اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی سرویس icloud

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چطور باید تو گوشی نصبش کرد؟میشه یک جمع بندی کنی و از مرحله اول تو یک پست کامل روش نصب روی گوشی و ویندوز و بک ... توضیح بدید؟

حتما باید wi-fi داشت؟؟
    با تشکر
    ویرایش توسط 256reza : https://i-phone.ir/forums/member/103949-256reza در ساعت 22-12-2012, 12:14 AM

نظر

سلام
      من یه مک پرو قدیمی دارم که فقط موبایل می رو داره
      چطور باید آيکلود رو روش نصب کنم؟

- - - - - - - - - -

سلام
      من یه مک پرو قدیمی دارم که فقط موبایل می رو داره
      چطور باید آيکلود رو روش نصب کنم؟

نظر

سلام
        من ميخوام ايپدم رو ريست كنم ولي ميخوام اطلاعات بازي ها(سيو ها) و بقيه ي چيزها رو نگه دارم
        با icloud اين مشكل حل ميشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط ArianJ نمایش پست ها
          سلام
          من ميخوام ايپدم رو ريست كنم ولي ميخوام اطلاعات بازي ها(سيو ها) و بقيه ي چيزها رو نگه دارم
          با icloud اين مشكل حل ميشه؟
          بله حل میشه فقط دقت کنید که از منوی آیکلود تو ستینگ برنامه های مورد نظر فعال باشن. برای اطمینان روی کامپیوتر با آیتونز هم بک آپ بگیرید.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

تا حدودی با Icloud اشنا هستم اما اینکه چجوری بک آپ میگیره باید کاره خاصی انجام بدیم یا به طور اتومات بک میگره؟
            و چجوری میشه بک های را که گرفتی بر گردونیم مثلا بعد اینکه گوشی را ریستور کردیم؟

نظر

از sms هم بک اپ میگیره ؟ چون تو تنظیماتش جاییی رو نداره . مال من وقتی از گوشی میرم تو storage and back up قسمت last backup رو never میزنه ولی از حجم کلی 5 گیگم کم شده شده 4.7 که یعنی داره کار میکنه چجوری میشه؟ عکس ها رو تونستم تو کامپیوتر پیدا کنم ولی بقیه اطلاعاتم رو نمیدونم کجا پیدا کنم

نظر

نوشته اصلی توسط bahar99 نمایش پست ها
                از sms هم بک اپ میگیره ؟ چون تو تنظیماتش جاییی رو نداره . مال من وقتی از گوشی میرم تو storage and back up قسمت last backup رو never میزنه ولی از حجم کلی 5 گیگم کم شده شده 4.7 که یعنی داره کار میکنه چجوری میشه؟ عکس ها رو تونستم تو کامپیوتر پیدا کنم ولی بقیه اطلاعاتم رو نمیدونم کجا پیدا کنم
                ممکنه از طریق آیتونز بک آپ گرفته باشه.
                مسج هم بک آپ میگیره.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام ...
                  فیلم ها رو چه جوری میشه مثل عکس ها سینک کرد ؟؟؟؟

نظر

کامپیوتر من گوشی را نمی شناسد چه نرم افزاری باید در کامپیوتر نصب کنم فقط عکسها را میتوانم ببینم راهنمای کنید لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
                      سلام ...
                      فیلم ها رو چه جوری میشه مثل عکس ها سینک کرد ؟؟؟؟
                      این امکان فعلا نیست در iCloud

نظر

نوشته اصلی توسط elyas516 نمایش پست ها
                        کامپیوتر من گوشی را نمی شناسد چه نرم افزاری باید در کامپیوتر نصب کنم فقط عکسها را میتوانم ببینم راهنمای کنید لطفا
                        سوال شما که هیچ ربطی به iCloud نداره. برای این کار هم به این تاپیک یک نگاهی بندازید: http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

در همین آموزش که لینکش رو دادم هم گفته شده، نرم افزار iTunes

نظر

چطور از بکاپی که با ایکلود گرفتم استفاده کنم یعنی شمارهامو که قبل بکاپ گرفتم ریستور کنم

نظر

منم دچار این مشکل شدم به طور ناگهانی کلیه ای کانتکها پاک شدن ... جیلبریک هست اما نرم افزار جدیدی از سیدیا نگرفتم ..
                            و حال چطور می تونم از بکاپ ای کلود استفاده کنم

نظر

چطور میتونم بیشتر از یک گیگ بگیرم؟

نظر

سلام دوستان ی سوال دارم من چند ساله ک اپل دارم و تموم عکسام روی ای کلود ذخیره شده و خیلی هم خوب و عالی هس من حتی فضا هم خریدم حالا ی سوال دارم روی ایفونم هرچی خب عکس میگیرم طبیعتا میاد روی ایکلود مک و میبینم حالا سوالم اینه من میخام ی کاری کنم ک بتونم اینا باهم سینک باشن و من بتونم روی ایفونم عکسای قدیمیم ببینم یا بعبارتی بیاد توی قسمت photo گوشیم و از ایفونمم بتوتنم عکساییی قدیمی ک روی ای کلود روی مک یا بعبارتی روی photoمک هسو روی ایفونمم ببینم چیکار باید بکنم ؟ من از روی مک میتونم عکسای ایفون ببینم اما برعکسش نه

نظر

صبر کنید ..
                                X