اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون سرویس iCloud

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خوب در هر صورت شما بکاپ بگیرید توی خوده icloud نمیتونید استفاده کنید
    شما الان بکاپ های قدیمیتون رو که با icloud گرفتید پاک کنید . در setting/icloud همه گزینه های رو روشن کنید
    بعد بکاپ بگیرید تمام قسمت ها به فضای icloud تون import میشه

نظر

سلام
      ببخشید میخواستم بدونم با icloud سرویس رایگان یا پولی میشه از iweb هم استفاده کرد؟
      مثل mobile me که باهاش میشد سایت ساخت.

نظر

icloud امکان ساخت سایت رو نداره
        تا فضای ۵ گیگ رایگان هست
        ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 10-10-2011, 05:59 PM

نظر

icloud امکان ساخت سایت رو نداره
          تا فضای ۵ گیگ رایگان هست

نظر

سلام
            من میخوام عکسهام رو استریم کنم روی آیپد ولی چطوری میتونم عکسهام رو ببرم تو قسمت استریم که بره روی iCloud ؟
            لطفا راهنمایی کنید
            ممنون

نظر

بعد از گرفت عکس اگه wifi کاننکت باشه به صورت اتومات اپلود میشه به قسمت photo stream

نظر

اینجا بخش و تاپیک icloud هست

نظر

سلام
                  من چند تا سؤال داشتم.
                  یکی اینکه من در تنظیمات iCloud توی آیپد کانتکت ها رو on کردم ولی بعد از اینکه بک آپ گرفتم توی icloud.com کانتکت هام نیمده. دلیلش چیه؟
                  یکی دیگه این که من عکس نگرفتم ولی یه سری عکس توی آیپد ریخته بودم Photo Stream رو فعال کردم. اما بعد از بک آپ عکس هام هم نیومده بود. فقط برای Camera Roll کارایی داره؟
                  و سؤال آخر این که با ساختن اکانت در me چه کارایی میشه کرد فرقش با Apple ID معمولی چیه؟
                  ممنون

نظر

لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنند طریقه فعال کردن Back to my Mac در Lion 10.7.2 با اینترنت ایرانسل (Huawei)، چون اینطور که تحقیق کردم باید از طریق تنظیمات Router اینکار رو انجام داد . 

نظر

نوشته اصلی توسط hosain1 نمایش پست ها
                      سلام
                      من چند تا سؤال داشتم.
                      یکی اینکه من در تنظیمات iCloud توی آیپد کانتکت ها رو on کردم ولی بعد از اینکه بک آپ گرفتم توی icloud.com کانتکت هام نیمده. دلیلش چیه؟
                      یکی دیگه این که من عکس نگرفتم ولی یه سری عکس توی آیپد ریخته بودم Photo Stream رو فعال کردم. اما بعد از بک آپ عکس هام هم نیومده بود. فقط برای Camera Roll کارایی داره؟
                      و سؤال آخر این که با ساختن اکانت در me چه کارایی میشه کرد فرقش با Apple ID معمولی چیه؟
                      ممنون
                      1 : اونجا اصلا نمیره
                      اونجا باید خودتون دستی اضافه کنید
                      2 : بله . فقط برای عکس هایی است که توسط دوربین و خود دستگاه گرفته شده
                      3 : iDisk _ @me _ و همین امکانات icloud

نظر

salam man ye icloud mail sakhtam adreso eshtebahi dadam chejoor mitoonam avazesh konam????

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad1155 نمایش پست ها
                          salam man ye icloud mail sakhtam adreso eshtebahi dadam chejoor mitoonam avazesh konam????
                          لطفا قوانین رو مطالعه کنید + پارسی تایپ کنید

نظر

آقا این برنامه iCloud کولاک کرده !!! واقعاً محشره کارائیش ، فقط یه سوال ! من گوشیم رو روی سایت iCloud پیدا میکنم ، یه گرینه داره Remote Lock ، ترسیدم امتحان نکردم ، این به چه نحوی قفل میکنه ؟؟ مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط حامد پروینی نمایش پست ها
                              آقا این برنامه icloud کولاک کرده !!! واقعاً محشره کارائیش ، فقط یه سوال ! من گوشیم رو روی سایت icloud پیدا میکنم ، یه گرینه داره remote lock ، ترسیدم امتحان نکردم ، این به چه نحوی قفل میکنه ؟؟ مرسی
                              ترس نداره.تا میزنی روش یه صفحه مثل شماره های آی فون باز میکنه بعد رمز بهش میدی بعد همون موقع گوشی قفل میشه.
                              :d

نظر

سلام
                                یکی می شه بگه این سرویس Back to my mac که تو icloud مک هست و فعال می شه چیه؟
                                چی کار می کنه اصلا و به چه درد می خوره

ویرایش توسط Dj Hossein : https://i-phone.ir/forums/member/446-dj-hossein در ساعت 16-10-2011, 03:11 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X