اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5 beta 7 ریلیز شد + معرفی قابلیت ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

داره مساله دار ميشه اين قضيه تا حالا اپل سر هيچ ios اينقدر بتا نداده بود بقولي طولش نميداد حالا اين بتاها تموم بشه بعدش نسخه GM يا GOLD MEMBERS مياد كه كلي هم بايد الاف اون بشيم متحولترين IOS كه داد نسخه ٣ بود كه من يادمه اينقدر طولش نداد حالا قضيه اين چيه خدا ميدند و بس

نظر

من با software update آپدیت کردم مثل قند. فقط نمی دونم چرا iMessage فعال نمی شه ، یعنی تا On می کنم خودش سریع Off میشه !! کسی می دونه چرا ؟

نظر

اون دوستمون فکر کردن که من منظورم حجم ios هست.من منظورم این بود کهاپل اعلام کرده بود ios 5 حدود 200 قابلیت جدید داره.ولی این تغییراتی که اضافه شده تعدادشون 200 تا نیست.
        شاید تا نسخه نهایی عرضه بشه قابلیت ها بیشتری اضافه بشه..!
        ویرایش توسط sepehr2009 : https://i-phone.ir/forums/member/60856-sepehr2009 در ساعت 02-09-2011, 11:18 PM

نظر

هرچی سیستم پیشرفته تر میشه خب زمان تست هم بیشتر میشه!
          بنظر من ۲ دسته باید از این بتا ها استفاده کنن:
          ۱. دولوپرها
          ۲. افراد با حوصله!

جهت اطلاع دوستمون Nitrogen برادر تیم کوک که کد نمینویسه که اینقدر شاکی میشی جیگر!

نظر

اقا برا من خیلی عجیبه که دوستان اینهمه مشکل دارن.
            من هم رو ایفونم الان بتا ۷ رو دارم هم رو ایپدم وا جداً تا الان نه با ای مسنجر مشکل داشتم نه با هیچ کدوم از برنامه های افیشیال خودش، تنها برنامه ای که این چن وقته کار نکرده برنامه تلویزیون اینترنتی بود رو ایپد که از برنامه میپرید بیرون

نظر

تنظیمات gprs mms نیست!
              کیبرد فارسی حذف شده!
              imessage کار نمیکنه!
              کلا من چون جیلبریک نمیکنم برگشنم به همون 4.3.3 باهاش راحتم

نظر

بابا این مشکلا چیه میگین؟ همش برای من هست درستم کار میکنه تست کردم الان بتا ۷ هیچ باگی نداره دیگه به نظرم

نظر

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                  تنظیمات gprs mms نیست!
                  کیبرد فارسی حذف شده!
                  Imessage کار نمیکنه!
                  کلا من چون جیلبریک نمیکنم برگشنم به همون 4.3.3 باهاش راحتم
                  اگه ota اپدیت کنی هیچ کدوم ازین مشکلات رو نداری

نظر

نوشته اصلی توسط parviz.chitsaz نمایش پست ها
                    اگه ota اپدیت کنی هیچ کدوم ازین مشکلات رو نداری
                    اتفاقا بنده هم از همین روش آپدیت کردم چند بار هم تست کردم همه این مشکلات را داره مجبور شدم به همون بتا۶ برگشتم فعلا

نظر

منم دیروز با ota اپدیت کردم به beta 7 ولی gprs کاملا از کار افتاد و imessage هم دیگه فعال نمیشد تازه notification center هم نسبت به beta 6 کندتر عمل میکرد واسه همین فورا دوباره ریستور کردم به beta 6

نظر

کسانی که هر گونه مساله ای در بتا های مختلف دارند . فقط یه بکاپ از حال حاضر بگیرن و بعد یه restore contact کنن درست میشه .

نظر

دوستان عزیز وقتی این مشکلات هست باز میگید نیست؟چه ربطی به ota داره؟بیسواد که نیستیم

نظر

والا منم موندم چه ربطی داره که با ota آبدیت کنی یا با آیتونز! خب ممکنه رو بعضی دستگاه ها خوب جواب بده، روی بعضی نه. فعلا اینجوری که معلومه، نسخه بتا۷ چیزِ جالبی نیست. به نظرم بتا ۶ خیلی بهتره.

نظر

ربطش که با عقل جور در نمی یاد ولی انگار نسبت به پارت نامبر و بوت رام قدیم جدید فایل هاشون فرق میکنه من صد بار تست کردم رو 3gs خودم اصلا یه بار هم کی برد فارسی غیب نشده.

نظر

سلام من ios 5 beta 6 رو چند روز پیش ریختم بعد به صورت ota خواستم beta 7 رو نصب کنم دانلود که تموم میشه ارور میده واسه نصب در ضمن از چیز شکن هم فعال نیست ..چی کار کنم..؟
                                مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X