اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک ios 5 beta7 با Sn0wbreeze 2.8b7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام آقا سهیل،
    من این کارو کردم ولی نشد یعنی اصلا گوشیمو iBooty نمیشناسه !!!!!!! و اون حالت کابل + iTunes رو داد و iTunes هم الان گوشیمو نمیشناسه لطفا راهنمایی کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اگه میشه یه شماره تلفن بدید تا باهاتون صحبت کنم !!!!
    ممنون میشم
    با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط Mahdi2839 نمایش پست ها
      سلام آقا سهیل،
      من این کارو کردم ولی نشد یعنی اصلا گوشیمو iBooty نمیشناسه !!!!!!! و اون حالت کابل + iTunes رو داد و iTunes هم الان گوشیمو نمیشناسه لطفا راهنمایی کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      اگه میشه یه شماره تلفن بدید تا باهاتون صحبت کنم !!!!
      ممنون میشم
      با تشکر
      سلام آقا مهدی

اول یه سری اطلاعات بده تا از اول پیگیری کنیم فقط دقیق

۱-ورژن آیتیونز (که تو Help>About iTunes می*شه پیداش کرد)

۲-ایبوتی رو دانلود کردی؟(چون تو پست اول دیدم نوشته دانلود کنید ولی* ایبوتی وقتی* دارید کاستم میسازید رو دسکتاپ خود به خود ایجاد می*شه!) باید از همون استفاده کنید

نظر

Help

10.5.0.113 این ورژن آیتیونزم هست. و مشکل اینجاست که من وقتی دارم با snowbreez دارم کاستوم رام ios 5 رو می سازم روی دسکتاپم درست میشه دیگه و فقط طبق مراحل post آموزشش دارم جلو می رم و بعد برنامه snowbreez رو می بندم و رام ios 5 نصب شده و فقط jailbreak نیست که اونم با iBooty قرار بود انجام بدم که وقتی iBooty رو راش میندازم اصلا همه چی درب و داغون میشه یعنی همیشه بعد از iBooty همیشه میره در حالت همون عکس کابله و iTunes که دیگه نمی دونم مشکل کارم چیه ولی فکر میکنم از همون iBooty باشه، چیزی مونده دیگه توضیح بدم واقعا دیگه نمی دونم چی کار کنم !!! آقا میشه بگید من با این مشکل باید چی کار کنم !!!!!!

نظر

10.5.0.113 این ورژن آیتیونزم هست. و مشکل اینجاست که من وقتی دارم با snowbreez دارم کاستوم رام ios 5 رو می سازم روی دسکتاپم درست میشه دیگه و فقط طبق مراحل post آموزشش دارم جلو می رم و بعد برنامه snowbreez رو می بندم و رام ios 5 نصب شده و فقط jailbreak نیست که اونم با iBooty قرار بود انجام بدم که وقتی iBooty رو راش میندازم اصلا همه چی درب و داغون میشه یعنی همیشه بعد از iBooty همیشه میره در حالت همون عکس کابله و iTunes که دیگه نمی دونم مشکل کارم چیه ولی فکر میکنم از همون iBooty باشه، چیزی مونده دیگه توضیح بدم واقعا دیگه نمی دونم چی کار کنم !!! آقا میشه بگید من با این مشکل باید چی کار کنم !!!!!!
          ببین اونجا که نوشته بقیه رو خودتون برید از روی برنامه ایبوتی همون بردن تو دفو مد(این دفو مود خیلی* مهمه)
          خوب این روشو ول کن از این دوتا لینکی* که بهت میدم کارهارو بکن حتما نتیجه میگیری

http://www.i-phone.ir/forums/thread46800.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread41602.html

آقا اگه این دوتا هم خوندی بازم مشکل داشتی بگو دیگه یه آموزش بزارم

نظر

من روش اول با redsnow رو امتحان کردم ولی متاسفانه بازم میره به همون حالت کابل + iTunes دوست عزیزو در صمن کاستوم رامی که snowbreez ساخته رو اصلا support نمیکنه و باید رام قبل از snowbreez رو نصب کرد و انوم باعث میشه بره به حالتی مه گفتم و روش دوم هم که نیاز به برنامه cydia داره که مال من اصلا بالا نمیآد.
            اگه یه آموزش یزازید که عالیه البته اگه مثل قبلیا نباشه، و آموزش تصویری هم داشته باشه
            متشکرم آقا Sohail

نظر

اقا من snowbreeze را نصب کردم
              ولی متاسفانه فایل فرمورما نمیشناسه!
              چیکار میتونم بکنم؟
              redsnow جیلبریک کامل نمیکنه!

نظر

iOS 5 Beta 7

این روش برای نصب iOS 5 Beta 7 بدون نیاز به UDID

۱-دانلود:
                +دانلود iOS 5 Beta 7
                +دانلود iTunes 10.5 beta 7
                iTunes 10.5 beta 7 for Windows 64 bit
                iTunes 10.5 beta 7 for Windows 32 bit
                iTunes 10.5 beta 7 for Mac

+دانلود iFunbox برای ویندوز و iPhone Explorer برای مک
                +دانلود redsn0w 0.9.8b7c * برای ویندوز / مک
                ۲-خوب با iTunes , iOS 5 Beta 7 رو بریزید رو دستگاتون
                +بهتره اول دستگاه رو ببرید تو DFU Mode

++دکمهٔ Home و power رو به مدت ۱۰ ثانیه همزمان نگه دارید
                ++بدون ول کردن دکمهٔ Home دکمهٔ power رو ول کنید به مدت ۲۰ ثانیه(اگه دسگهتون به کامپیوتر وصل باشه از طرف iTunes یه مسیج میگیرید OK رو بزنید)

+تو ویندوز دکمهٔ Shift تو مک دکمهٔ Option رو بگیرید و دکمهٔ Restore رو بزنید

۳-وقتی* کار تموم شد به هیچی* دست نزنید آیفون یه Welcome میده

۴- دستگاه رو با Redsn0w جیلبریک کنید

۵-خوب با iFunbox یا iPhone Explorer به مسیر زیر برید
                system/library/coreservices/systemversion.plist

۶-اون فایل رو با یه برنامه مثل Notepad باز کنید و این دوتا نوشت رو پیدا و پاک کنید بد Save کنید*و دوباره با فایل اصلی* عوض کنید
                <key>ReleaseType</key> <string>beta</string>

۷-دسگاتونو ریبوت و دوباره به DFU Mode برید
                +دکمهٔ Home و power رو به مدت ۱۰ ثانیه همزمان نگه دارید
                +بدون ول کردن دکمهٔ Home دکمهٔ power رو ول کنید به مدت ۲۰ ثانیه
                ۸- دستگاه رو با Redsn0w جیلبریک کنید(just boot tethered right now)

ویرایش توسط sohail : https://i-phone.ir/forums/member/587-sohail در ساعت 09-09-2011, 01:07 PM

نظر

ببخشید آیا این جیلبریک برای ایپاد 3 هم آنتتر هست چون از نظر زمانی که بگیری ایپاد 3 با ایفون 3جی اس خیلی از چیزاشون به هم شبیه!
                  و آیا تا به حال در ورژن های بتا 5 برای ایپاد تاچ 3 جیلبریک انتتر اومده یا نه؟
                  ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 09-09-2011, 01:20 PM

نظر

javab

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                    ببخشید آیا این جیلبریک برای ایپاد 3 هم آنتتر هست چون از نظر زمانی که بگیری ایپاد 3 با ایفون 3جی اس خیلی از چیزاشون به هم شبیه!
                    و آیا تا به حال در ورژن های بتا 5 برای ایپاد تاچ 3 جیلبریک انتتر اومده یا نه؟
                    دوست عزیز تا ورژن نها*یی ۵ نیاد دنبال جیلبریک untethered نباشید چون هیچ هکری حتا اگه exploit پیدا کرده باشه اونو نمیزاره چون اپل میاد اونو برطرف می*کنه

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                      پس من نمی دونم وقتی هنوز به پاییز نرسیدیم شما چه توقعی دارد . در اصل به یک کاربر عادی ربطی نباید داشته باشه که چند تا فرم ور بتا قراره بیاد . یک کاربر عادی باید در ماه هایی که به فصل پاییز مربوط میشه منتظر ریلیز ios 5 بمونه

سوما من قبلا یکبار توضیح دادم که
                      خیلی خیلی ببخشید ولی الان ماهه اخر پاییز هست!؟؟

نظر

سلام آقا Sohail،
                        بسیار ممنون به خاطر آموزش سلیس و قابل فهمتون.
                        فقط مال من اون system و library رو نداره. لطفا راهنمایی کنیدو اینکه من ios رو نصب کردم ولی و مرحله setup رو رد کردم آیا بازم ممکنه که این کارو انجام بدم یا واضح تر بگم الان باید از کجای آموزش شما به بعد رو انجام بدم ؟
                        و دو تا تصویر از iPod و یک تصویر هم از iFun گذاشتم تا اگه من خوب توضیح ندادم، عکس ها کمی کمک کنند.
                        با تشکر
                        مهدی

نظر

یه مشکل دیگه هم که هست اینه که من وقتی میبرم به حالت DFU تصویر همون کابله با iTunes میاد و همه چی خراب میشه و دیگه هم هر کاری میکنم و حتی خاموش هم نمیشه و در همون حالته می مونه آیا واسه این مشکل هم راه حلی دارید دوست عزیز ؟
                          و اصلا کجای کار من مشکل داره که اینجوری میشه و باید چی کار کنم ؟ اصلا هر وقت من به DFU میبرم یا اون دکمه ها رو میگیرم همین جوری میشه راه حلی به ذهن شما میرسه ؟
                          من با این جاش که توضیح دادم خیلی خیلی مشکل دارم و گرنه با نصب ios 5 مشکلی ندارم !
                          ممنون
                          ویرایش توسط Mahdi2839 : https://i-phone.ir/forums/member/70527-mahdi2839 در ساعت 09-09-2011, 03:44 PM

نظر

و یه سوال دیگه اینکه وقتیآیا وقتی میخوایم jailbreak با redsnow انجام بدیم باید کدوم فایل رو به redsnow بدیم ؟ ماله من فایلی رو که snowbreez ساخته رو قبول نمیکنه و فقط فایل اصلی (iPod4,1_5.0_9A5313e_Restore.ipsw) رو قبول میکنه شاید مشکل این باشه.
                            اینم اسم فایل تبدیل شده به وسیله snowbreez ++ sn0wbreeze_iPod Touch 4-5.0b7.ipsw نظرتون چیه ؟

نظر

نه به اون ربط نداره رد اسنوا اصلا از اسمش نمیشناسه از شناسه های مختلف داخل فایل میشناسه .بعدشم اصلا اسنو بریز برای آیپاد دیگه جیلبریک نمیخواد خودش موقع ساختن کاستوم فریم ور جیلبریک میکنه.چون اسنو بریز یکم فایل رو دستکاری کرده دیگه اون شناسه ها با هم درست در نمیاد در نتیجه ارور میده.شما با اون کاستوم فیرم ور ریستور کنید با iBooty For iOS5b7 بوتش کنید بعد با آیتیونز اکتیو کنید نه بصورت وایرلس.

نظر

یه مشکل دیگه هم که هست اینه که من وقتی میبرم به حالت DFU تصویر همون کابله با iTunes میاد و همه چی خراب میشه و دیگه هم هر کاری میکنم و حتی خاموش هم نمیشه و در همون حالته می مونه آیا واسه این مشکل هم راه حلی دارید دوست عزیز ؟
                                و اصلا کجای کار من مشکل داره که اینجوری میشه و باید چی کار کنم ؟ اصلا هر وقت من به DFU میبرم یا اون دکمه ها رو میگیرم همین جوری میشه راه حلی به ذهن شما میرسه ؟
                                من با این جاش که توضیح دادم خیلی خیلی مشکل دارم و گرنه با نصب ios 5 مشکلی ندارم !
                                ممنون
                                شما DFU نمیکنید رو Recovey Mode گیر میکنه شما زود تر دکمه هارو ول میکنین واسه همین.
                                در هر حالتی :
                                power 2ثانیه
                                home+power ۱۰ ثانیه
                                power رو ول کنید ولی دکمه هوم رو نگه دارید 30 ثانیه.
                                حتما میشه،
                                مشخصات DFU دو تاست:
                                صفحه سیاه باشه.
                                آیتیونز بگه iTunes Detected a iPod in Recovery mode You Must Restore it Before using...

نظر

صبر کنید ..
                                X