اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5 beta 7 ریلیز شد + معرفی قابلیت ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    می شه 1 نفر به من توضیح بده که :
    1- ios همان firmware است ؟

2-firmware های بتا و کاستوم اصلی چه فرقی باهم دارند ومن که آیفون 4 ( 4.3.1) دارم کدام ورژن برایش خوب است؟

ممنون از لطفتون

نظر

• نوشته اصلی توسط mojmoj
      سلام

2-firmware های بتا و کاستوم اصلی چه فرقی باهم دارند ومن که آیفون 4 ( 4.3.1) دارم کدام ورژن برایش خوب است؟

ممنون از لطفتون
      ۱.بله فریمور همون ios هست

۲.بتا قبل از ریلیز شدن میاد و برای رفع باگ برای برنامه نویس ها معرفی میشه.اگر می خواهید به iOs5کوچ کنید بهترین گزینه برای شما ios5 final هست.ولی اگر می خواهید در ۴بمانید ۴.۳.۳ مناسب ترین است.

نظر

• سلام دوستان
        من خیلی وقته از سایت دور بودم.این جریان iuid چیه؟

نظر

• جواب سوال شما

نوشته اصلی توسط mojmoj نمایش پست ها
          سلام

ممنون از لطفتون
          دوست من IOS نام سیستم عامل مرجع اپل بر روی دیوایسهای ipad , iphone , ipod هستش درست مثله آندروید یا ویندوز فون

ولی فیرمور به نوع یا نسخه های مختلف از یک سیستم عامل مرجع گفته میشه که برای دیوایس های مختلف ریلیز میشه ، در کل ios یک اسم هستش ولی فیرمور یک ماهیت برای اون اسم به صورت مثال " ios فیموری هستش برای یک دستگاه آیفون "

نظر

• نوشته اصلی توسط errick نمایش پست ها
            دوست من ios نام سیستم عامل مرجع اپل بر روی دیوایسهای ipad , iphone , ipod هستش درست مثله آندروید یا ویندوز فون

ولی فیرمور به نوع یا نسخه های مختلف از یک سیستم عامل مرجع گفته میشه که برای دیوایس های مختلف ریلیز میشه ، در کل ios یک اسم هستش ولی فیرمور یک ماهیت برای اون اسم به صورت مثال " ios فیموری هستش برای یک دستگاه آیفون "
            هیچ میدونی شما جواب سوال 4 ماه پیش رو دادی؟

نظر

صبر کنید ..
            X