اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

back up گیری از سیو بازی ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• back up گیری از سیو بازی ها

خوب حتما برای همه ی شما هم مثل من پیش اومده که از cydia برنامه ای رو دانلود کنید و دستگاهتون هنگ کنه و مجبور به ری استور بشید.یا حتی به خاطر کمبود فضا مجبور به پاک کردن برخی برنامه ها بشید .و به همین دلایل تمام سیو هاتون رو از دست بدید و مجبور بشین که کل بازی رو از اول برید یا اینکه قید تموم کردن اون بازی رو بزنید.
    اما از امروز می تونید با این آموزش خیلی راحت از سیو هاتون بک آپ بگیرید و هر وقت لازمشون داشتید ازشون استفاده کنید.

اول) در قدم اول شما نیاز به یه ifun box یا هر برنامه مشابه برای دسترسی به فایل های اصلی idevice خودتون دارید.فکر کنم ifun box از همه کامل تر و ساده تر باشه.

دوم) idevice خودتون رو به کامپیوتر وصل کنید و با ifun box به مسیر زیر برید
    var>mobile>applications

سوم) حالا برنامه یا بازیه مورد نظرتون رو انتخاب کنید و با دبل کلیک وارد فایل های سیستمیش بشین.

چهارم) حالا فایل های زیر رو تو یه پوشه در کامپیوتر خودتون ذخیره کنید (با استفاده از گزینه copy to pc )
    documents
    library
    tmp
    itunes metadata.plist

خوب حالا اگه زمانی مجبور به پاک کردن برنامه شدین بعد از نصب مجدد برنامه این فایل ها رو در همون مسیر قبلی جایگزین فایل های موجود کنید.
    توجه:الان که این پست رو میزنم هرچی انجمن هارو گشتم آموزش مشابهی پیدا نکردم. در صورتی که تکراریه لطفا با قرار دادن لینک آموزش اعلام کنید تا این تاپیک رو حذف کنم.
    با تشکر
صبر کنید ..
X