اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چرا دیگه نمیتونم از pc برنامه نصب کنم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چرا دیگه نمیتونم از pc برنامه نصب کنم؟

دوستان سلام
    من یه مشکلی برام پیش اومده. مدل گوشیم 4 هستش، من تا الان برنامه هایی که روی سیستم خونه نصب بود رو خیلی راحت با pc suite میریختم تو گوشی اما چن وقتیه نمیشه. یعنی موقع نصب به ظاهر همه چی درسته ولی هیچ اتفاقی نمیفته. ولی اگه همون برنامه هارو از cydia یا جای دیگه نصب کنم مشکلی نیست.
    از طرفی با itunes هم نمیتونم بریزم چون تمام برنامه هایی که تا الان دارمو پاک میکنه. خواهشا یه راهی پیشنهاد کنین بدون پاک شدن برنامه های قبلی برنامه جدید نصب کنم از روی کامپیوتر.
    مرسی

برای نصب و مدیریت برنامه ها فقط از آیتونز استفاده کنید .
    برنامه های دیگه مشکلات خودشون رو دارند ..
    پیشنهاد می کنم برنامه هایی رو که نصب دارید به ipa تبدیل کرده تا دیگه همیشه واستون محفوظ بمونن و سپس با آیتونز برنامه نصب کنید و ..
    ifunbox h این قابلیت رو داره ..
    http://www.i-phone.ir/forums/thread25751.html#
    http://www.i-phone.ir/forums/thread20901.html

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

آخه وقتي با آيتونز كار ميكنم ميزنه تمام برنامه ها با لايبرري جايگزين شه، منم كه ندارم چيزي تو لايبرريم همه چي از بين ميره. نميره؟

نظر

وقتیم میخوام آتبورایز کنم اپل آیدی میخواد که من ندارم نمی تونمم بسازم چون آیدی کارت ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط rafia6432 نمایش پست ها
          وقتیم میخوام آتبورایز کنم اپل آیدی میخواد که من ندارم نمی تونمم بسازم چون آیدی کارت ندارم
          آموزش ساخت اكانت مجاني آيتونز تو سايت هست

نظر

البته من با ifunbox که میخوام فایل های ipa رو بریزم تو pc وسطای کار قطع میشه . compability رو هم رو windows xp گذاشتم ...

نظر

نوشته اصلی توسط fardad_es نمایش پست ها
              البته من با ifunbox که میخوام فایل های ipa رو بریزم تو pc وسطای کار قطع میشه . Compability رو هم رو windows xp گذاشتم ...
              دونه دونه تبدیل کنی درس میشه. ولی من کردم خیلی از نرم افزارا درست کار نکردن بعدش و میرم توش میپرن بیرون. شاید مشکل از گوشیه منه

نظر

واسه کم شدن اینکار چند تا فایل با پسوند نامعلوم تو همون آدرسی که برنامه هست به وجود میان وقتی برنامه کرش کرد اونا رو پاک کنین کرش کردنش کم میشه.

نظر

صبر کنید ..
                X