اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در شارژ باطری آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

باطری گوشی که خراب نشده

نظر

همیشه انتن پره

نظر

از wifi.و bluetooth هم استفاده نمیکنم

نظر

یه بار دیگه ریستور کن به 4.3.5 اگر مشکل رفع نشد مشکل از باطریه .فکر کنم دفتر سایت داره

نظر

۴ ماه گرفتم گوشیمو ..اما چشم انجام میدم ......خیلی حالم گرفتست.......مرسی دوسته گلم

نظر

یه مدت صبر کن تا 10 درصد باطریت خالی شه بعد با usb و کامپیوتر شارزش کن یه مدت همین کارو کن خوب میشه نگران نباش

نظر

تا چند وقت با usbشارز کنم

نظر

الان شارز گوشی ۷۸ درصد شارز کنم

نظر

دوست من سعي كن اين مواردو رعايت كني مطمان باش خوب ميشه
                    يك بار باطريتو كامل خالي كن تا گوشي خاموش بشه بعد ٢ ساعت ولش كن خاموش بمونه بعد با usb و كامپيوتر فول شارژش كن (برنامه هارو كامل ببند) بعد ١٠٠٪ شدن شارژ ٥ دقيقه بزاريد رو شارژ بمونه. بعد گوشيو خاموش كنيد و داخل يه كيف بزاريد و داخل يخچال بزاري ( فريزر نه) بعد ٣٠ دقيقه درش بياريد و بعد ١٥ دقيقه در هواي ازاد قرار بديد تا با هوا مطابقت داشته باشه بعد گوشيو روشن كنيد( خواهيد ديد تغير رو) تا يك مدت شارژ به ٢٠٪ رسيد شارژ كنيد با كامپيوتر. باطري درست ميشه. تست كردم عمليه مطمان باشيد.

نظر

امیدوارم درست شه..به نظر شما چرا اینجور شده

نظر

نوشته اصلی توسط mmajid نمایش پست ها
                        الان شارز گوشی ۷۸ درصد شارز کنم
                        بهترين روش شارژ باطري ،وقتي به زير ٢٠٪ رسيد وبه رنگ قرمز ديده شد اقدام به شارژ كنيد و به ١٠٠٪رسيد از شارژ خارج كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
                          دوست من سعي كن اين مواردو رعايت كني مطمان باش خوب ميشه
                          يك بار باطريتو كامل خالي كن تا گوشي خاموش بشه بعد ٢ ساعت ولش كن خاموش بمونه بعد با usb و كامپيوتر فول شارژش كن (برنامه هارو كامل ببند) بعد ١٠٠٪ شدن شارژ ٥ دقيقه بزاريد رو شارژ بمونه. بعد گوشيو خاموش كنيد و داخل يه كيف بزاريد و داخل يخچال بزاري ( فريزر نه) بعد ٣٠ دقيقه درش بياريد و بعد ١٥ دقيقه در هواي ازاد قرار بديد تا با هوا مطابقت داشته باشه بعد گوشيو روشن كنيد( خواهيد ديد تغير رو) تا يك مدت شارژ به ٢٠٪ رسيد شارژ كنيد با كامپيوتر. باطري درست ميشه. تست كردم عمليه مطمان باشيد.
                          دوست من شما از اين روش استفاده كن ١٠٠٪ اطمينان ميدم درست ميشه چون روي ٣ تا ايفون و ايپد تست شده
                          باطري مثل روز اولش ميشه البته اين روشو نبايد زياد انجام داد بعد اين كار هربار باطري به ٢٠ درصد رسيد تا فول شارژ شارژ كنيد بهتره كه با usb
                          موفق باشيد

نظر

منم طبق تجربه ای که خودم داشتم و برای یکی دیگه از دوستانم هم انجام دادم بهتون بگم :
                            ببین شارژ خالی کردن گوشی دلایل زیادی داره ، اگه مشکل سخت افزاری نداشته باشی خدای نکرده ، یکیش برنامه ها هست
                            یعنی برنامه هایی که از push استفاده می کنند اینا راهنمایی هایی بود که من خیلی اینترنت رو گشتم و زیر و رو کردم که آخرشم مجبور به پاک کردن چند تا برنامه شدم
                            چون میگم این مشکل واسه یکی از دوستانم هم پیش اومد
                            اول از همه اگه شما برنامه ی Alarm Clock یا ساعت زنگ دار یا هر برنامه ی دیگه ای داری که باید توی یک زمان خاص بهت پیغام بده رو سعی کن پاکش کنی
                            چون اون برنامه همینجوری تو حافظه می مونه و یه دفعه می بینی از شب تا صبح 50% شارژت رو کم کرده
                            پس سعی کن برنامه هایی که بهشون مشکوکی که زیاد حافظه می گیرند و همیشه تو حافظه هستند رو پاک کنی
                            راه دومش اینه که مموری گوشیت رو هر شب خالی کنی ، یا اگه خیلی زیاد استفاده می کنی یکی دو بار تو روز مموری رو خالی کنی
                            می تونی برنامه ی Memory Doc رو نصب کنی و یا با خود sbsetting پروسس های فعال رو ببندی
                            این کار 100% تاثیر می ذاره مطمئن باش ، من خودم بعد از انجام اینا هر 2 روز یکبار گوشی رو شارژ می کنم
                            و تازه شب تا صبح هم بیشتر از 3% شارژ خالی نمی کنه
                            برای شارژ باطری برنامه ی Battery Magic رو نصب کن و با اون شارژ کن که اسکرین سیور هم داره بسیار عالی هم هست
                            اگه مشکلت حاد نباشه با این کارا حل میشه چون من خودم خیلی گشتم تا تونستم این مشکل شارژ زود خالی کردن رو حل کنم
                            به اینجا هم یه سر بزن شما دوست خوبم :
                            https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0
                            یا حق

نظر

سلام دوست گلم.الاان گوشیه من هیچ برنامه ای نصب نیست اما شارز خالی میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط mmajid نمایش پست ها
                                سلام دوست گلم.الاان گوشیه من هیچ برنامه ای نصب نیست اما شارز خالی میکنه
                                پس شما به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری و باطری داره گوشیتون ، این راههایی که من گفتم برای مشکل نرم افزاری جواب میده و اگه مشکل باطری داشته باشی باید فکر کنم به متخصص (اگه پیدا کنی) نشونش بدی

نظر

صبر کنید ..
                                X