اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طريقه پاك كردن اپل اي دي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام من براي پاك كردن ايدي اپل همين كاري رو كه گفتين انجام دادام اي دي اپل هم ساختم ولي هر كاري ميكنم جايگزين اي دي كسي كه برنامه ها رو ريخته نميشه در صورت امكان راهنمايي كنيد سپاس

نظر

سلام دوست عزیز ادرس مخواستم ک بیام حضوری مزاحم بشم گوشیمو نشون بدم در مورد اپل ایدی سوالاتی داشتم و برام نصب کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan jam نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز ادرس مخواستم ک بیام حضوری مزاحم بشم گوشیمو نشون بدم در مورد اپل ایدی سوالاتی داشتم و برام نصب کنید
        سلام
        شما هر مشکلی دارید همین جا بفرمایید تا حد امکان دوستان راهنماییتون خواهند کرد.
        طبق توضیحات پستهای قبلی هم اگر پیش رفته باشید خیلی راحت میتونید اپل آیدی قبلی رو حذف کنید و اپل آیدی خودتون رو جایگزین کنید
        و دیگه اینکه برنامه هایی که با اپل آیدی دیگه روی دیوایستون هست رو کلا حذف کنید و با اپل آیدی خودتون دوباره دانلود و نصب کنید تا برای آپدیت کردن به مشکلی برنخورید.

نظر

سلام،من يكبار كلا اپل آيديم رو پاك كردم ولي براي آپديت ها لازم داشتم دوباره ساختمش،با اينكه ايميل دقيقا همون قبليه ولي اونو يه كاربر ديگه قلمداد ميكنه. كسي ميدونه چيكار بايد بكنم تا همون آيدي رو بشناسه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Soraya نمایش پست ها
            سلام،من يكبار كلا اپل آيديم رو پاك كردم ولي براي آپديت ها لازم داشتم دوباره ساختمش،با اينكه ايميل دقيقا همون قبليه ولي اونو يه كاربر ديگه قلمداد ميكنه. كسي ميدونه چيكار بايد بكنم تا همون آيدي رو بشناسه؟
            دوست عزیز ، فقط شما باید Apple ID & pass قبلی را داشته باشید تا بتوانید آپدیت کنید یا می توانید برنامه قبلی را با Apple ID جدید دانلود کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
              دوست عزیز ، فقط شما باید Apple ID & pass قبلی را داشته باشید تا بتوانید آپدیت کنید یا می توانید برنامه قبلی را با Apple ID جدید دانلود کنید.
              ممنونراز جوابتون ولي فكر كنم متوجه سوال من نشديد، من اپل اي دي رو كلا حذف كردم يعني روي سرور ديگه وجود نداشت و بعد از مدتي پشيمون شدم و دوباره ايجادش كردم ، با اينكه همه چيش همونه ولي به عنوان يوزر متفاوت ميشناسه ، مثلا فرض كنيد اپل آي دي من بوده soraya@yahoo.com و پسوردش هم بوده ١٢٣٤٥٦ ، من ديليت اكانت زدم و ديگه همچين آيدي روي سرور اپل وجود نداشته، بعد از مدتي دوباره ساختم و همين ايميل و همين پسورد رو گذاشتم ، ازم خواسته برم توي ايميلم وريفايد كنم و منم كردم امارهمه چيزش ريست شده ، مثلا گيم سنتر ، وقتي ميخوام برنامه ها رو آپديت كنم ميگه پسورد soraya@yahoo.com رو وارد كن من وارد ميكنم و ميگه نميشه آپديت كنه چرا كه يا اين اكانت همون قبلي نيست يا برنامه پاك شده از سرور اپل . نتيجه اينكه من همون اي دي با همون مشخصات رو ايجاد كردم ولي ميگه همون نيست ، نميدونم ديگه چطور توضيح بدم

نظر

ممنونراز جوابتون ولي فكر كنم متوجه سوال من نشديد، من اپل اي دي رو كلا حذف كردم يعني روي سرور ديگه وجود نداشت و بعد از مدتي پشيمون شدم و دوباره ايجادش كردم ، با اينكه همه چيش همونه ولي به عنوان يوزر متفاوت ميشناسه ، مثلا فرض كنيد اپل آي دي من بوده soraya@yahoo.com و پسوردش هم بوده ١٢٣٤٥٦ ، من ديليت اكانت زدم و ديگه همچين آيدي روي سرور اپل وجود نداشته، بعد از مدتي دوباره ساختم و همين ايميل و همين پسورد رو گذاشتم ، ازم خواسته برم توي ايميلم وريفايد كنم و منم كردم امارهمه چيزش ريست شده ، مثلا گيم سنتر ، وقتي ميخوام برنامه ها رو آپديت كنم ميگه پسورد soraya@yahoo.com رو وارد كن من وارد ميكنم و ميگه نميشه آپديت كنه چرا كه يا اين اكانت همون قبلي نيست يا برنامه پاك شده از سرور اپل . نتيجه اينكه من همون اي دي با همون مشخصات رو ايجاد كردم ولي ميگه همون نيست ، نميدونم ديگه چطور توضيح بدم
                دوست عزیز ، میشه توضیح بدهید چطوری از روی سرور اپل , Apple ID حذف کردید. وقتی شما یک Apple ID با یک ایمیل بسازید دیگر اجازه دوباره ساخت با ایمیل قبلی را نمی دهد . حالا به قسمت purchased بروید ببینید برنامه های که آپدیت آمده در آنجا هست. اگر باشد شما پسورد Apple ID ریست کنید.

نظر

سلام
                  این گزینه Delete Account رو میتونید کاملا توضیح بدید که کجاست و چطوری اکانت رو پاک کردید..؟
                  دوماً شما مشخصات اکانت ( کشور ، ادرس پستی ، کد پستی و شماره تلفن و ... ) جدید رو همون مشخصات قبلی دادید یا خیر..؟
                  این احتمال هم وجود داره که تاریخ ساختن اکانت قبلی شما ملاک قرار داده بشه و اگر اینطوری باشه شما هیچ راهی جز دانلود مجدد تمام برنامه های قبلی رو ندارید...!

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

راستش به هر كي ميگم اكانتو پاك كردم شاخ در مياره و بهم ميخنده ولي باور كنيد ساختم اطلاعات آدرس و غيره رو هم دادم سكيوريتي كواسچن هم يه چيز ديگه دادم و اي دي ساختم رفتم توي اي ميلم وريفايد هم كردم . اولين بار از توي آي كلاد ديليتش كردم ، دفعه بعدي كه پشيمون شدم پسورد ميزدم براي آپديت ميگفت اشتباهه ولي الان كه دوباره ساختم ميگه اين آيدي با اون آيدي كه برنامه ريختي فرق داره ، نهايتش اينه دوباره برنامه ها رو دانلود ميكنم ولي خب از نظر تكنيكي ميخوام ببينم چطور همچين چيزي ممكنه كه همون اكانت رو بسازم دوباره بگه اين اون نيست، مثلا فرض كنيد شما آي دي ياهوتونو حذف كردين واسه هميشه بعد از سه ماه كه نميتونين بسازين تصميم ميگيريد دوباره ايجادش كنيد بعد كه ساختين ايميلاتون مسلما پاك شده ولي هر كي براتون ميل بفرسته آدرس كه همونه و به دستتون بايد برسه؟ اينم شبيه اونه ، درسته گيم سنتر اطلاعاتش ريست شده ولي وقتي براي آپديت اكانتو ميدم نبايد انقد برنامه باهوش باشه كه بفهمه يكبار ديليت شده ، هرچند هيچكس باور نميكنه من ديليتش كردم ، عكسشو براتون ميذارم.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                      دوست عزیز ، میشه توضیح بدهید چطوری از روی سرور اپل , Apple ID حذف کردید. وقتی شما یک Apple ID با یک ایمیل بسازید دیگر اجازه دوباره ساخت با ایمیل قبلی را نمی دهد . حالا به قسمت purchased بروید ببینید برنامه های که آپدیت آمده در آنجا هست. اگر باشد شما پسورد Apple ID ریست کنید.

والا اجازه داد منم ساختم، از توي اپل استور هم ساختم كه اطلاعات حساب بانكي نخواد! بعله توي پرچازد همه برنامه هاي قبلي هست

نظر

راستش به هر كي ميگم اكانتو پاك كردم شاخ در مياره و بهم ميخنده ولي باور كنيد ساختم اطلاعات آدرس و غيره رو هم دادم سكيوريتي كواسچن هم يه چيز ديگه دادم و اي دي ساختم رفتم توي اي ميلم وريفايد هم كردم . اولين بار از توي آي كلاد ديليتش كردم ، دفعه بعدي كه پشيمون شدم پسورد ميزدم براي آپديت ميگفت اشتباهه ولي الان كه دوباره ساختم ميگه اين آيدي با اون آيدي كه برنامه ريختي فرق داره ، نهايتش اينه دوباره برنامه ها رو دانلود ميكنم ولي خب از نظر تكنيكي ميخوام ببينم چطور همچين چيزي ممكنه كه همون اكانت رو بسازم دوباره بگه اين اون نيست، مثلا فرض كنيد شما آي دي ياهوتونو حذف كردين واسه هميشه بعد از سه ماه كه نميتونين بسازين تصميم ميگيريد دوباره ايجادش كنيد بعد كه ساختين ايميلاتون مسلما پاك شده ولي هر كي براتون ميل بفرسته آدرس كه همونه و به دستتون بايد برسه؟ اينم شبيه اونه ، درسته گيم سنتر اطلاعاتش ريست شده ولي وقتي براي آپديت اكانتو ميدم نبايد انقد برنامه باهوش باشه كه بفهمه يكبار ديليت شده ، هرچند هيچكس باور نميكنه من ديليتش كردم ، عكسشو براتون ميذارم.
                        والا نه من هر کسی دیگه هم بود بهش میگفتید Apple ID را از سرور اپل حذف کردید شاخ در میاورد
                        دوست عزیز من چندین بار خودم اپل آیدی ساختم ، وقتی شما با یک Apple ID اقدام به ساخت کنید دیگر نمی شود آن را حذف کرد ! دوست عزیز شما باید بگید Apple ID را از دیوایس sign out یا خروج کردم نه اینکه بگید از سرور اپل حذف کردید که هیچ جور امکانش نیست ! شما iforgot را بزنید و پسورد را ریست کنید.

نظر

دوست عزیز
                          شما اکانت iCloud رو حذف کردید.... نه اکانت اپل آیدی.
                          اگر داخل این آدرس وارد بشید میتونید Alternate Apple ID خودتون رو ببینید که دامنه اون me.com @ هستش.
                          در واقع شما با این ایمیل و ایمیل Alternate میتونید وارد اکانت اپل آیدی خودتون بشید ، شما این ایمیل رو تغییر دادید.
                          حذف اپل آیدی پروسه دیگری داره و از روشی که شما رفتید نیست.
                          الان هم دقیقا نمیدونم که چرا ایمیل جدیدتون با اپل آیدی قبلی مچ نمیشه.
                          اگر دوست داشتید این صفحه رو مطالعه کنید. ( اطلاعات این صفحه مربوط به کاری هست که شما انجام دادید )

نظر

من اصلا ساين ات نكردم من از توي ايكلود پاك كردم و اپل ايدي هم همراهش پاك شد عكسش هم كه گذاشتم، اگه فورگت پسورد بزنم پسورد ايني كه جديد ساختم ميده ، اصلا من حرف شما رو قبول دارم و از خدام هم هست كه پاك نشده باشه ولي اگه اينطور هم باشه پس چطور من دوباره تونستم آي دي با مشخصات جديد و شماره و آدرس جديد بسازم؟ ميدونم كه ايكلود جدا از اپل آيدي هست ولي من اين كارو كردم و تنها احتمالي كه ميدم اينه كه وقتي از توي آيكلود پاك كردم ديتابيس فايلها پاك شده و حالا چيزي توي اپل آيدي نمونده كه بتونه باهاش سينك كنه ، در نتيجه ميگه اين اي دي همون نيست ، ضمنا اگه مشكل پسورد باشه ميگه پسورد اشتباهه نه اينكه بگه اين ايدي همون نيست!

- - - - - - - - - -

ویرایش توسط Soraya : https://i-phone.ir/forums/member/165066-soraya در ساعت 03-05-2014, 12:41 AM

نظر

نظر

و يه چيز ديگه : امروز كه گيم سنتر رو با اين اي دي باز كردم نه تنها اطلاعات بازيها نبود بلكه دوباره ازم خواست اسم و عكس وارد كنم و همين نشون ميده من با ايدي لاگين شدم وپسوردش مشكلي نداره اما هيچ اطلاعاتي وجود نداره ، مثل ريت بازي ها.
                                اين فقط ثابت ميكنه مشكل از پسورد نيست و لازم نيست ريستش كنم اما اينكه چطور اجازه داده دوباره اي دي رو ايجاد كنم توجيه نميكنه!

نظر

صبر کنید ..
                                X