اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون سرویس iCloud

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من یه مشکلی دارم بعد از ریست فکتوری ایفون
    الان تو ایکلود 450 تا فیلم و عکس دارم که تو گالری ایفون حدودا 18-170 تا اومده یعنی از ایکلود برگشته تو گالری گوشی و بقیه اش هنوز نیومده بهد دو روز !

اینرنت رو هم باز کردم این دو روز ولی نمیدونم چرا برنگشته تو گالری گوشیم

نظر

• سلام
      دوستان مشکل من این هست :
      یادداشت های من حدوداً 700 تا هست که روی ایکلود ذخیره شده اخیرا قصد مهاجرت از اپل رو د ارم اما متوجه شدم اپل اجازه سینک شدن یادداشت ها رو به جیمیل یا ایمیل نمیده و روی گوشی هم نمیذاره بریزیشون .
      میخواستم ببینم چجوری میشه نوت هام رو به گوشی جدی منتقل کنم ؟
      نرم افزار های زیادی هستند ولی تقریبا اکثرشون کار نمی کنند.

نظر

• سلام دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده و از شما تقاضا دارم کمکم کنید. من تا چند ماه پیش ایکلودم روشن بود و اطلاعاتم ذخیره میشد. بعد اینکه گوشیو ریست کردم دیگه ایکلود رو روشن نکردم. حالا به خاطر گیم مجبورم اپل ایدیو بدم به دوستم اما نمیدونم چطور اطلاعاتی که قبلا رو ایکلود ذخیره شده رو پاک کنم :-( لطفا بگید چیکار کنم سپاس

نظر

• شما باید به قسمت ستینگ وارد شده گزینه آیکلود رو انتخاب کن و manage storage رو انتخاب کنید ودر قسمت بکاپ دستگاهی که می خواین آیکلود رو پاک کنین انتخاب کنید و گزینه دیلیت بکاپ رو بزنیدسینی کابل
          ویرایش توسط mahdii1369 : https://i-phone.ir/forums/member/225765-mahdii1369 در ساعت 24-11-2018, 05:46 PM

نظر

• سلام
            من قسمت iCloud photos گوشی ایفون 5sام روشنه و میخوام خاموش کنم ولی پیغام اخطار میده که اگه خاموشش کنی ممکنه همه photos پاک بشه....چیکار میتونم حالا بکنم که خاموش کنم بدون اینکه از photos چیزی پاک نشه؟؟ سپاس

نظر

• دوستان عزیز راهی هست که بشه قفل ایکلود رو غیر فعال کرد ؟؟
              خواهشا کمک کنید

نظر

• سلام ببخشید من رمز اپل آیدیم رو بلدم اما رمز آیکلودم را بلد نیست و همین روزاست که گوشی فقل کنه آیفون 7 -چیکار کنم

نظر

صبر کنید ..
                X