اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ترفند های جالب آیتیونز.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ترفند های جالب آیتیونز.

با سلام به بچه های همیشه حاضر در صحنه ی i-phone.ir
    خوب امروز یکم داشتم با آیتیونز ور میرفتیم و......
    بعد خیلی روی Library حساسم که خیلی تمیز و مرتب باشه منظورم اینکه:
    آهنگ ها اسمش و Artwork اش و..... درست باشه.
    بعد خیلی اتفاقی اسم یک آهنگ مورد علاقه ام رو iTunes Store جستجو کردم دیدم همه چیش درست و تمیز و زیباست دلم خواستتتتت!!!!
    خلاصه یکم فکر کردم گفتم چطوره که عکسش و بدزدم دیدم نیمشه هیچ راهی نداره !!
    یهو دیدم که این اسم آلبمشو ایناش چرا اینجوریه؟ ماله من یجور دیگست !!!
    بعد اسمشونو یکی کردم اومدم توی Library روی آهنگ کلیک راست کردم دیدم یک گزینه داره:
    Get Album Artwork
    زدم یکم جستجو کرد دیدم عکس آهنگ عوض نشد یکم فکر کردم بعد گفتم چطوره که Artwork خودم و پاک کنم دوباره امتحان کنم اینکارو کردم به طرز عجیبی Artwork با اونی که توی iTunes Store هست یکی شد!!!!!!!
    حالا یک جمعبندی کنیم که چیکار باید بکنیم:
    ۱.اسم آهنگ و آلبوم وسبک آهنگ را در Library خود با iTunes Store یکی کنید.
    ۲.اون Artwork ای که خود آهنگ داره رو پاک کنید.
    ۳.در Library خود روی آهنگ کلیک راست کنید و Get Album Artwork را بزنید.
    ۴.از تمیزی و قشنگی Library خود لذت ببرید!!!!!

دوستان بیاید با هم تاپیک را کامل کنیم و ترفند های مخفی آیتیونز را بنویسیم!

ترفند بعدی پلی لیست ساختن سریع با اسم آلبوم مورد نظر خود!!
    به سادگی در Library خود از قسمت Music آلبوم را Drag کنید و در درست چپ آیتیونز خود قسمت پلی لیست Drop کنید تا یک Playlist با اسم آلبومی که Drop کردید درست بشه!

نظر

ممنون از سالار عزیز
      یک ترفند دیگه :

در ایتونز وقیتی یک موزیک رو پخش میکنید با زدن کلید های Command + T میبینید که ایتونز شروع به پخش رقص نور میکند

نظر

شاید دقت کردید وقتی می خواهید آهنگ Sync کنید با گزینه ی زیر مواجه میشید:
        Convert higher bit rate songs to 128 kbps AAC
        این گزینه برای کسانی است که دوست ندارند خیلی زیاد به خاطر آهنگ هاشون Capacity پر شود !!!
        برای همین حجم آهنگ ها رو هنگام Sync پایین میاره

نظر

با سلام
          من میخواستم یه اکانت جدید واسه آیفونم تویه آیتونز درست کنم چون اکانت قبلیم پسوردش رو فراموش کردم حالا اگه من با اکانت جدیدم وصل بشم آیا همه اطلاعات و برنامه ها و گیمهام از رو گوشیم پاک میشه؟ لطفا من رو راهنمایی کنید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi.r نمایش پست ها
            با سلام
            من میخواستم یه اکانت جدید واسه آیفونم تویه آیتونز درست کنم چون اکانت قبلیم پسوردش رو فراموش کردم حالا اگه من با اکانت جدیدم وصل بشم آیا همه اطلاعات و برنامه ها و گیمهام از رو گوشیم پاک میشه؟ لطفا من رو راهنمایی کنید ممنون میشم
            نه فکر نکنم!
            شما میتونید به راحتی به اپل بگید پسوور اکانت قبلیتونو ریست کنه! چرا اینکار و نمیکنید؟!

نظر

این یک ترفند نیست ولی خیلی برنامه ی خوبی هست! هرچند من پیدا نرکدم ورژن کرک شدش رو کسی پیدا کرد حتما بگه برای بچه ها:
              برنامه ی TuneUp یک Plug-In برای آیتیونز هست که میتونید با استفاده از اون :
              خیلی سریع Album Artwork ها رو درست کنید!
              آهنگ های تکراری رو پیدا کنید و پاک کنید!
              اسم آهنگ ها را درست کنید !
              خلاصه iTunes Library خود رو خیلی راحت میتونید منظم کنید!
              لینک سایت اصلی:
              TuneUp | Fix Mislabeled Song Info, Add Album Art & More

توجه: برای هر قسمت تا یک تعدادی آهنگ محدودی رو میشه درست کرد و.....
              اما برای امکانات بیشتر یا باید کرک بریزید یا باید اکانت خریداری کنید!

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                ممنون از سالار عزیز
                یک ترفند دیگه :

در ایتونز وقیتی یک موزیک رو پخش میکنید با زدن کلید های Command + T میبینید که ایتونز شروع به پخش رقص نور میکند
                در ادامه گفته آرین عزیز ، Ctrl+T هم همچنین در ویندوز بدین منظور کار میکنه
                و با Ctrl+F در ویندوز و Command+F در مک ، این ویژوالایزر به صورت تمام صفحه در میاد

نظر

در ضمن اصلاح Artis و Album برای گرفتن Artworks کفایت میکنه

نظر

سلام

میخواستم بدونم آیا این برنامه کرک یا سریالش موجود هست ؟

ممنونم

نوشته اصلی توسط salar نمایش پست ها
                    این یک ترفند نیست ولی خیلی برنامه ی خوبی هست! هرچند من پیدا نرکدم ورژن کرک شدش رو کسی پیدا کرد حتما بگه برای بچه ها:
                    برنامه ی tuneup یک plug-in برای آیتیونز هست که میتونید با استفاده از اون :
                    خیلی سریع album artwork ها رو درست کنید!
                    آهنگ های تکراری رو پیدا کنید و پاک کنید!
                    اسم آهنگ ها را درست کنید !
                    خلاصه itunes library خود رو خیلی راحت میتونید منظم کنید!
                    لینک سایت اصلی:
                    tuneup | fix mislabeled song info, add album art & more

توجه: برای هر قسمت تا یک تعدادی آهنگ محدودی رو میشه درست کرد و.....
                    اما برای امکانات بیشتر یا باید کرک بریزید یا باید اکانت خریداری کنید!

نظر

نوشته اصلی توسط wwilson نمایش پست ها
                      سلام

میخواستم بدونم آیا این برنامه کرک یا سریالش موجود هست ؟

ممنونم
                      من خودم خیلی گشتم واسه ویندوز پیدا کردم اما واسه مک چیزی پیدا نکردم!
                      لینک تورنت:
                      TuneUp Media [iTunes Plugin] 1.9.0 + Crack.rar › isoHunt › the BitTorrent & P2P search engine

نظر

سلام دوستان . برنامه ها و بازی های من مال اکانت فروشنده است که من پسشو ندارم . الان راهی هست که بدون پاک شدن برنامه های قبلی و بدون داشتن پسورد طرف برنامه بریزم ؟
                        اگه بخوام فیلم و اهنک هم بریزم بازم برنامه ها و بازی هام حذف میشن ؟

نظر

کسی برنامه ای میشناسه که خود برنامه متن آهنگ یا lyric رو دانلود کنه و اتومات وارد mp3کنه؟ یعنی تگش کنه؟ (خودتون تست کرده باشن)
                          مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط Mr. Maziar نمایش پست ها
                            کسی برنامه ای میشناسه که خود برنامه متن آهنگ یا lyric رو دانلود کنه و اتومات وارد mp3کنه؟ یعنی تگش کنه؟ (خودتون تست کرده باشن)
                            مرسی
                            MPFreaker
                            LairWare : MPFreaker

نظر

نوشته اصلی توسط javad772 نمایش پست ها
                              سلام دوستان . برنامه ها و بازی های من مال اکانت فروشنده است که من پسشو ندارم . الان راهی هست که بدون پاک شدن برنامه های قبلی و بدون داشتن پسورد طرف برنامه بریزم ؟
                              اگه بخوام فیلم و اهنک هم بریزم بازم برنامه ها و بازی هام حذف میشن ؟
                              خیر,راهی نیست!
                              خیر,با ریختن آهنگ و فیلم برنامه ها هیچ تغییری پیدا نمیکنند!

نظر

صبر کنید ..
                              X