اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریستور نشدن آیپدورژن 4.3.3 به ورژن ios5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریستور نشدن آیپدورژن 4.3.3 به ورژن ios5

با سلام من لینک بتا6 رادنلود کردم که پسوند dmg بود که به ipswتغییر دادم البته اینجوری تغییر دادم که فریمور بتا6 که دانلود کرده بودم پسوند dmg رو خذف ونوشتم ipswکه دیدم فریمور شکلش عوض شد ومثل فریموری شد که در ویندوز 7 استفاده میشه همه چیز ردیف بود که من برم 5وفتی به آیتیونز وصل شدم آیپد را بهdfm بردم اما چند بار امتحان کردم که این اورورمیده
    the ipad ipad could not restored because firmware file is not compatible لطفا راهنمایی فرمایید با سپاس وتشکر
    ضمنا با p.n هم استفاده کردم نشد

نوشته اصلی توسط zp110 نمایش پست ها
    با سلام من لینک بتا6 رادنلود کردم که پسوند dmg بود که به ipswتغییر دادم البته اینجوری تغییر دادم که فریمور بتا6 که دانلود کرده بودم پسوند dmg رو خذف ونوشتم ipswکه دیدم فریمور شکلش عوض شد ومثل فریموری شد که در ویندوز 7 استفاده میشه همه چیز ردیف بود که من برم 5وفتی به آیتیونز وصل شدم آیپد را بهdfm بردم اما چند بار امتحان کردم که این اورورمیده
    the ipad ipad could not restored because firmware file is not compatible لطفا راهنمایی فرمایید با سپاس وتشکر
    ضمنا با p.n هم استفاده کردم نشد
    سلام، شما بايد اول فايل ipsw رو از dmg خارج كنيد نه اينكه فرمتش رو rename كنيد
    ميتونيد با استفاده از برنامه ى winrar داخل فايل dmg بشيد و فايل ipsw رو استخراج كنيد
    (يعنى اينكه فايل ipsw رو روى دسكتاب يا جاى ديگه دراگ و يا extract كنيد).
    خطايى رو هم كه ايتيونز ميده مربوط به همين هستش كه فريموار معتبر و قابل كامپايل نيست و به همين دليل به شما اجازه ى ريستور نميده.
    موفق باشيد
    ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 31-08-2011, 06:36 AM

نظر

من extractبا برنامه winrar میکنم اما هنوز پسوند ipsw را به من نداده لطفا یه خورده بیشتر توضیح بدید من ابتداییم ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط zp110 نمایش پست ها
        من extractبا برنامه winrar میکنم اما هنوز پسوند ipsw را به من نداده لطفا یه خورده بیشتر توضیح بدید من ابتداییم ممنون
        ببينين شما وقتى با برنامه ى winrar فايل dmg رو باز ميكنيد يه سرى فايل و پوشه داخل dmg هست كه يكشون همون فريموار هستش و نام و حجمشم مشخص هست شما با ماوستون اون رو درگ كنيد روى دسكتاب و تمام به همين راحتى

نظر

من با power iso این کارو می کنم.
          اماا آیپد 1 من که هر کاریش کردم نرفت بتا 6،
          حالا شما یه امتحانی بکن...

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
            من با power iso این کارو می کنم.
            اماا آیپد 1 من که هر کاریش کردم نرفت بتا 6،
            حالا شما یه امتحانی بکن...
            درسته با PowerISO هم میشه ای کار رو انجام داد

نظر

صبر کنید ..