اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گیر کردن روی لوگوی اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گیر کردن روی لوگوی اپل

دوستان من اومدم نسخه کرک شده ی swirly mms رو نصب کنم بعد اومد ریبوت کردم دیگه آیپد بالا نمیاد 1 ساعته گذاشتم روی لوگوی اپل گیر کرده و دیگه بالا نمیاد
    تورو خدا کمک کنید نمی خوام ریستور کنم چون به 4.3.3 احتیاج دارم که بتونم روش اپ هام رو بریزم اگه بخوام باید برم 4.3.5 که اگه به خوام اون اپ ها رو بخرم باید 100 دلار پول بدم که با گیفت کارت میشه 150 تومن و چون 3-4 روز بیشتر نیست آیپد خریدم دیگه پول ندارم گیفت کارت بخرم
    ممنون میشم کمکم کنید خیلی به کمکتون محتاجم

اقا یه بار هوم و پاور رو ۲۰ ثانیه نگه دارشاید درست شد

نظر

من فک کنم هر توییکی که میخوام نصب کنم تا روشن شدنش باید ۲ ساعت قربون صدقش برم که روشن شه و نپره همچیش خیلی بده

نظر

انشالله که درست بشه.
        بنده بعید میدونم .
        وقت خودتون رو هم تلف نکنید.
        برید به 4.3.5.

در هر صورت ،

موفق باشید.

نظر

همش لوگوی اپل میاد بعد ربع ساعت چند ثانیه صفحه سیاه میشه دوباره لوگوی اپل میاد

نظر

به یک بد بختی از بابام پول آیپد گرفتم اگه پول داشتم فردا یک گیفت کارت 100 دلاری می خریدم خودمو از درد سر جیلبرک راحت می کردم از همه مهم تر می خوام باهاش اس ام اس بدم که به جیلبرک نیاز دارم

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
              به یک بد بختی از بابام پول آیپد گرفتم اگه پول داشتم فردا یک گیفت کارت 100 دلاری می خریدم خودمو از درد سر جیلبرک راحت می کردم از همه مهم تر می خوام باهاش اس ام اس بدم که به جیلبرک نیاز دارم
              متاسفانه شما راهی ندارید.
              واقعا متاسفم.
              بنده دقیقا همین تجربه رو داشتم.
              هیچ راه حلی براش نیست.

نظر

سایدیا واست shsh نگرفته

نظر

میگم که 3-4 روزه خریدم واسم shsh 4.3.5 رو گرفته دیگه 4.3.3 نمی شده

نظر

همش لوگوی اپل میاد بعد ربع ساعت چند ثانیه صفحه سیاه میشه دوباره لوگوی اپل میاد
                    شما دکمه ی Power + Home رو با هم بگیرید وقتی صفحه خاموش و مجددا روشن شد ول کنید حداکثر 1 دقیقه صبر کنید اگه نیامد بالا به ناچار باید ریستور کنید.

shsh مربوطه رو دارید؟؟؟

نظر

همه اینکار ها رو کردم shsh 4.3.3 رو هم که دیگه نمی شد گرفت ندارم

نظر

همه اینکار ها رو کردم shsh 4.3.3 رو هم که دیگه نمی شد گرفت ندارم
                        تنها راهیی که مونده ریستور به 4.3.5 هستش

نظر

اینجوری نمیشه ریستور کرد؟
                          روی یک کامپیوتر که تا الان آیتیونز روش نصب نشده و ورژن آیتیونزی رو بریزم که تا 4.3.3 بشناسه و بدون اینکه اون کامپیوتر بعد نصب آیتونز به اینترنت وصل نشده باشه روی همن 4.3.3 ریستور کنم؟

نظر

دوستان آیتیونز اصلا دستگاه رو نمیناسه باید چی کار کنم؟

نظر

اینجوری نمیشه ریستور کرد؟
                              روی یک کامپیوتر که تا الان آیتیونز روش نصب نشده و ورژن آیتیونزی رو بریزم که تا 4.3.3 بشناسه و بدون اینکه اون کامپیوتر بعد نصب آیتونز به اینترنت وصل نشده باشه روی همن 4.3.3 ریستور کنم؟
                              نه چون به هر حال به سرور اپل وصل میشه و میفهمه

نظر

صبر کنید ..
                              X