اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با زیرنویس Buzz Player

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با زیرنویس Buzz Player

سلام.
    نمیدونم جای درستی این تاپیک رو زدم یا نه.اگه اشتباه هستش مدیران انتقال بدن تاپیک رو.
    ولی یه سوال داشتم.
    چجوری میتونم زیرنویسی که کپی کردم تو آیپد رو به صورت فارسی بگیرم.
    یعنی باید تنظیمات Text Encoding رو,روی چه حالتی قرار بدم که خرچنگ غورباقه نیاد زیرنویس ها.
    Ipad 1 و 4.3.4 . زیرنویس SRT. هر دو شون رو هم اسماشون رو یکی کردم(فیلم و زیرنویس).
    ممنون.

من بهت پیشنهاد می کنم که بری از av player hd استفاده کنی از همه این برنامه ها یه سرو گردن قوی تره

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

معمولا باید بری توی تنظیمات و روی Arabic قرار بدی قاعدتا باید درست بشه.
      من خودم قبلا از این برنامه برای فیلم سینمایی استفاده میکردم. متاسفانه در فیلم های با رزلوشون بالا خیلی لگ داره.وتوی زیرنویس هم پر از دردسر.
      برنامه ای که بنظرم عالی اومد برنامه XBMC بود که توی سیدیا هم هست. ممکنه اولش یکم رابط کاربریش مشکل بنظر بیاد، ولی در آینده میبینی که چقدر برنامه خوبیه.
      میتونی جداگانه زیرنویسو حتی با فرمت رار(وین رار) بزنی و بیاری توی فیلم. تقریبا همه نوع فرمت رو میخونه و مشکلی هم با رزولوشن بالا نداره. و اندازه صفحه رو هم میتونی راحت تنظیم کنی. حتی رنگ زیرنویسو.
      حتی میتونی زمانی که کانکشن کیت وصله به طور مستقیم فیلم رو از روی اون بخونی.
      اگر سوالی داشتی میتونی بپرسی تا جواب بدم.

نظر

نوشته اصلی توسط mahdiz نمایش پست ها
        معمولا باید بری توی تنظیمات و روی arabic قرار بدی قاعدتا باید درست بشه.
        من خودم قبلا از این برنامه برای فیلم سینمایی استفاده میکردم. متاسفانه در فیلم های با رزلوشون بالا خیلی لگ داره.وتوی زیرنویس هم پر از دردسر.
        برنامه ای که بنظرم عالی اومد برنامه xbmc بود که توی سیدیا هم هست. ممکنه اولش یکم رابط کاربریش مشکل بنظر بیاد، ولی در آینده میبینی که چقدر برنامه خوبیه.
        میتونی جداگانه زیرنویسو حتی با فرمت رار(وین رار) بزنی و بیاری توی فیلم. تقریبا همه نوع فرمت رو میخونه و مشکلی هم با رزولوشن بالا نداره. و اندازه صفحه رو هم میتونی راحت تنظیم کنی. حتی رنگ زیرنویسو.
        حتی میتونی زمانی که کانکشن کیت وصله به طور مستقیم فیلم رو از روی اون بخونی.
        اگر سوالی داشتی میتونی بپرسی تا جواب بدم.
        دوست عزیز میتونی لینک این برنامه رو بزاری ممنون میشم

نظر

صبر کنید ..
        X