اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ساخت bootable بعد از نصب لاین ؟!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ساخت bootable بعد از نصب لاین ؟!!

سلام خدمت دوستان عزیز
    من لاین رو همون روز اول که اومد رو استور دانلود و متاسفانه به دلیل اطلاعات کم آپدیت کردم و اصلا هیج اطلاعی از اینکه باید clean install می کردم نداشتم.
    از همون اول مشکلات زیادی داشتم که مهمترینش کم شدن سرعت بوت و ... بود.مثلا در صفحه login پسورد رو که وارد میکنم حدود ۸ ثانیه طول میکشه تا سیستم بالا بیاد و بعدشم تازه سیستم میره تو فکر و خلاصه دو برابر دیرتر از لپ تاپ های ویندوزی سیستم بالا میاد که این از همه بیشتر منو ناراحت میکنه چون اصلا یکی از مهمترین برتریهای مک نسبت به ویندوز همین سرعت بوت شدنه.تا الانم صبر کردم بلکه با آپدیت مشکلاتم حل شه که نشد.خیلی مشکلات دیگه...
    خلاصه حسابی کلافه شدم و تنها امیدم به بچه های اینجاست و واسه همین مجبور شدم تاپیک بزنم.
    از دوستان عزیز و بچه های با تجربه انجمن خواهش میکنم منو راهنمایی کنن که آیا الان که لاین رو نصب کردم راهی هست که بتونم فایل installESD رو پیدا کنم و bootable بسازم.چون از نوشته های دوستان به این نتیجه رسیدم که باید clean install کنم.یا هر راه دیگه ای که مشکل رو حل کنه.
    ممنون میشم اگه بتونم از تجربه دوستان استفاده کنم

این برنامه رو دانلود کن :

Lion Recovery Disk Assistant

میتونی باش روی یه فلش مموری لاین bootable بسازی ، وقتی ساختی اگه تونستی یه Clean install دوباره بکن شاید مشکل سرعتت حل شه

نظر

مرسی دوست عزیز ولی این کار در واقع مثل همون پارتیشن ۶۵۰ mb که خود لاین واسه ریکاوری میسازه هستش که پیامشم واسه ریکاوری اینه که لاین باید دوباره دانلود و نصب بشه.یعنی مجدد باید ۳.۷ گیگ دانلود بشه

نظر

دوستان راه دیگه ای هست ؟ اگه میشه کمک کنید این لاین واقعا داره عذاب میده منو
        راستی سیستمم macbook pro mc700 هست.
        ویرایش توسط mehdi.shl : https://i-phone.ir/forums/member/36452-mehdi-shl در ساعت 07-09-2011, 12:35 AM

نظر

مدیران لطف کنین این تاپیک رو ببندید که دستو پای بچه هارو تنگ نکنه .از کمک های بی شمار دوستان هم کمال تشکر رو دارم.

نظر

خوب دوست عزیز وقتی کسی جواب نداده یعنی هیج راهی نیست،

الکی بیان سپم بدن ؟!!!

نظر

خوبه نوشتم از تجربه ی دوستان استفاده کنم . یعنی هر راه دیگه ای که بتونم سیستمم رو فرش کنم اما به جز شما کسی یه راهنمایی کوچیک هم نکرد.به هر حال از توجه شما ممنونم دوست عزیز

نظر

شما از اطلاعاتتون روی time machine بک آپ بگیرید و بعد از clean install اطلاعات مهمتون رو برگردونید.

نظر

صبر کنید ..
                X