اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه های کرک شده بدون جیلبرک بر روی تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یدنیا ممنون دوست عزیز بخاطر جوابتون!

resign یعنی دادن برنامه به این برنامه و گرفتن برنامه جدید که گواهی نامه داره؟؟؟

پس هر برنامه کرک رو که میریزم باید یکبار از این برنامه استفاده کنم انگار تا برا اون برنامه کرک گواهی نامه صادر بشه! درسته؟؟؟

پس با این حساب قراره پوست مکبوکم رو بکنم

بعد مستقیم هم نمیتونم مثل اینستالیوس4 رو آیپدم برنامه بریزم؟؟

نظر

• مشکلات بعد از نصب

سلام...آقا من نصب کردم و کار هم کردم با برنامه های نصب شده !! 2 تا مشکل اساسی وجود داره !!!! 1 اینکه برنامه ها پس از نصب قابلیت آپدیت ندارند....2 هم که خیلی مهم تره اینه که متاسفانه با این روش تمام اپل آیدی خودم بهم ریخته و گیم سنتر هم بهم ریخته !! خوب خدا رو شکر سریع همه چیز رو پاک کردم و مشکل حل شد فقط مونده قسمت Keychain در مک بوک !! با تشکر فراوان از این روش جالب اما لطفا قبل از اقدام کاربران برای استفاده از این روش مشکلات احتمالی رو هم ذکر کنید که بدونیم به ریسکش میارزه یا نه !! ممنون..امیر هستم از اهواز

نظر

• دوستان من کلی تو ویندوز برا نصب مک و استفاده از این سیتم مجازی مک تلاش کردم و به کلی ارور و مشکلات برخورد کردم
        ولی امروز ی مک بوک گیر آوردم و مثل بنز تمام اپ ها رو ساین کرد
        من فکر میکنم هر چه مشکل ممکنه برا این وضعیت پیش بیاد بخاطر همون ویندوزه و تو مک هیچ مشکلی نداشته باشه و مثل آب خوردن کار بده

تو اون سیستم مجازی برخی ها رو ارور میداد و خیلی از برنامه ها رو هم که ساین کرده بود موقع نصب ارور میداد ولی با مک بوک که انجام دادم همه چی ردیف

نظر

• سلام
          ببخشید من شیرکوهی بتا روی مک بوک پرو ریختم حالا همه ی فایلها رو که داخل keychain وارد میکنم بعدش با iresign که کار میکنم فایلها رو تا میخواد تبدیل کنه مینویسه error with code signingممنون میشم منرو راهنمایی بکنید.
          اینم دقیقا عکس صفحه موقعی که ارور میده
          فایل های پیوست شده
          ویرایش توسط vre142 : https://i-phone.ir/forums/member/39128-vre142 در ساعت 04-10-2012, 11:14 PM

نظر

• مژده مژده. سرویس دوباره راه اندازی شد

برای خرید به اینجا مراجعه کنید: http://www.fastget.cydiastore.ir
            برای اطلاعات بیشتر به اینجا: http://www.i-phone.ir/forums/thread53630-24.html

نظر

• سلام اقا ايمان
              ببخشید من شیرکوهی بتا روی مک بوک پرو ریختم حالا همه ی فایلها رو که داخل keychain وارد میکنم بعدش با iresign که کار میکنم فایلها رو تا میخواد تبدیل کنه مینویسه error with code signingممنون میشم منرو راهنمایی بکنید.
              عكسشم تة پست قبليى فرستادم براتون

- - - - - - - - - -

سلام اقا ايمان
              عكسشم تة پست قبليى فرستادم براتون

نظر

• با سلام دوستان
                من اکانت را رور گوشی نصب کرده ام و روی مک هم ریختم و اکانت دولوپر را هم ساخته توی برنامه ریساین هم اسم دولوپر را کپی کرده ام اما وقتی می خواهم برنامه را ریساین کنم یک ارور می ده به شکل زیر
                ERROR With Codesigning
                T/com.uhelios.iresign/payload/midomi.app:invalid signature ( code or signature have been modified) in architecture: armv6

در ضمن من مک را به Mountain Lion آپدیت کرده ام
                آیا مشکل از این هستش یا مشکلی دیگری هست لطفا راهنمایی کنید
                لازم به ذکر است من قبلا نصب کرده ام و روش نصب را کاملا آگاه هستم تمام نکات را رعایت کرده ام

نظر

• نوشته اصلی توسط amir70j3 نمایش پست ها
                  با سلام دوستان
                  من اکانت را رور گوشی نصب کرده ام و روی مک هم ریختم و اکانت دولوپر را هم ساخته توی برنامه ریساین هم اسم دولوپر را کپی کرده ام اما وقتی می خواهم برنامه را ریساین کنم یک ارور می ده به شکل زیر
                  ERROR With Codesigning
                  T/com.uhelios.iresign/payload/midomi.app:invalid signature ( code or signature have been modified) in architecture: armv6

لازم به ذکر است من قبلا نصب کرده ام و روش نصب را کاملا آگاه هستم تمام نکات را رعایت کرده ام
                  سلام.
                  ببینید اگه از نرم افزار iResign استفاده می کنید این پیغام رو داد میتونید از برنامه Instasign استفاده و برنامه ها رو ساین کنید !
                  برای منم همین مشکل پیش اومد ! البته برعکس ! بنده از instasign استفاده می کردم که این پیغام اومد و اصلا نمیره ! اومدم از برنامه iResing استفاده کردم مشکل برطرف شد !*
                  فکر کنم برای برطرف کردن کلی باید سیستم عامل رو عوض کنیم !*چون هیچ جا نتونستم درستش کنم !

Link :
                  InstaSign :: uhelios
                  موفق باشید .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir70j3 نمایش پست ها
                    با سلام دوستان
                    ERROR With Codesigning

سلام.
                    ببینید اگه از نرم افزار iResign استفاده می کنید این پیغام رو داد میتونید از برنامه Instasign استفاده و برنامه ها رو ساین کنید !
                    برای منم همین مشکل پیش اومد ! البته برعکس ! بنده از instasign استفاده می کردم که این پیغام اومد و اصلا نمیره ! اومدم از برنامه iResing استفاده کردم مشکل برطرف شد !*
                    فکر کنم برای برطرف کردن کلی باید سیستم عامل رو عوض کنیم !*چون هیچ جا نتونستم درستش کنم !

Link :
                    InstaSign :: uhelios
                    موفق باشید .

نظر

• دوست عزيز من كه مك ندارم بايد چيكار كنم؟

نظر

• منم مک ندارم حالا باید چه کار کنیم؟/

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                          منم مک ندارم حالا باید چه کار کنیم؟/
                          میتونین از دوستان یه پکیج از برنامه های ساین شده رو خریداری کنید .

نظر

• من با برنامه ی انستا ساین کار میکنم بعضي از برنامه ها در مرحله ی اول یا دوم گیر می کن دليل چی هست

نظر

• ببخشید شاید سوالم مسخره باشه
                              ولی این اکانتو میخری و بعد بابهاش برنامه هارو ساین میکنی و میریزی روی گوشی ... بعد یه سوال برای من پیش اومد اینکه این برنامه ها از طریق appstore آپدیت میشوند ؟
                              بعد از یکسال هم برنامه ها براشون مشکلی پیش نمیاد ؟
                              بعد اگر میمونن آپدیت هم میشن بعد از یکسال ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X