اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ایجاد اکانت (Apple ID) در iTunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

پس کو آموزش اپل ایدی

نظر

نوشته اصلی توسط tooba نمایش پست ها
      پس کو آموزش اپل ایدی
      برو صفحه قبل عزیزم پست اول اموزشه.

نظر

نوشته اصلی توسط daviditnet نمایش پست ها
        سلام
        من ایدی ساختم ولی وقتی میخوام برنامه های فریی (free) را دانلود کنم اروری که در عکس پایین اومده را میده.مشکل چیه؟

؟
        با چیز پی ان دانلود کن.
        هیلتر شکن عزیز.

نظر

نوشته اصلی توسط daviditnet نمایش پست ها
          سلام
          من ایدی ساختم ولی وقتی میخوام برنامه های فریی (free) را دانلود کنم اروری که در عکس پایین اومده را میده.مشکل چیه؟

؟
          مشكلتون اين هست كه ip ايران تحريمه و به شما اجازه هيچ دانلودي از طرف اپل به شما داده نميشه و ارور ١٠٠٩ هر جا ديدي مربوط به همين هست كه فقط با تغيير ip تو ميتونيد دانلود كنيد

نظر

اكانت اپل

با سلام
            اولا ممنون از راهنمايي شما كه كاملا موثر بود مشكلي كه من دارم اينه كه وقتي ميرم اپ استور بصورت ديفالت آي دي فروشگاهي كه نرم افزار رو روز اول نصب كرده بالا مياد! چطور ميشه اكانتي رو كه خودم ساختم و اكتيو شده استفاده كنم؟
            ببخشيد ما تازه وارديم يكي دست ما رو هم بگيره!

نظر

نوشته اصلی توسط Amirgargari نمایش پست ها
              با سلام
              اولا ممنون از راهنمايي شما كه كاملا موثر بود مشكلي كه من دارم اينه كه وقتي ميرم اپ استور بصورت ديفالت آي دي فروشگاهي كه نرم افزار رو روز اول نصب كرده بالا مياد! چطور ميشه اكانتي رو كه خودم ساختم و اكتيو شده استفاده كنم؟
              ببخشيد ما تازه وارديم يكي دست ما رو هم بگيره!
              سلام

خواهش میکنم، متاسفانه اگه app & game که با یه اکانت دانلود شده باشه نمیشه برای یه اکانت دیگه استفاده کرد به زبان ساده هر app یا game مختص خود اکانتی که باهاش دانلود شده

اینکار باعث میشه برای اپدیت برنامه یا بازی دانلود شده با یه اکانت دیگه، نیاز به داشتن اون اکانت داشته باشید و همینطور موقع sync با itunes نیاز به داشتن اکانت مربوطه دارید.

برای وارد کردن اکانت خودتونم به مسیر زیر برید و اکانتتون رو وارد کنید:

Store < Setting > (بر روی اکانت فعلی کلیک کنید و sign out کنید و اکانت خودتون رو وارد کنید)

موفق باشید

نظر

كاملا درسته
                من برنامه اي رو كه ميخواستم آپ ديت كنم رو اول حذف كردم بعد با اكانت خودم دانلود كردم
                راه مشابهي واسه اي تونز و سينك وجود داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط Amirgargari نمایش پست ها
                  كاملا درسته
                  من برنامه اي رو كه ميخواستم آپ ديت كنم رو اول حذف كردم بعد با اكانت خودم دانلود كردم
                  راه مشابهي واسه اي تونز و سينك وجود داره؟
                  میتونید از برنامه هایی مثل ifunbox , ispirit برای کپی برنامه ها یا بازی ها به سیستم استفاده کنید و بلعکس، البته با خود itunes هم میتونید اینکار رو انجام بدید اما مجددا برای update برنامه ها نیاز به اکانت مربوطه دارید.

نظر

با سلام
                    من در ایتونز اپل ای دی باز کردم اما هنوز فعال نشده به دلیل اینکه در قسمت مربوط به اطلاعات کردیت کارد اطلاعاتی نتونستم وارد کنم
                    در ضمن در اموزش های شما در قسمت کردیت کارد گزینه none هست در حالی که این گزینه اصلا نیست و گیر کار من هم همینه
                    لطفا راهنمایی کنید
                    با تشکر

نظر

دوستانی که قادر به ساختن apple id نیستن به من pm بدن واسشون درست کنم.id و pasword رو هم بفرستن.

نظر

خیلی خوب و عالی
                        ممنون

نظر

با سلام
                          من هر چی سعی میکنم که apple id بسازم نمیتونم!
                          یعنی وقتی none رو انتخاب میکنم و بقیه موارد رو وارد میکنم و فقط قسمت redeem خالی میمونه ، وقتی create account رو می زنم بهم روی قسمت redeem این پیغام رو میده : Please contact iTunes support to complete this transaction

حالا میشه من رو راهنمایید کنید لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط shakashti نمایش پست ها
                            با سلام
                            من هر چی سعی میکنم که apple id بسازم نمیتونم!
                            یعنی وقتی none رو انتخاب میکنم و بقیه موارد رو وارد میکنم و فقط قسمت redeem خالی میمونه ، وقتی create account رو می زنم بهم روی قسمت redeem این پیغام رو میده : Please contact iTunes support to complete this transaction

حالا میشه من رو راهنمایید کنید لطفا
                            سلام
                            قسمت Redeem برای وارد کردن شماره ی Gift Card (کارت هدیه) هستش، در صورت نداشتن این کارت نیازی به پر کردن این قسمت نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                              سلام
                              قسمت Redeem برای وارد کردن شماره ی Gift Card (کارت هدیه) هستش، در صورت نداشتن این کارت نیازی به پر کردن این قسمت نیست.

ببخشید در این حد خودم میدونم
                              مشکلم اینه که ازم میخواد که وارد کنم با اینکه free app رو انتخاب کردم!

نظر

نوشته اصلی توسط shakashti نمایش پست ها
                                ببخشید در این حد خودم میدونم
                                مشکلم اینه که ازم میخواد که وارد کنم با اینکه free app رو انتخاب کردم!
                                شما اگه مراحل رو به درستی پیش ببرید، به مشکلی بر نمی خورید.

نظر

صبر کنید ..
                                X