اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک ios 5 beta7 با Sn0wbreeze 2.8b7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
    ببخشید آیا این جیلبریک برای ایپاد 3 هم آنتتر هست چون از نظر زمانی که بگیری ایپاد 3 با ایفون 3جی اس خیلی از چیزاشون به هم شبیه!
    و آیا تا به حال در ورژن های بتا 5 برای ایپاد تاچ 3 جیلبریک انتتر اومده یا نه؟
    فقط آیفون 3GS بوت رام قدیم untether هست چوم یه ایرا دسخت افزاری قدیمی هست که اپل نمیتونه بر طرف کنه از زمان ۴.۳ آیفون 3GS بوت رام قدیم Untether هست.

نظر

با ibooty میشه گوشی های تتری که با رداسنو جیلبرک شدند رو بالا اورد؟

نظر

فک نکنم بشه اینجور چیزا در نهایت رو ریکاوری میمونه.باز ام کسی تست کرده بگه.

نظر

سلام من در این ورژن دو تا مشکل دارم . یکی برنامه ibooks باز نمیشه و دومی وقتی از music می خوام آهنگها رو دستی پاک کنم از برنامه بیرون می پره . این اشکال از جیلبریکه یا firmware اشکال داره ؟

نظر

نه از این نیست بعضی موقع موقع بوت مشکل پیدا میکنه شما یه بار خاموش کن بعد ازاون یه بار (اگه با Redsn0w جیلبریک کردی با همون اگه با Sn0wBreeze کردی با iBooty )بوتش کن حل میشه من خودم زمان بتا ۲ سافاریم باز نمیشد .

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
              نه از این نیست بعضی موقع موقع بوت مشکل پیدا میکنه شما یه بار خاموش کن بعد ازاون یه بار (اگه با Redsn0w جیلبریک کردی با همون اگه با Sn0wBreeze کردی با iBooty )بوتش کن حل میشه من خودم زمان بتا ۲ سافاریم باز نمیشد .
              من 3gs old دارم که با sn0wbreeze جیلبریک unther هست و نیازی به ibooty نداره با reboot هم مساله حل نشد . آلان شما خودت رو این ورژن مشکل پاک کردن music و video رو از خوده آیفون نداری ؟

نظر

نوشته اصلی توسط sohail نمایش پست ها
                این روش برای نصب ios 5 beta 7 بدون نیاز به udid

۱-دانلود:
                +دانلود ios 5 beta 7
                +دانلود itunes 10.5 beta 7
                itunes 10.5 beta 7 for windows 64 bit
                itunes 10.5 beta 7 for windows 32 bit
                itunes 10.5 beta 7 for mac

+دانلود ifunbox برای ویندوز و iphone explorer برای مک
                +دانلود redsn0w 0.9.8b7c * برای ویندوز / مک
                ۲-خوب با itunes , ios 5 beta 7 رو بریزید رو دستگاتون
                +بهتره اول دستگاه رو ببرید تو dfu mode

++دکمهٔ home و power رو به مدت ۱۰ ثانیه همزمان نگه دارید
                ++بدون ول کردن دکمهٔ home دکمهٔ power رو ول کنید به مدت ۲۰ ثانیه(اگه دسگهتون به کامپیوتر وصل باشه از طرف itunes یه مسیج میگیرید ok رو بزنید)

+تو ویندوز دکمهٔ shift تو مک دکمهٔ option رو بگیرید و دکمهٔ restore رو بزنید

۳-وقتی* کار تموم شد به هیچی* دست نزنید آیفون یه welcome میده

۴- دستگاه رو با redsn0w جیلبریک کنید

۵-خوب با ifunbox یا iphone explorer به مسیر زیر برید
                system/library/coreservices/systemversion.plist

۶-اون فایل رو با یه برنامه مثل notepad باز کنید و این دوتا نوشت رو پیدا و پاک کنید بد save کنید*و دوباره با فایل اصلی* عوض کنید
                <key>releasetype</key> <string>beta</string>

۷-دسگاتونو ریبوت و دوباره به dfu mode برید
                +دکمهٔ home و power رو به مدت ۱۰ ثانیه همزمان نگه دارید
                +بدون ول کردن دکمهٔ home دکمهٔ power رو ول کنید به مدت ۲۰ ثانیه
                ۸- دستگاه رو با redsn0w جیلبریک کنید(just boot tethered right now)

من که اینکار رو کردم ولی هیچ تغییری ندیدم !!
                ویرایش توسط amir_h0ssein : https://i-phone.ir/forums/member/24788-amir_h0ssein در ساعت 11-09-2011, 05:43 PM

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                  یعنی active نشد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                    شما تو ادیت کردن فایل سیستم ورژن ایراد داری یا کپی نشده تو دستگاه یا درست سیو نکردی بعد ادیت الان.خیلی ها با این آموزش دارن ازiOS 5 استفاده میکنن.یه احتمال ام میتونه وجود داشته باشه که شما از سیستم َAir برای اکتیو استفاده میکنین.
                    ویرایش توسط diabyte : https://i-phone.ir/forums/member/48692-diabyte در ساعت 11-09-2011, 06:37 PM

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                      شما تو ادیت کردن فایل سیستم ورژن ایراد داری یا کپی نشده تو دستگاه یا درست سیو نکردی بعد ادیت الان.خیلی ها با این آموزش دارن ازiOS 5 استفاده میکنن.یه احتمال ام میتونه وجود داشته باشه که شما از سیستم َAir برای اکتیو استفاده میکنین.
                      سیستم air چی هست ؟!

نظر

الان من با روشی سهیل گفته رفتم ولی پس از ریستارت شدن دستگاه دیگه بالا نمیاد . و وقتی هم با ردسنو just boot میزنم رو آیرم آیتونز گیر میکنه ! و سیدیا رو هم دوباره نصب کردم تاثیری نداره . ! با تاینی هم از ریکاوری خارج میشم باز تاثیری نداره !

نظر

با درود
                          من کوشیم رو iso5 beta 7 ریختم ولی هر کاری من کنم جیلبریک نمی شده و پیغام unexpected error میده از طرف دیگه به خاطر این که *** از امروز توی ایران قطع شد و من از MAC LION استفاده می کنم گوشیم رو زمین مونده لطفا راه تمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط farrokhiyan1 نمایش پست ها
                            با درود
                            من کوشیم رو iso5 beta 7 ریختم ولی هر کاری من کنم جیلبریک نمی شده و پیغام unexpected error میده از طرف دیگه به خاطر این که *** از امروز توی ایران قطع شد و من از mac lion استفاده می کنم گوشیم رو زمین مونده لطفا راه تمایی کنید
                            آقا با رد اسنو جدیده به صورت تتر جل برکش کنید. لازم به کاستوم زدن هم نیست.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

صبر کنید ..
                            X