اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طريقه پاك كردن اپل اي دي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
    اگر منظورتون فقط شماره تلفن ها هستش میتونید به راحتی بوسیله سایت آیکلود از تمامیه شماره تلفن ها بک آپ تهیه کنید ، یک فایل خروجی بگیرید و با نت پد ویندوز ویرایش کنید
    و نهایتا به دیوایس جدید اضافه کنید ( شماره تلفن هر شخص بصورت جداگانه ).
    این خطا موقتی هستش و بعد از چند روز برطرف میشه، شما چند روز دیگه دوباره اقدام کنید.
    توجه داشته باشید هرگونه صحبت ، پست و قرار دادن لینک در مورد برنامه های تغییر آی پی یا همون قند شکن در انجمن ممنوع هستش.
    موفق باشید

سلام .
    ابتدا تشکر می کنم بابت پاسخ های کاملتان ، فقط من کمی گیج شدم ، بنابراین به ترتیب سوال هایم را می پرسم .
    1- من میخوام بدونم اگه این اکانتهای Apple ID و I cloud را از گوشی حذف کنم ، چه اطلاعاتی از گوشیم حذف میشه ؟
    2- با آیتیونز روی ویندوز میتونم اقدام به گرفتن بکاپ کنم ؟ آیا امکان بازگردانی اطلاعات روی گوشی هم فراهم خواهد بود ؟ (با اکانت فعلی بکاپ بگیرم،با اکانت جدید میتونم اطلاعات رو برگردونم ؟)
    3- آیا برای گرفتن بکاپ با آیتونز ، نیاز به اپل آی هست ؟
    4- در کدام قسمت از سایت I Cloud میشه از شماره ها بکاپ گرفت ؟ میشه راهنمایی بیشتر کنید لطفا؟ (خوشبختانه برای کانتکت ها نرم افزار Vcard Organizer را خریدم و راحت توی ویندوز میتونم شماره ها را ادیت کنم) پسوند فایل بکاپ شماره ها چیه و چطوری میتونم به گوشی منتقل کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط feri.eskandari نمایش پست ها
      سلام .
      ابتدا تشکر می کنم بابت پاسخ های کاملتان ، فقط من کمی گیج شدم ، بنابراین به ترتیب سوال هایم را می پرسم .
      1- من میخوام بدونم اگه این اکانتهای Apple ID و I cloud را از گوشی حذف کنم ، چه اطلاعاتی از گوشیم حذف میشه ؟
      2- با آیتیونز روی ویندوز میتونم اقدام به گرفتن بکاپ کنم ؟ آیا امکان بازگردانی اطلاعات روی گوشی هم فراهم خواهد بود ؟ (با اکانت فعلی بکاپ بگیرم،با اکانت جدید میتونم اطلاعات رو برگردونم ؟)
      3- آیا برای گرفتن بکاپ با آیتونز ، نیاز به اپل آی هست ؟
      4- در کدام قسمت از سایت I Cloud میشه از شماره ها بکاپ گرفت ؟ میشه راهنمایی بیشتر کنید لطفا؟ (خوشبختانه برای کانتکت ها نرم افزار Vcard Organizer را خریدم و راحت توی ویندوز میتونم شماره ها را ادیت کنم) پسوند فایل بکاپ شماره ها چیه و چطوری میتونم به گوشی منتقل کنم ؟
      سلام دوست عزیز ، خواهش میکنم اینجا دور هم جمع شدیم تا مشکلات دوستان رو حل کنیم.
      من هم به ترتیب سئوالات شما جواب میدم.
      1 - هیچ اطلاعاتی از گوشی حذف نمیشه ، فقط برنامه هاییکه رو گوشی قبلا با اپل آیدی نصب کردید امکان آپ کردن ندارند.
      2 - قسمت اول بله امکان پک آپ گرفتن و ریستور با همان اپل آیدی را دارید. تنها با همان اپل آیدی که بک آپ گرفتید امکان ریستور دارید.
      3 - بله ، بدون آن امکان نداره.
      4 - با اپل آیدی وارد سایت آیکلود بشوید و قسمت Contact را باز کنید، در انتهای صفحه پایین سمت چپ گزینه Setting بصورت چرخ دنده وجود داره از داخل آن گزینه Export vCard را انتخاب کنید.

نظر

1 - هیچ اطلاعاتی از گوشی حذف نمیشه ، فقط برنامه هاییکه رو گوشی قبلا با اپل آیدی نصب کردید امکان آپ کردن ندارند.
        2 - قسمت اول بله امکان پک آپ گرفتن و ریستور با همان اپل آیدی را دارید. تنها با همان اپل آیدی که بک آپ گرفتید امکان ریستور دارید.
        4 - با اپل آیدی وارد سایت آیکلود بشوید و قسمت Contact را باز کنید، در انتهای صفحه پایین سمت چپ گزینه Setting بصورت چرخ دنده وجود داره از داخل آن گزینه Export vCard را انتخاب کنید.
        دروود بر شما دوست عزیزم ، از اینکه اینقدر دقیق پاسخم را دادید واقعا سپاس گذارم
        در قسمت اول فرمودید " امکان آپ کردن " آیا منظورتون آپدیت کردن نرم افزار ها بود ؟
        مورد دوم : در سایت آی کلود وارد شدم ، در کانتکت ها هیچ چیزی وجود نداره ! چه کنم ؟ چطوری میتونم به گوشی بفهمونم که بکاپ شماره ها را روی آیکلود آپلود کنه ؟
        مورد سوم : آیا با حذف اپل آیدی ، پیامک هام باقی میمونه ؟
        مود چهارم : اگر از آیکلود موفق به گرفتن بکاپ بشم ، چطوری میتونم شماره ها رو به گوشی منتقل کنم ؟ تو خود سایت دیدم که گزینه Export و Improt وجود داره ، منظور من غیر از این گزینه ها است

سپاس گذارم

- - - - - - - - - -

در قسمت اول فرمودید " امکان آپ کردن " آیا منظورتون آپدیت کردن نرم افزار ها بود ؟
        مورد دوم : در سایت آی کلود وارد شدم ، در کانتکت ها هیچ چیزی وجود نداره ! چه کنم ؟ چطوری میتونم به گوشی بفهمونم که بکاپ شماره ها را روی آیکلود آپلود کنه ؟
        مود چهارم : اگر از آیکلود موفق به گرفتن بکاپ بشم ، چطوری میتونم شماره ها رو به گوشی منتقل کنم ؟ تو خود سایت دیدم که گزینه Export و Improt وجود داره ، منظور من غیر از این گزینه ها است

سپاس گذارم

نظر

نوشته اصلی توسط feri.eskandari نمایش پست ها

سپاس گذارم
          سلام دوست عزیز، خواهش میکنم
          1 - بله منظور تمام نرم افزارهای نصب شده روی گوشی هستش.
          2 - اگر داخل گوشی درحال حاضر شماره تلفن وجود داره به تصویر پیوست دقت کنید.
          3 - همونطور که قبلا هم گفتم با حذف اپل آیدی هیچ چیزی از روی گوشی پاک نمیشه ، مگر اینکه ریستور کنید و بک آپ را برنگردانید.
          4 - اگر با آیکلود بک آپ بگیرید به راحتی با آیکلود میتوانید بک آپ را برگردانید. ( تصویر ضمیمه دقت شود ).

نظر

اگه نرم افزار را با اپل ایدی قبلی گرفتید دوباره بایستی پاک کنید و با اپل ایدی جدید دانلود کنید

نظر

میخوام از اپل استور دانلود کنم پسورد اپ ای دی قبلی رو می خوادمنم ندارم چی کار کنم
              ویرایش توسط abolfazl.m : https://i-phone.ir/forums/member/191195-abolfazl-m در ساعت 09-12-2015, 11:49 PM

نظر

سلام چطوری میتونم اپل ایدی جدید جایگزین ایدی قدینی کنم در حالی که رمزشو ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط عارف یوسفی نمایش پست ها
                  سلام چطوری میتونم اپل ایدی جدید جایگزین ایدی قدینی کنم در حالی که رمزشو ندارم
                  برنامه اپ استور رو اجرا كنيد كمى منتظر بمانيد تا لود بشه بياييد پايين صفحه رو اپل آى دى كليك و singout رو بزنيد

نظر

سلام
                    متسفانه فروشنده با ایدی خودش برام نرم افزار ریخته و وقتی می خوام آپدیت کنم آیدی فروشنده را می خواهد .
                    لطفا راهنمایی کنید چه جوری مشکل را حل کنم . با تشکر

نظر

سلام
                      اپلیکیشن های که فروشنده ریخته پاک کن بعد خودت با ایدی خودت دان کن

نظر

سلام دو سال پیش ایفون خریدم فروشنده با اپل ایدی خودش برنامه ریخته بود روش من خودم اپل ایدی جدید ساختم ولی الان که میخوام اپدیت کنم ایدی فروشنده میاد ولی برنامه جدید که میخوام بگیرم ایدی خودم میاد باید چیکار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط zeli نمایش پست ها
                          سلام دو سال پیش ایفون خریدم فروشنده با اپل ایدی خودش برنامه ریخته بود روش من خودم اپل ایدی جدید ساختم ولی الان که میخوام اپدیت کنم ایدی فروشنده میاد ولی برنامه جدید که میخوام بگیرم ایدی خودم میاد باید چیکار کنم
                          با سلام،

برنامه را باید حذف و مجدد با Apple ID خودتون دریافت کنید.

نظر

اپل ایدی من کمرنگ شده و وقتی روش میزنم که پاکش کنم اصلا باز نمیشه چکار کنم

نظر

سلام
                              من از این id اماده ها خریدم قبلا الان پسوردش یادم نیست خودم یکی درست کردم میخوام وارد گوشی کنم برای خروج تو icloud پسورد میخواد تا خارج شه
                              راهی داره چیکار باید بکنم ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                                اين كار امكان پذير نيست!(چون با اون اكانت قبلي دانلود شده!!)
                                به انجمن هم خوش اومديد،ولي لطفا به قوانينش احترام بگذاريد و فارسي تايپ كنيد
                                يني واقعا نميشه؟من اپل ايديمو با برنامه ي siri اپلود كردم و الان كلا سيستم گوشي بهم خورده.يني نميشه كه اپل ايدي تغيير داده نشه و فقط از رو گوشي غير فعال شع؟

نظر

صبر کنید ..
                                X