اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ميخوام اپل ايدي كانادا بسازم
    ميشه راهنماييم كنيد
    اخه همش تو پوستال كد ارور ميده

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadh نمایش پست ها
      ميخوام اپل ايدي كانادا بسازم
      ميشه راهنماييم كنيد
      اخه همش تو پوستال كد ارور ميده
      دوست عزیز در پست اول، در این رابطه کامل توضیح داده شده

نظر

با سلام
        رفیق من چند وقت پیش یه id ساخته بودم ولی پسش یادم رفت رفتم یکی دیگه ساختم حالا رفتم درخواست پسوورد جدید دادم الان پسش عوض شده ولی میخ.ام دانلود کنم یا حتی موقع sing in یه ارور میده که این اکانت چون قبلا استفاده نشده باید دوباره اطلاعاتو وارد کنی و یه گزینه یreview میده ووقتی همه کاراشو میکنم دیگه گزینهnone نداره ویه حساب میخواد لطفا راهنمایی کنید خیلی واسم مهمه

نظر

آقا من پسوردمو ريكاوري كردم اما الان گذينه none نداره
          راهنماييم كنين لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط hugart نمایش پست ها
            آقا من پسوردمو ريكاوري كردم اما الان گذينه none نداره
            راهنماييم كنين لطفا
            گزینه none وقتی میاد که اول که میخوای اکانتتو بسازی قبلش یک برنامه free رو انتخاب کرده باشی

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
              گزینه none وقتی میاد که اول که میخوای اکانتتو بسازی قبلش یک برنامه free رو انتخاب کرده باشی
              من با یه ایمیل دیگه هم رفتم اکانت جدید بازکنم اما باز none نبود .

نظر

شما باید بری تو ایتیونز استور تو قسمت برنامه ها . یه برنامه free پیدا کن و روش کلیک کن و دانلودش کن . بعد یه صفحه میاد روی create new account کلیک کن. بعدشم ادامه کارو انجام بده . گزینه None تو این حالت میاد .

نظر

نوشته اصلی توسط hugart نمایش پست ها
                  من با یه ایمیل دیگه هم رفتم اکانت جدید بازکنم اما باز none نبود .
                  من همین امروز یک اکانت بخاطر شما باز کردم گزینه none بود ، موقع ساختن هم یک برنامه رایگان را انتخاب کردم.

منتهی دوستان در جریان باشید که اگر جدیدا بدون چی پی ان به ساخت اکانت اپل آیدی بپردازید ممکن است که با ارور contact to iTunes store موجه شوید که حتما باید از چیز پی n استفاده کنید تا این مشکل را نداشته باشید. قبلا این مشکل نبود ولی جدیدا اپل آی پی رو هم موقع ساخت مطابقت میدهد.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

دوستان خواهشن کمک کنید :

این ارور واسه چیه؟

با وی ----پ-ی --ان هم صل هستم ولی بازم این ارور میاد !

نظر

سلام
                      آقا منم مشکل همین دوستمونو دارم و همین ارور رو میگیرم !؟!!
                      اگه ممکنه واسه منم لطف کنید یه اکانت بسازید یا راهنمایی بفرمایید برای رهایی از این اروری که دوستومن عکسش رو زده
                      ممنونم

نظر

چقدر طول میکشه تا ایمیل برامون ارسال بشه ؟
                        من الان 12 ساعت هست که ثبت نام کردم ولی هنوز برام نیومده
                        اگه ممکنه راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط erfanking نمایش پست ها
                          دوستان خواهشن کمک کنید :
                          این ارور واسه چیه؟
                          با وی ----پ-ی --ان هم صل هستم ولی بازم این ارور میاد !
                          نوشته اصلی توسط civil123 نمایش پست ها
                          سلام
                          آقا منم مشکل همین دوستمونو دارم و همین ارور رو میگیرم !؟!!
                          اگه ممکنه واسه منم لطف کنید یه اکانت بسازید یا راهنمایی بفرمایید برای رهایی از این اروری که دوستومن عکسش رو زده
                          ممنونم
                          سلام
                          آدرس وارد شده رو اصلاح کنید، در مورد بدست آوردن ادرس معتبر، در پست اول بطور کامل توضیحات لازم داده شده.

نوشته اصلی توسط Apple iphone 4S نمایش پست ها
                          چقدر طول میکشه تا ایمیل برامون ارسال بشه ؟
                          من الان 12 ساعت هست که ثبت نام کردم ولی هنوز برام نیومده
                          اگه ممکنه راهنمایی کنید
                          به محض اتمام ساخت اکانت، ایمیل Active (فعال سازی) به آدرس ایمیلی که وارد کردید ارسال میشه - از اینکه آدرس ایمیل رو درست وارد کردید اطمینان حاصل کنید.
                          برای ارسال مجدد ایمیل فعال سازی اینجا کلیک کنید.

موفق باشید

نظر

سلام
                            i tunes can't verify a secure connection with the i tune store (-9815)
                            بعد
                            we could not completet your itunes store request. an unknown error occurred (0x800b0101).
                            there was an error in the i tunes store .please try again later
                            یعنی چی چیکاریش کنم کمک

نظر

سلام.
                              من همه مراحل رو میرم تا آخر، بعد create account رو که میزنم، میگه با نماینده اپل تماس بگیرید برای انجام تراکنش تماس بگیرید!!
                              ایراد از کجاست؟
                              ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط kvictory26 نمایش پست ها
                                سلام
                                i tunes can't verify a secure connection with the i tune store (-9815)
                                بعد
                                we could not completet your itunes store request. an unknown error occurred (0x800b0101).
                                there was an error in the i tunes store .please try again later
                                یعنی چی چیکاریش کنم کمک
                                سلام
                                یکبار برنامه ی ایتیونز رو حذف کنید و مجددا" نصب کنید(در صورت استفاده از ویندوز، برنامه ایتیونز رو از ریجستری هم پاک کنید همینطور دیگر فایل های مربوطه)، اتصال با یک ip به غیر از ایران رو هم تست کنید.

نوشته اصلی توسط matin_vv نمایش پست ها
                                سلام.
                                من همه مراحل رو میرم تا آخر، بعد create account رو که میزنم، میگه با نماینده اپل تماس بگیرید برای انجام تراکنش تماس بگیرید!!
                                ایراد از کجاست؟
                                ممنون.
                                سلام
                                مجددا" مراحل رو همونطور که در پست اول توضیح داده شده تکرار کنید اگر پیغامی داد، عکسی از پیغام داده شده در انجمن اپلود کنید تا بهتر به نتیجه برسید.

نظر

صبر کنید ..
                                X