اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون سرویس iCloud

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Dj Hossein نمایش پست ها
    سلام
    یکی می شه بگه این سرویس Back to my mac که تو icloud مک هست و فعال می شه چیه؟
    چی کار می کنه اصلا و به چه درد می خوره

این سیستم اگر اشباه نکنم ، سیستمی هست که میتونید با استفاده از آی دی اپلی که دارید ، بیرون از خونه به مک خودتون وصل بشید

و بصورت ریموت از مکتون استفاده کنید ، برای این کار خوب طبیعتاً نیاز به آی دی اپل (Apple ID ) و اینترنت خواهید داشت

این سیستم از فناوری UPnP هم استفاده میکنه !

نظر

ممنون از جوابتون
      حالا فرض من بیرونم و بخوام از مکم استفاده کنم
      از کجا باید واردش بشم؟تو سایت icloud که همچین چیزی توش نیست
      ویرایش توسط Dj Hossein : https://i-phone.ir/forums/member/446-dj-hossein در ساعت 16-10-2011, 03:42 PM

نظر

سلام اگه بخواهیم اطلاعاتی که در icloud هست رو ریستور کنیم باید چکار کنیم
        من رو آیفونم بیشتر از 10 گیگ اطلاعات دارم ، و من کلیه گزینه های بکاپ icloud رو فعال کردم حالا وقتی بکاپ میگیره در صورتی که ما فقط 5 گیگ رایگان داریم بقیش کجا میره اگه نمیره کلیه اطلاعاتی که بکاپ گرفته رو چطور میشه بهشون دسترسی داشت و edit کرد

نظر

زمانی که photo stream روشن باشه هر عکسی که با آیفون بگیریم و wi-fi روشن باشه به داخل photo stream میره ولی وقتی بخواهیم یک عکس را در photo stream پاک گنیم چه کار باید کار

نظر

نوشته اصلی توسط mani3552 نمایش پست ها
            سلام اگه بخواهیم اطلاعاتی که در icloud هست رو ریستور کنیم باید چکار کنیم
            من رو آیفونم بیشتر از 10 گیگ اطلاعات دارم ، و من کلیه گزینه های بکاپ icloud رو فعال کردم حالا وقتی بکاپ میگیره در صورتی که ما فقط 5 گیگ رایگان داریم بقیش کجا میره اگه نمیره کلیه اطلاعاتی که بکاپ گرفته رو چطور میشه بهشون دسترسی داشت و edit کرد
            خوب بقیه اطلعات رو پشتیبانی نمیگیره
            نمیشه edit کرد
            بعد از ریستور مستقیم همشون رو میتونید ریستور کنید
            نوشته اصلی توسط mani3552 نمایش پست ها
            زمانی که photo stream روشن باشه هر عکسی که با آیفون بگیریم و wi-fi روشن باشه به داخل photo stream میره ولی وقتی بخواهیم یک عکس را در photo stream پاک گنیم چه کار باید کار
            به صورت دوره ای تمامی عکس های پاک میشه

نظر

سلام من وقتی میخوام finf my iphone رو استفاده کنم سایت me.com منو به icloud.com/find رهتمایی میکنه اونجا که میرم icloud میگه گوشی offline و مکانشو مشخص نمیکنه با اینکه ایفون به اینترنت وصله ... در کل اگه گوشی سرقت شد وقتی این سرویس نیاز داره که گوشی حتما به نت وصل باشه چه سودی داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                سلام من وقتی میخوام finf my iphone رو استفاده کنم سایت me.com منو به icloud.com/find رهتمایی میکنه اونجا که میرم icloud میگه گوشی offline و مکانشو مشخص نمیکنه با اینکه ایفون به اینترنت وصله ... در کل اگه گوشی سرقت شد وقتی این سرویس نیاز داره که گوشی حتما به نت وصل باشه چه سودی داره ؟
                فرقی نمیکنه چه جور نتی باشه. حتی با gprs هم میشه.....

ولی بهتره شما ابتدا به او اس 5 آپدیت کنید بعد اقدام کنید که آی کلود خودتون رو فعال کنید.

این سرویس کاملا سودمند هست

نظر

اخه ios 5 هست گوشيم و به wifi ام وصله ولي ميگه گوشي افلاين و بايد به نت وصل باشه كه مكانو تشخيص بده

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                    اخه ios 5 هست گوشيم و به wifi ام وصله ولي ميگه گوشي افلاين و بايد به نت وصل باشه كه مكانو تشخيص بده
                    آفلاین یعنی Find My iPhone ران نشده....

باید اونتو Login کنید...

نظر

سلام من اکانت icloud روی گوشیم ساختم ولی نتونستم از سایت Apple نرم افزار icloud رو دانلود و روی لب تاپ نصب کنم کسی میتونه کمک کنه ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها

بعد از ریستور مستقیم همشون رو میتونید ریستور کنید

به صورت دوره ای تمامی عکس های پاک میشه
                        اقا من متوجه منظورت از دوره ای نشدم میشه یک مقدار بیشتر توضیح بدبد.

نظر

نوشته اصلی توسط baliM نمایش پست ها
                          اقا من متوجه منظورت از دوره ای نشدم میشه یک مقدار بیشتر توضیح بدبد.
                          عکس هایی که در photo stream ذخیره میشن که بین دستگاهاتون شر بشن اگر اشتباه نکنم فقط دو هفته میمونند و بعد حافظشون ریست میشه واسه عکس های بعد
                          میتونید در این دو هفته عکس ها رو سیو کنید
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                            عکس هایی که در photo stream ذخیره میشن که بین دستگاهاتون شر بشن اگر اشتباه نکنم فقط دو هفته میمونند و بعد حافظشون ریست میشه واسه عکس های بعد
                            میتونید در این دو هفته عکس ها رو سیو کنید
                            ممنون توضیح جامعی بود یه سوال دیگه میشه درباره ی back my mac هم یه توضیحی بدید و همچنین find my mac مگه mac هم gps داره؟
                            البته ۲تا سوال شد

نظر

نوشته اصلی توسط baliM نمایش پست ها
                              ممنون توضیح جامعی بود یه سوال دیگه میشه درباره ی back my mac هم یه توضیحی بدید و همچنین find my mac مگه mac هم gps داره؟
                              البته ۲تا سوال شد
                              back to my mac سرویس جدیدی نیست که با icloud اومده باشه واین امکان در mobileme هم وجود داشت
                              میتونید اطلاعات مک خودتون رو به نحوی به اشتراک بزارید که بطور مثال وقتی مثلا در دفتر کار هستید بتونید به فایلی که در کامپیوتر خودتون هست دسترسی داشته باشید و ازش استفاده کنید
                              میزان دسترسی هم خودتون مشخص می کنید

find my mac هم از روی دکل های وایرلس آدرس نیمه دقیق رو مشخص می کنه . این سیستم بیشتر برای از کار انداختن مک از راه دور ساخته شده تا پیدا کردن
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام دوستان
                                چی کار کنم که از آهنگام بک آپ نگیره ؛ 20 گیگ آهنگه و 5 گیگ فضا !
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X