممنون
                        ایران هم نباشید با paypal میتونید از ما خرید کنید

نظر

• دوستان من برای ساین کردن بعضی برنامه ها مشکل دارم و این ارور رو میده
                          کسی میدونه ؟
                          شانسی یه برنامه ساین میشه یکی نمیشه
                          با instasign هم کلا نمیشه
                          http://uploadtak.com/images/c2951_34.png

نظر

• سلام به دوستان عزیزم.
                            این اکانت برای یک دستگاه است یا به ویسله ی این اکانت میتونی برا چند دستگاه برنامه بزنی؟

نظر

ممنون
                              دوسته گلم من نمیدونم این چیزارو . من یه کاربر معمولیم این سوالارو از استید بپرس جوابت رو حتما میگیری .به ایمان ایمیل بدی خیلی راحتتری

نظر

• دوستان یه سوال : این برنامه هایی که از توی سیدیا روی ایپدم نصب کردم چجوری میتونم روی ایفونم نصب کنم ؟ اخه من سیدیا ندارم و از همین روش developer میتونم نرم افزار نصب کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X