اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط reza_rpd نمایش پست ها
    میشه زحمت بکشی آدرس و شماره تلفن و زیپ کد واسه کشور آمریکا بهم بدی؟والا من هرچی میزنم مشکل داره.آیپی رو هم چک میکنم کالیفرنیا رو نشون میده ولی بازم قبول نمیکنه
    شما یه دور کلا آیتونز رو ببند بعد اینا رو وارد کن:

اگه نتونستی ایمیلتو برام PM کن برات میسازم

نظر

• نوشته اصلی توسط afamili نمایش پست ها
      شما یه دور کلا آیتونز رو ببند بعد اینا رو وارد کن:

اگه نتونستی ایمیلتو برام PM کن برات میسازم
      داداش من که هرکار میکنم نمیشه.یه زحمت بکش پسورد و سوالهای امنیتی رو هم بهم بگو.مرسی
      amin.arab999@gmail.com

نظر

داداش من که هرکار میکنم نمیشه.یه زحمت بکش پسورد و سوالهای امنیتی رو هم بهم بگو.مرسی
        amin.arab999@gmail.com
        این ایمیل توی لیست ایمیل های Fake اپل هست و هیچجوری نمیتونین باهاش بسازین و این بخاطر تعداد دفعات تلاش شما برای ساختن اپل آیدی با مشخصات مختلفه

نظر

این ایمیل توی لیست ایمیل های Fake اپل هست و هیچجوری نمیتونین باهاش بسازین و این بخاطر تعداد دفعات تلاش شما برای ساختن اپل آیدی با مشخصات مختلفه
          amin.arab888@gmail.com
          اینو همین الان ساختم

نظر

amin.arab888@gmail.com
            اینو همین الان ساختم
            وی p ان م گیر کرده شما دوباره خودت امتحان کن

نظر

وی p ان م گیر کرده شما دوباره خودت امتحان کن
              داداش من از دیشبه دارم تلاش میکنم نمیتونم!!! با ف ری گی ت بهم آیپی آمریکا-کالیفرنیا میده ولی نمیتونم بسازم

نظر

• میشه یه نفر بگه با توجه به این عکس ادرس و zip cod و اینا رو بهم بگه؟

ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط reynard1 نمایش پست ها
                  میشه یه نفر بگه با توجه به این عکس ادرس و zip cod و اینا رو بهم بگه؟

ممنون میشم

تو این ادرس اشاره ای به zip code نشده

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط reza_rpd نمایش پست ها
                  داداش من از دیشبه دارم تلاش میکنم نمیتونم!!! با ف ری گی ت بهم آیپی آمریکا-کالیفرنیا میده ولی نمیتونم بسازم
                  عزیز اول اینکه در مورد چیز پی ان صحبتی نکنید
                  به دلیل این که خلاف قوانینه!
                  و این که بگم با این چیز پی ان های بدرد نخور هیچ وقت نمیتونید بسازید
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                    تو این ادرس اشاره ای به zip code نشده

- - - - - - - - - -

عزیز اول اینکه در مورد چیز پی ان صحبتی نکنید
                    به دلیل این که خلاف قوانینه!
                    و این که بگم با این چیز پی ان های بدرد نخور هیچ وقت نمیتونید بسازید
                    همه ادرسا اینطورین خوب زیپ کد از کجا بیارم

میشه زیپکد لندن و بهم بدین
                    یه ادرس تو لندن

نظر

سلام
                      دوست عزیز ، اگر اطلاعات شما کافی نیست دلیلی نداره که درباره موضوعی که مطلع نیستید ، مطلبی بنویسید...!!!
                      این همان ایمیلی هست که شما اعلام کردید که هیچ طوری نمیشه با اون اپل آیدی ساخت.

نوشته اصلی توسط reynard1 نمایش پست ها
                      میشه یه نفر بگه با توجه به این عکس ادرس و zip cod و اینا رو بهم بگه؟
                      ممنون میشم
                      نوشته اصلی توسط reynard1 نمایش پست ها
                      همه ادرسا اینطورین خوب زیپ کد از کجا بیارم
                      میشه زیپکد لندن و بهم بدین
                      یه ادرس تو لندن
                      دوست عزیز ، پیشنهاد میکنم بعد از این به این سایت مراجعه کنید و تمام اطلاعات لازم برای ساختن اکانت را بدست بیارید. البته ممکنه احتیاج به فـــــیلترشکن داشته باشید

http://www.fakenamegenerator.com

این هم نمونه اکانتی که با مشخصات بدست آمده از همین سایت ساختم و بصورت کاملا تصویری توضیح دادم.

نوشته اصلی توسط afamili
                      حالا چرا لندن خب یه اکانت آمریکا بساز بعضی برنامه ها اختصاصیه شاید بعدا براتون مشکل ایجاد کنه
                      - - - - - - - - - -

با اینا کارت راه نمیوفته در ضمن سعی کن با ایمیل یاهو بسازی چون جیمیل توی گرفتن ایمیل اکتیو هم مشکلاتی داره
                      در رابطه با قسمت دوم پست شما باید عرض کنم که جیمیل هیچ مشکلی بابت ساختن اکانت و دریافت ایمیل فعال سازی نداره... بلکه به نظر بنده خیلی هم بهتره.!!!

نظر

• با سلام
                        من تازه شروع به استفاده از ios کردم. اما برای ساخت اپل ایدی دچار مشکل شدم. همه راهی رو انجام دادم.هم با تغییر ip هم بدون تغییر ip برای ساخت ایدی اقدام کردم اما در همه روش ها با این اخطار (اخطار توی عکس )مواجه میشوم.
                        یه نکته هم هست من نتونستم از خود سایت itunes دانلود کنم و بعد از کلیلک روی دانلود لینک دانلود نمی داد. بنابراین از یه سایت فارسی نسخه 11.1.5 دانلود کردم.ممکن است مشکل از اینه که اخرین نسخه برنامه نصب نکردم؟
                        لطفا ممنون میشم اساتید و دوستان راهنمایی کنند.

ویرایش توسط aminza : https://i-phone.ir/forums/member/175713-aminza در ساعت 13-10-2014, 09:15 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط aminza نمایش پست ها
                          با سلام
                          من تازه شروع به استفاده از ios کردم. اما برای ساخت اپل ایدی دچار مشکل شدم. همه راهی رو انجام دادم.هم با تغییر ip هم بدون تغییر ip برای ساخت ایدی اقدام کردم اما در همه روش ها با این اخطار (اخطار توی عکس )مواجه میشوم.
                          یه نکته هم هست من نتونستم از خود سایت itunes دانلود کنم و بعد از کلیلک روی دانلود لینک دانلود نمی داد. بنابراین از یه سایت فارسی نسخه 11.1.5 دانلود کردم.ممکن است مشکل از اینه که اخرین نسخه برنامه نصب نکردم؟

درود ، شما آخرین نسخه آیتونز بگیرید درست می شود.

آیتونز 11.4 :

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

با سلام

سلام
                            این خطا بخاطر درست کارنکردن برنامه تغییر آی پی شماست. از یک برنامه دیگه استفاده کنید.
                            و از لینکی که دوستمون قرار دادن آخرین ورژن برنامه آیتونز را دانلود کنید.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• من اخرین نسخه itunes نصب کردم. برنامه تغییر ip هم ئرست عمل میکند با سایت هایی که what is my ip location چک کردم و همین طور وقتی وارد گوگل مپ میشم مستقیم میره روی کشور امریکا.اما بازم همون پیغام میده.مشکل از کجاست؟

نظر

من اخرین نسخه itunes نصب کردم. برنامه تغییر ip هم ئرست عمل میکند با سایت هایی که what is my ip location چک کردم و همین طور وقتی وارد گوگل مپ میشم مستقیم میره روی کشور امریکا.اما بازم همون پیغام میده.مشکل از کجاست؟
                                به این سایت برید:
                                Apple - Support - Country Selector
                                و united states رو انتخاب کنید از ایتونز خارج شید و دویاره وارد شید و مراحل رو انجام بدید
                                طی این مدت چیز پی ان رو اصلا قطع نکنید اگه حل نشذ مشکل از چیز پی ان شماست همونطور که دوست بسیار بسیار عزیزم اقای کریمی گفت
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X