اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبرک بر روی تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط blu3boys نمایش پست ها
    سلام
    شرمنده اگه سوالم تکراریه
    من الان یه آیپد نیو ورژن6 دارم
    یه لپ تاپ اپلم هست
    میتونم ازین برنامه استفاده کنم واسه نصب برنامه های پولی؟
    و اینکه برای نصب کردن باید همیشه با نوتبوک اپل بریزم؟
    واسه برنامه های پولی که کرک شده باشه میتونید استفاده کنید.
    واسه ریساین کردن باید مک باشه واسه ریختن با ویندوز هم میتونید بریزید فقط آیتونز نیاز داره

نظر

• سلام
      من برنامه ها را در مک بدون هیچ مشکلی ریساین می کنم و تا اینجا همه چی بدون مشکل پیش میره
      اما موقع سینک کردن با آیپد پیغام failed to install می ده حتی برنامه shazam که شما بصورت نمونه گذاشتید نیز همین پیغام رو میده مشکل از کجاست؟

نظر

• من الان اومدم رو ورژن 6.0.1 و برنامه هایی رو که قبلا ساین کرده بودم دیگه نصب نمیکنه
        میخواستم راهنمایی کنید
        با تشکر

- - - - - - - - - -

من الان اومدم رو ورژن 6.0.1 و برنامه هایی رو که قبلا ساین کرده بودم دیگه نصب نمیکنه
        میخواستم راهنمایی کنید
        با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط ebiverdi نمایش پست ها
          من الان اومدم رو ورژن 6.0.1 و برنامه هایی رو که قبلا ساین کرده بودم دیگه نصب نمیکنه
          میخواستم راهنمایی کنید
          با تشکر
          شما پروفایلی که باید روی دیوایس نصب بشه رو نصب کردید ؟
          ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 29-12-2012, 03:48 PM

نظر

• سلام من مک ندارم یعنی تو شهر ما هیچ گس لپ تاپ آپل نداره تا مک داشته باشه لطفا اگه میشه خودتون واسم ساین کنین ممنون میشم.

نظر

• یا سلام !*
              پیرو مشکل دوستمون ybtest2000 من هم همین مشکل رو دارم از iPhone 4s , macbook pro استفاده می کنم و پروفایل رو هم در گوشیم نصب و همچنین keychain ها رو هم در قسمت login اضافه کردم ِ اما هنگام syncبا آیتونز وقتی برنامه ساین شده کامل بر روی گوشی کپی میشه رو گوشی عبارت inistallation failed رو میده . چه کار کنم ؟
              در ضمن :*ios : 6.0.1
              و از instasign version 3.8 استفاده می کنم .

نظر

• نوشته اصلی توسط behnood991 نمایش پست ها
                یا سلام !*
                پیرو مشکل دوستمون ybtest2000 من هم همین مشکل رو دارم از iPhone 4s , macbook pro استفاده می کنم و پروفایل رو هم در گوشیم نصب و همچنین keychain ها رو هم در قسمت login اضافه کردم ِ اما هنگام syncبا آیتونز وقتی برنامه ساین شده کامل بر روی گوشی کپی میشه رو گوشی عبارت inistallation failed رو میده . چه کار کنم ؟
                در ضمن :*ios : 6.0.1
                و از instasign version 3.8 استفاده می کنم .
                اسم پروفایل که در گوشیتون نصبه و همچنین اسم سرتیفیکیتی که ساین میکنید رو بگید لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
                  اسم پروفایل که در گوشیتون نصبه و همچنین اسم سرتیفیکیتی که ساین میکنید رو بگید لطفا
                  نام پروفایل : SepahanDev
                  نام سرتیفیکیت : iPhone Developer: ali khasi (J9T728PHCR)

نظر

• نوشته اصلی توسط behnood991 نمایش پست ها

نام پروفایل : SepahanDev
                    نام سرتیفیکیت : iPhone Developer: ali khasi (J9T728PHCR)
                    از پست اول این تاپیک نمونه اپلیکیشن ساین شده رو دانلود و روی گوشیتون نصب کنید باید به خوبی نصب به. نتیجه ش رو توی همون تاپیک پست کنید تا ادامش رو راهنماییتون کنم
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread53630.html

نظر

• UDID Registrations & Provisioning Profiles and CertificatesUDID Registrations
                      دوستان این سایت معتبره؟
                      من میخوام اکانت premium بگیرم برای ۲تا دستگاه.

نظر

• سلام . بچه ها من که گیج شدم یکی میگه 100 دلار هست بعد که تو فروشگاه اینترنتی سیدیا استور میرم اکانت دولوپر میده 30000 تومن . یعنی چی ؟ من میخوام رو ایفونم بدون جیل برنامه بریزم و هیچی هم از حرفاتون نفهمیدم . یه مرد پیدا شه یه توضیح مختصر بده ببینم باید از کجا خرید کنم . اون 100 دلاریه ؟ یا این 30000 تومنیه ؟

نظر

• بچه چقد این قسمت ایفون به هم ریخته هست . اکثر اموزش هاش ناقصه . من 2 سال پیش مک گرفتم . قبل از خریدنش هم یک ماه تو همین سایت خیلی چیزا یاد گرفتم . خداییش خیلی اموزش هاش و تفکیک کردنش عالی . خداییش اگه تو قسمت ایفون هم همینجور باشه خیلی بهتر میشه . از مدیرانه محترم خواهش میکنم یه پیگیری کنن

نظر

• آموزش نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبرک بر روی تمام iDevice ها

نوشته اصلی توسط mopiras نمایش پست ها
                            سلام . بچه ها من که گیج شدم یکی میگه 100 دلار هست بعد که تو فروشگاه اینترنتی سیدیا استور میرم اکانت دولوپر میده 30000 تومن . یعنی چی ؟ من میخوام رو ایفونم بدون جیل برنامه بریزم و هیچی هم از حرفاتون نفهمیدم . یه مرد پیدا شه یه توضیح مختصر بده ببینم باید از کجا خرید کنم . اون 100 دلاریه ؟ یا این 30000 تومنیه ؟
                            ميتونيد از هر كدوم كه دوست داريد استفاده كنيد...

دوست عزيز روش ها كاملا كامل آموزش داده شدن

و عرض كنم خدمتتون اينجا پيشنهاد ارائه نديد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
                              ميتونيد از هر كدوم كه دوست داريد استفاده كنيد...

دوست عزيز روش ها كاملا كامل آموزش داده شدن

و عرض كنم خدمتتون اينجا پيشنهاد ارائه نديد

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              دوسته عزیز کدوم روش بهتره . اگه جفتش جواب میده چرا ادم بره 100 دلار پول بده اخه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mopiras نمایش پست ها
                                دوسته عزیز کدوم روش بهتره . اگه جفتش جواب میده چرا ادم بره 100 دلار پول بده اخه ؟
                                این روش که 30 تومن میدی بهتره
                                حساب کن که 100 دلار میشه چقدر با دلار روز

ولی 30 تومن برای 1 سال هست و 100 دلار برای همیشه!

روش های دیگه هم توی فروم هست سرچ کنی میبینی ولی یه سری ایراد دارن!

نظر

صبر کنید ..
                                X