اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طريقه پاك كردن اپل اي دي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط savi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام اپل ایدیمو پاک کنم ممنون می شم راهنماییم کنید
    می تونید آدرس ایمیلشو عوض کنید

نظر

فکر نکنم بشه Apple ID رو حذف کرد به کلی... مگر اینکه به قول سینا ایمیلشو عوض کنید!

نظر

ميشه ايميلو عوض كرد بعدش با همون ايميل قبلي يه اكانت جديد ساخت؟

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
          توي ستينگ يه قسمت هست به نام store اونجا اكانت پيشفرض رو تغيير بده !

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

آقا من همين كارو كردم و اپل اي دي من رو آورد ولي هنوز تو استور كه ميرم چيزيو ميخوام دان لود كنم اپل آي دي قبلي رو مياره كه پسورش رو ندا رم

دارم كلافه ميشم

نظر

Re: طريقه پاك كردن اپل اي دي

چون برنامه هاتو با ایدی قبلی خریدی فقط باهمون میتونی اپدیت کنی

نظر

سلام ، من اگر بخوام اپل آیدی گوشیمو عوض کنم چیکار کنم ، قبلی رو موبایل فروشی برام ریخته که الان نیست ، من میخوام خودم اپل آیدی درست کنم ، میشه کمکم کنید ؟

- - - - - - - - - -

سلام ، من اگر بخوام اپل آیدی گوشیمو عوض کنم چیکار کنم ، قبلی رو موبایل فروشی برام ریخته که الان نیست ، من میخوام خودم اپل آیدی درست کنم ، میشه کمکم کنید ؟

نظر

طريقه پاك كردن اپل اي دي

به setting>store رفته و روی ایمیل تب کرده و sign out رو بزنید و با این اموزش اپل ایدی خود را ساخته. توی این مسیر جایگزین کنید
                http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?t=68220
                البته امکان از کار افدادن برنامههایریخته شده توسط فروشنده هم وجود داره

Sent from my iPod touch 4 using Tapatalk
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

دوستان برای دانلود از یوتیو ب روی ایفون جیلبریک نشده چکار باید کرد؟!

نظر

با سلام.گوشي من ارور 1009 ميده و بايد اپل اي دي مو عوض كنم.چطور بايد اينكارو بكنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط آتشين نمایش پست ها
                      با سلام.گوشي من ارور 1009 ميده و بايد اپل اي دي مو عوض كنم.چطور بايد اينكارو بكنم؟
                      1009 مربوط به بسته بودن آی پی های ایران هستش. فکر نمیکنم با عوض کردن اپل آی دی درست بشه.
                      باید از چیز پی ان استفاده کنید.

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
                      دوستان برای دانلود از یوتیو ب روی ایفون جیلبریک نشده چکار باید کرد؟!
                      از این سایتهای دانلود آنلاین از شماتیوب هستن با این برنامه های دانلودر برید تو اونا بعدش لینک ویدیو رو بدید ببینید دانلود میشه.
                      خودم تست نکردم ولی شاید بشه.
                      ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 19-05-2013, 01:21 PM
                      .:amgr:.

نظر

سلام دوستان، من يه مشكلي دارم كه بدجوري درگيرم كرده چند وقته! آپ آيدي رو امريكايي ساختم اوكي هم شد اما تو آپ استور كه وارد ميشم و ميخوام دانلود كنم آدرس و پسورد رو كه وارد ميكنم ميگه درست نيست! آي دي قبلي كه ثبت شده اين نيست! با فروشنده تماس گرفتم كه آي ديتون تو آيپد سيو شده ميگه نه! چند جا هم كه تو ستينگ آي ديش رو ديدم پاك كردم اما باز مال منو قبول نميكنه! لطفا بگين چارش چيه من حس ميكنم تو منطقه محروم گير كردم به هيچ چيزي دسترسي ندارم با اين اوضاع، پيشاپيش ممنونم

نظر

چه جوری میتونم اپل آیدی فعلیمو غیرفعال کنم و یه اپل آیدی جدید بسازم؟...

نظر

نوشته اصلی توسط kh.kashefi نمایش پست ها
                            چه جوری میتونم اپل آیدی فعلیمو غیرفعال کنم و یه اپل آیدی جدید بسازم؟...
                            لازم نیست چیزی غیرفعال کنید، فقط یک اپل id جدید بسازید.
                            ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 21-07-2013, 08:18 PM

نظر

Salam pass I'd va soalatesham faramoosh kardam khahesh mikonam 1rahe hale kamel va geme bedid mamnooooooonam

نظر

نوشته اصلی توسط amir_saman810 نمایش پست ها
                                Salam pass I'd va soalatesham faramoosh kardam khahesh mikonam 1rahe hale kamel va geme bedid mamnooooooonam
                                سلام عزيز به انجمن خوش اومدين
                                بايد فارسي تايپ كنين تا دوستان جواب سوالتون رو بدن

نظر

صبر کنید ..
                                X